s

Cool_Dani

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Çok sıradan ayni diyer sunucularla Versiyon vs. çok eski 5/10 Basarilar

MertPvoYT61

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
sınırsız mute yedim ismim Yaniira22 Açarmısınız

OSurvival

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Güncel +++

Güncel ++

güncel ++

Sunucumuz Sıfırlanmıştır %100 Emek Verilicek Şekilde Yeniden Yapılandırılmış Olup Sizlere Daha Kaliteli Bir Destek Hizmeti Sunarak Oyunda Bilgisiz Kalmayıp Oyun Keyfinizi Rahatça Yaşayabilirsiniz.

Güncel ++

güncel ++

Sunucu Güncellemesi.
Beta 0.2 Sürümüne Geçildi.
Kupon Sistemi - Köylü Event Sistemi - Taştan Kasa Çıkarma Sistemi Eklendi.
Forum Resimleri Güncellenecek.
Sunucumuz da Yapılan Bilgilerden Haberdar Olmak İçin Hepinizi Sunucuya Davet Ediyorum.
Event Saatleri.
Pazartesi: 18:00 - Köylü Event (Köylü Amca Sizlere Maden Fırlatıyor )
Çarşamba: Kupon Event'i (Sunucu Doluluğuna Bağlı )
Cumartesi: Köylü Event - Kupon Event'i (Sunucu Doluluğuna Göre Yapılır)

güncel +++

Güncel ++

güncel ++

Saat 18:30 da Event Yapılcaktır !

Güncel ++

güncel ++

Güncel ++

OSurvival

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Güzel bir sunucuya benziyor, başarılar dilerim.
Görüşünüz içi teşekkür ederiz.

Güncel ++

Markete İstenilen Bir Kaç İtem Eklenmiştir.
/Auction (Açık Arttırma Plugini Eklenmiştir)
Spawner Kasası (Ekleniyor)
Beta 0.5

Güncel ++

Güncel ++

Sunucu Güncellemesi.

Beta 0.5

/Warp Kasa Bölümüne Spawner Kasası Eklenmiştir (Bu Kasayı Almak İçin Oyun İçinde Kırıktaş Kasarak Kolay Kasa Ve Anahtarını Elde Edeceksiniz Ve Kutuyu Açarak Kestane Çıkartmaya Çalışacaksınız Zor Olabilir Ama Başarabilirsin)
/Auction Eklenmiştir (Açık Arttırma Plugini)
Market Bölümüne Eksik Bir Kaç İtem Eklenmiştir!

AntiBotDeluxeEX Adlı Plugin Kurulmuştur (Bot Sorunlarını %90 Oranıyla Çözülmüştür)

Güncel +

Güncel +

Güncel ++

Hyroeth

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çok saygılı, resmi bir karaktere sahipsiniz. Tebrik ediyorum ayıbınızı kendinize saklayın, baltalama gibi bir amacım yok fakat, bu yaptığınız hoş bir davranış değil. Ben önceden size öfkemle hakaret veyahut gururunuzla oynayan kelimeler söylesem bile geldim özür diledim, konu 2 ay önceden kapanmasına rağmen banladınız. Açıklamaya küfür, hakaret barındıran kelimelerle hitap ettiniz ve sonra değiştirdiniz çünkü yaptıklarınızdan utanıyorsunuz. Fazla söze gerek yok, iyi forumlar dilerim.

OSurvival

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çok saygılı, resmi bir karaktere sahipsiniz. Tebrik ediyorum ayıbınızı kendinize saklayın, baltalama gibi bir amacım yok fakat, bu yaptığınız hoş bir davranış değil. Ben önceden size öfkemle hakaret veyahut gururunuzla oynayan kelimeler söylesem bile geldim özür diledim, konu 2 ay önceden kapanmasına rağmen banladınız. Açıklamaya küfür, hakaret barındıran kelimelerle hitap ettiniz ve sonra değiştirdiniz çünkü yaptıklarınızdan utanıyorsunuz. Fazla söze gerek yok, iyi forumlar dilerim.
hmm bunu buraya yazarak eline hiçbir şey geçmez :) skype üstünden ettiğin kelimeleri silerken bunlar aklınıza gelmedi değil mi :D
istersen kanıt olarak ss bile çekip atabilirim fakat konumun senin gibi birinin ss leri ile doldurmama gerek yok.
ve bu arada özür mü diledin ben böyle bir şey hatırlamıyorum tek hatırladığım senin hazreti peygamberlerimize küfür ettiğin ve bu konu üstünde şikayet gelmesidir skype üstünden ben son oyuncu bilmem şeyiyim bilmem neyiyim abilerim ablalarım tarzında laflar edip beni tehdit ettin ve arkasından hepsini teker teker sildin eğer uzatmak istersen buraya önceden aldığım ss leri dahi atabilirim ?

Moderatör tarafından düzenlendi:

Hyroeth

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
hmm bunu buraya yazarak eline hiçbir şey geçmez :) skype üstünden ettiğin kelimeleri silerken bunlar aklınıza gelmedi değil mi :D çok aşağılık bir adamsınız bunu böyle bilin yeter.
istersen kanıt olarak ss bile çekip atabilirim fakat konumun senin gibi bir karaktersiz birinin ss leri ile doldurmama gerek yok.
Özür diledim ve mesajları sildim, silmedim diye bir kelime kullanmadım. İnsanın şerefine, namusuna laf etmek bu kadar kolay ise düşünmeden yazıyorsun her yazdığın kelimeyi. Ben sizin ettiğiniz hakaretleri, küfürleri`de burada paylaşabilirim bir`de sunucuda ediyorsunuz. Oyuncularınızın arasında, sunucu açacaksanız sistem`den önce seviyenize bakarak açınız baltalamadım aksine yaptığınız utanç verici durumu paylaştım. Konuyu kim düzenlediyse ben Hazreti Peygamberimize küfür etmedim, asla etmeye meyilli de değilim. Attığınız iftiralar çok oldu artık sizi tehdit de etmedim yalan söylemeye meyilli birisiniz, yazıklar olsun diyorum söyleyeceğim başka bir şey yok. Allah`a da küfür etmedim elhamdülillah Müslümanım. İçinde "Son Oyuncu" barındıran bir kelime de kullanmadım. Konuyu daha fazla uzatmayalım, iyi forumlar.

Son düzenleme: