Sadece Emek Skyblock'ta +100 Aktif! - PLAY.RAZECRAFT.COM - Harbi Emek Skyblock | OPSkyblock (Yakında) | 1.8/1.15 | Her gün 20.00 Etkinlik|

xErdemAgaHD

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Servere giriş yapamıyorum. ''Your username is either too short or too long'' hatası alıyorum. Siteden Kayıt Oldum ama çakma lobiye giriş yapamıyorum. İsmim MemoriaVirtudTR

razecraft

play.RAZECRAFT.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Servere giriş yapamıyorum. ''Your username is either too short or too long'' hatası alıyorum. Siteden Kayıt Oldum ama çakma lobiye giriş yapamıyorum. İsmim MemoriaVirtudTR
Değerli yorumunuz için teşekkürler. İsminiz çok uzun olduğu için sunucuya giriş yapamıyorsunuz. Eğer daha kısa bir isimle giriş yapmayı denerseniz, oyuna giriş yapabilirsiniz. Keyifli oyunlar dileriz.

HakanÖzdem

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
16 Adet Bot Atmışsın Sunucuna Gerek Varmı Cidden Sunucuya girip sa yazdım 1 cevap veren olmadı adminler dahil + olarak bot olmayanlar 1 yazsın dedim cevap gelmedi tüm botlarıda spawnda farklı farklı gözikmiyecek yerlere koymuşsun + olarak 3 tane bota vip vermişsin millet vip versin diye niye ihtiyaç duydun ki? Adını lekeledin

razecraft

play.RAZECRAFT.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
16 Adet Bot Atmışsın Sunucuna Gerek Varmı Cidden Sunucuya girip sa yazdım 1 cevap veren olmadı adminler dahil + olarak bot olmayanlar 1 yazsın dedim cevap gelmedi tüm botlarıda spawnda farklı farklı gözikmiyecek yerlere koymuşsun + olarak 3 tane bota vip vermişsin millet vip versin diye niye ihtiyaç duydun ki? Adını lekeledin
Hakan, sunucuya gecenin 5'inde girip bot olmayanlar 1 yazsın demek ne kadar doğru sence? Burası skyblock sunucusu olduğu için spawnerlarda afk bırakmaları gayet normal değil mi? Sunucuya sabah gelip gördüğünüz kişilerin bot olup olmadığını görebilirsin. Böyle karalamalara gerek yok :)

Mr_Obliviate

Play.BlokDunyasi.Net
En iyi cevaplar
18
Ruh hali
Konu tasarımına o kadar tepki gelmiş ki xd.

Çok güçlü bir makinesi var ne yapsanız lag olmaz gibime geliyor. Umarım iyi yerlere gelirsiniz. Başarılar.

NeonSurvivalOfficial

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0

PremierGaming

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu sunucunun her sayfa geçişinde çıkan reklamı dolayısıyla foruma giresi kalmıyor insanın. Forum kullanıcılarını reklama boğup iyi bir izlenim beklemek bizce yanlış. İşe yarıyor olabilir ancak forumdan nefret ettirdi.

Vantoxic

"Only" those who are on the right track win.
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Sunucu güzel ama keşke forumdaki tüm reklam alanlarını satın almasaydınız Heryerde Reklamınız çıkıyor karşıma :kalp:

razecraft

play.RAZECRAFT.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kötülemek gibi olmasın ama konu tasarımı değiştirilmeli. Çünkü reklamlarda hep sarı görüyoruz. İyi günler :)
Değerli görüşünüz için teşekkürler göz önünde bulunduracağız iyi günler.

Konu tasarımına o kadar tepki gelmiş ki xd.

Çok güçlü bir makinesi var ne yapsanız lag olmaz gibime geliyor. Umarım iyi yerlere gelirsiniz. Başarılar.
Değerli görüşünüz için teşekkürler.

Kenine özgün biir server başlrıların devamı dilyorum
Değerli Görüşünüz İçin Teşekkürler .

Başarılı bir sunucu.
Değerli Görüşünüz için teşekkürler .

her yerde, yani HER YERDE reklamınız var...
Değerli görüşünüz için Teşekkürler .

Bu sunucunun her sayfa geçişinde çıkan reklamı dolayısıyla foruma giresi kalmıyor insanın. Forum kullanıcılarını reklama boğup iyi bir izlenim beklemek bizce yanlış. İşe yarıyor olabilir ancak forumdan nefret ettirdi.

Çok güzel bir server bence herkese tavsiye ederim

Sunucu güzel ama keşke forumdaki tüm reklam alanlarını satın almasaydınız Heryerde Reklamınız çıkıyor karşıma :kalp: