[SA-MP] Santa Maria Faction - #ourlostcity (0.3DL)

TAKTAK026

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Santa Maria Community

Önsöz!

Bir kaç arkadaş ekip ile beraber 2 haftadır üzerinde çalıştığımız bir oyun modu oldu. Neredeyse bu süre zarfı içerisinde beta olarak katılım sağlayan herkese teşekkür ederiz. :kalp:

Amacımız sadece SA-MP oyuncularına tekrar DM hissini, zevkini ve anılarını canlandırmak adına böyle bir projeye adım atmak istedik.

Şunu hepimiz biliyoruz ki!
Neredeyse SA-MP üzerinde çok fazla oynanacak bir halde olmadığı ve sıkıcı geldiği için salma hissiyatı oluşması normal bir durumdur. Bunun bir nedeni ise SA-MP tam geliştirilip tekrarında yarıda bırakılması adına gibi bir eleştiri ile öne sürebiliriz fakat her konuda bu açıdan hepimizin emeği var. Şahsen kimse emeğinin bir saçma sebepten gitmesini istemez.

Eleştiri Konusu!

Zaten bazı oyuncular DM, Trolling yapıyor bunu Cnr hatta RPG sunucularında bile görmeye başladık diyenler olacaktır elbet. Bu aslında bir nevi normal durum diyebiliriz. Konsept ile alakalı olmasına hayır diyebiliriz fakat herhangi bir kişi SA-MP yüklediği zaman şu an güncel olarak RPG sunucusuna girecektir. Çünkü;
Eskisinden daha çok cnr, freeroam ve dm konseptinden çıkmış tek zirve RPG olmuş kafası var. Tabi kendimden bahsedecek olursam yıllardır Cnr & RPG hatta yetkili olarak hem de oyunuculara yardım ettiğim zamanları hatırlıyorum. Tabi bir yandan alay konusu olan sezonluk sunucular olsa gerek. O konulara hiç girmek istemem elbet.

Sunucu Bilgieri

Kod:
IP: 45.158.14.215:7777
Kod:
Kod:
Discord: https://**********/TRrQaaq3Jj​
Sunucu Versiyon: 0.3DL

Proje Sahipleri

Kod:
TAKTAK26 - Ahmet
Kod:
Kod: