S3 mini hafıza sorunu!

napıyım?

• sat yenisini al?

Kullanılan: 2 40.0%
  • balkondan at baba düştü de?

Kullanılan: 3 60.0%

• Kullanılan toplam oy
    5

KaanTALU

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
merhaba arkadaşlar ben bir s3 mini kullanıcısıyım. geçenlerde babam bana bir 2. el :( s3 mini aldı ama telefon çok kasıyor ve bir şey indirmek istediğimde hafıza dolu hatası alıyorum depolama ayarlarına girdim 16gb hafıza kullanılabilir yazıyordu ama telefonda twitter ve whatsapp yüklü iken nasıl 15.99 gb boş olabilirki clean masteri açtım ve orada tlfn hafızası 80mb kullanılabilir 100mb dolu yazıyor arkadaşlar birde 2gb lık hafıza kartı takılı ancak telefon ölü gibi yazık napıcam 1 yere tıklıyorum 10 dk mal mal bakışıyoruz lütfen yardm edin bi ayarı falan mı var acaba telefon korsanmı yoksa içinde made in korea yazıyodu ama :D bende telefonu sıfırladım whatsap yükledim ve sonra dumb ways to die 2 indirmeyi denedim hafıza dolu dedi sonra baktım telefon çekmiyo daha babam bilmiyo hel mee

WindArmy

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
"Made In Korea" Yazısı Orjinal Olduğunu Kanıtlayamayabilir Fakat Samsung Firması Genel Olarak Uzak Doğu Ülkelerinde Üretildiği İçin Herhangi Bir Sorun Çıkartmayacağı Anlamına Gelmez,
Telefon'una Format Attıkdan Sonra Sorun'un Eminim Düzelecektir veya Telefon'undaki İndirilen Dosyalar ( .apk vb. ) Hafıza Kartına Kayıt Ediliyor Olabilir, Bunu Ayar'lardan Telefon Hafızası Olarak Değiştirirsen Sorunun Düzelebilir.
Yardımım Dokunduysa Ne Mutlu Bana.

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Bende de öyle bir sorun vardı Google Play Store Hafızasını sildim biraz araştır internette nasıl yapılacağı yazıyor ben unuttum da :emin:

KaanTALU

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
"Made In Korea" Yazısı Orjinal Olduğunu Kanıtlayamayabilir Fakat Samsung Firması Genel Olarak Uzak Doğu Ülkelerinde Üretildiği İçin Herhangi Bir Sorun Çıkartmayacağı Anlamına Gelmez,
Telefon'una Format Attıkdan Sonra Sorun'un Eminim Düzelecektir veya Telefon'undaki İndirilen Dosyalar ( .apk vb. ) Hafıza Kartına Kayıt Ediliyor Olabilir, Bunu Ayar'lardan Telefon Hafızası Olarak Değiştirirsen Sorunun Düzelebilir.
Yardımım Dokunduysa Ne Mutlu Bana.
zaten hafıza olmadığı için kartı taktım yinede saol

asi_turk

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
S3 Mini büyük ihtimalle çakma IME, 4 kere el değiştirmiş , beleşçilerin telefonu zaten o kadar kötü ki artık adamlar sokaklarda "5 tel 100 liraaaaaaa" diye satıyor -.-

KaanTALU

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bende de öyle bir sorun vardı Google Play Store Hafızasını sildim biraz araştır internette nasıl yapılacağı yazıyor ben unuttum da :emin:
kardeş aradım ama öyle bir şey bulamadım ama root diye bir şey varmış onu deniycem birazdan[DOUBLEPOST=1420200592,1420200475][/DOUBLEPOST]lanet olası telefonu elime her aldığımda kırasım geliyo sıkıp kırasım geliyo mk ooooooooooooooofffffffffffffffffffffffffffffffffffffff küfür edip ban yiycem mk yeter ya

asi_turk

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
kardeş aradım ama öyle bir şey bulamadım ama root diye bir şey varmış onu deniycem birazdan
lan ne rootlu affedersin mal mısın?

Telefonu kararsız ve daha saldırya açık yapmanın neresi düzeltebilir? (He yeni uygulamları açıcak ama bootloopa girerse bendedn değil)

Acarz

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Telefonuna bulmaca çözdür bari herşeyi unutmasın :D
bunaklamış tel. :D

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
kardeş aradım ama öyle bir şey bulamadım ama root diye bir şey varmış onu deniycem birazdan[DOUBLEPOST=1420200592,1420200475][/DOUBLEPOST]lanet olası telefonu elime her aldığımda kırasım geliyo sıkıp kırasım geliyo mk ooooooooooooooofffffffffffffffffffffffffffffffffffffff küfür edip ban yiycem mk yeter ya
Ya niye rootlucan telefonu hafıza sorunu var sadece rootlamak telefonda tam erişim sağlar

KaanTALU

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
root lamayı araştırdım başka bişleymiş :D yapmıycam :D vurmayın