RYZEN 7 5800X - E5-2670V2 - X5670 * NVMe M2 SSD - Türkiye Lokasyon ️ %99 Saldırı Koruması * NACSSHOST.COM

NacssHost

Marangoz
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Mükemmel bir firma olma yolundasınız başarılar...
Teşekkür ederiz, her zaman bu yolda ilerleyeceğiz. Sizleri'de aramızda görmekten mutluluk duyarız. :cici:

Fiyatlar çok hoşuma gitti
Teşekkür ederiz, fiyatlarımız tüm kullanıcılar için en uygun şekilde ayarlandığı için çok fazla kazanç sağlamak istemiyoruz. Hatta gelen müşterilerimize ek indirim sağladığımız bile oluyor. :1:

ankaly

rise above it'
Emektar Üye
En iyi cevaplar
24
Ruh hali
Harika, fiyatların bu kadar uygun olması tek kelime ile muhteşem, başarılar diliyorum.

DonsuzTurkk

java
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Saldırılara karşı ayakta duruyorsan olmuşsun demektir. Umarım başarılı olursunuz...

NacssHost

Marangoz
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Harika, fiyatların bu kadar uygun olması tek kelime ile muhteşem, başarılar diliyorum.
Teşekkür ederiz, asıl amacımız zaten buydu fazla kazanç elde etmeden (firmanın ayakta durabileceği şekilde) kullanıcılarımıza en yüksek kaliteyi sunabilmek. :1:

Saldırılara karşı ayakta duruyorsan olmuşsun demektir. Umarım başarılı olursunuz...
Teşekkür ederiz, şu zamana kadar FiveM camiasında bir kaç tartışmamız oldu. Sunucularımız'da parti yapacaklarını belirttiler fakat yapamadılar. ^_^

NacssHost

Marangoz
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Nacss Host | %30 İndirim Kodu!

Biliyorsunuz ki şu an nereden baksanız tüm ülkeler COVID19 virüsü ile uğraşıyor. Evde duruyoruz sıkılıyoruz, dışarı çıkamıyoruz. Şöyle yapalım mı? 2 gün boyunca kullanabileceğiniz bir promosyon kodu verelim hem verdiğimiz hizmeti denemiş olun hem de can sıkıntınızı biraz olsa bile alalım. :)

Dezenfektanını ve maskeni yanından ayırma, bol bol su iç ve ellerini yıka. Suyu boşa akıtma!

Promosyon Kodu: #EvdeKal
Tüm MINECRAFT paketlerin'de geçerlidir. Eğer istek olursa diğer paketler için promosyon kodları sisteme eklenebilir.

Web Sitemiz: Oyun Sunucusu Kiralama - En Uygun Fiyatlar | NACSSHOST.COM

Ada06

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tüm yorumlar için teşekkürler :)

NacssHost

Marangoz
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun!

Bu yüzden tüm oyun sunucularımız'da %35'lik bir indirim kodu oluşturduk
KOD: 23NISAN

Pikodd

P I K O D L A N D I N
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Az önce bir mesaj yazdım ve saniyesinde cevap verdiler. Şans eseri 1 ay kullanmıştım. Kullandığım kadarıyla mükemmel bir host ayrıca fiyatları da hizmetlerine göre çook uygun. Tavsiye ederim.

Vantoxic

"Only" those who are on the right track win.
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Fiyatlar düşük,kalite yüksek :1: