Sağlam Projeye Sağlam Destek (Makine Sponsorluğu)

mciltrot34

International Rias Fanclup President
En iyi cevaplar
1
Merhaba arkadaşlar.

Elimde bulundurduğum birkaç makine var ve boş bir şekilde duruyor. Bu yüzden anlaşmalı olarak düzgün bir projeye sunucu desteği çıkmaya karar verdim.

Öncelikle projeniz hazır olmalı, yani ben sunucuyu size teslim ettiğimde sunucuyu 1-2 gün içinde açabilmelisiniz. Lütfen düz, baştan savma, sallamasyon projeler ile başvuru yapmayın ki diğer arkadaşlara yol açılsın.

Makine özellikleri projeye bağlı olarak i7 serisi işlemci ve 16 & 32 GB ram olacak. Yani sunucu fiziksel ve tamamen size ait duruma gelecek. Fakat tabii ki formattır restart işlemleridir vs benim elimde olacak. Ayrıca sunucuda aktif ve fiziksel donanımla gelen DDoS koruması ve yedekli GBit network vardır yani internet hızıdır saldırı yeriz falan felan derdiniz olmasın. Projenin şartlarını skype adresimi ekleyerek öğrenebilir veya konuya yorum atarak sorabilirsiniz.

• Beğen
Reactions: DIO

GraphicError

Marangoz
En iyi cevaplar
1
İnsanlar size neden güvensin, insanlar sizin makinalarınızı neden benimsesin ve insanlar onca emekleri ile açacağı sunucu dosyalarını neden sizinle paylaşsın.
Sizin bu işten karınız nedir, amacınız nedir.
Bu sorularımı cevaplarsanız sevinirim :=)

Hüseyin09123

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İnsanlar size neden güvensin, insanlar sizin makinalarınızı neden benimsesin ve insanlar onca emekleri ile açacağı sunucu dosyalarını neden sizinle paylaşsın.
İşten karları kazancın küçük kısmı diye söylediler gerisini bilmiyorum :)

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
İşten karları kazancın küçük kısmı diye söylediler gerisini bilmiyorum :)

Kazancın düşük kısmı o makineleri karşılar mı, karşılıyorsa bu adamlar niye gidipte bi hostingden kendileri almıyorlar, küçük kısmı karşılıyorsa tamamı hayli hayli karşılar. Kimse kimseye hayrına bir şey vermez.

mciltrot34

En iyi cevaplar
1
Yorumun için teşekkürler :) Ben sadece küçük bir kar istiyorum makineler tamamiyle bana ait olduğundan kira derdidir falandır bir problemim yok. Amacım projesi olan insalara yardım etmek zaten direk Administrator kullanıcısı vereceğim ve şifreyide kendileri değiştirecekleri için ben makineye bir müdahalede bulunamayacağım fakat tabii ki Format, reset ip block vb şeyleri ben yöneteceğim.
Kazancın düşük kısmı o makineleri karşılar mı, karşılıyorsa bu adamlar niye gidipte bi hostingden kendileri almıyorlar, küçük kısmı karşılıyorsa tamamı hayli hayli karşılar. Kimse kimseye hayrına bir şey vermez.
Ne kazandığım veya kaybettiğim sizi ilgilendiren bir şey değil şartları zaten verdim. Zevk için yaptığımdan, hayrına veriyorum :)

• Beğen
Reactions: DIO

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Yorumun için teşekkürler :) Ben sadece küçük bir kar istiyorum makineler tamamiyle bana ait olduğundan kira derdidir falandır bir problemim yok. Amacım projesi olan insalara yardım etmek zaten direk Administrator kullanıcısı vereceğim ve şifreyide kendileri değiştirecekleri için ben makineye bir müdahalede bulunamayacağım fakat tabii ki Format, reset ip block vb şeyleri ben yöneteceğim.

Ne kazandığım veya kaybettiğim sizi ilgilendiren bir şey değil şartları zaten verdim. Zevk için yaptığımdan, hayrına veriyorum :)

Sana ait olsa bile onların masrafları var. Hadi diyelim hayrına veriyorsun, neden küçük kısmını kesiyorsun? Buda benim dediğim "kimse kimseye hayrına bir şey vermez" sözünü doğruluyor. Ben çok gördüm hayrına verenleri. Sonra ne olduğu tahmin edilebiliyor. Bu dünyada başkalarının destekleriyle biyerlere gelemezsiniz. Gelirseniz de başarınızı "başkaları" üstlenir. Kendiniz birşeyler becermeyi öğrenmeniz gerek. Ha burada diyeceksin ki "onlar zaten birşeyler başarmış ama parasızlıktan gerçekleştirememiş, ben gereken maddi desteği sağlıyorum" bence gerçekleştirene, açana, yürütene kadar zaten başarmış sayılmassın.

mciltrot34

En iyi cevaplar
1
Sana ait olsa bile onların masrafları var. Hadi diyelim hayrına veriyorsun, neden küçük kısmını kesiyorsun? Buda benim dediğim "kimse kimseye hayrına bir şey vermez" sözünü doğruluyor. Ben çok gördüm hayrına verenleri. Sonra ne olduğu tahmin edilebiliyor. Bu dünyada başkalarının destekleriyle biyerlere gelemezsiniz. Gelirseniz de başarınızı "başkaları" üstlenir. Kendiniz birşeyler becermeyi öğrenmeniz gerek. Ha burada diyeceksin ki "onlar zaten birşeyler başarmış ama parasızlıktan gerçekleştirememiş, ben gereken maddi desteği sağlıyorum" bence gerçekleştirene, açana, yürütene kadar zaten başarmış sayılmassın.
Ben istiyorum ki hem benim hizmetimden başkaları yararlansın hemde harçlığım çıksın. şu an üniversite hazırlığındayım malum öğrenci insanız bizde dershane masrafıdır okul masrafıdır arada baya yüklü bi fatura çıkıyor o yönden. Sabah 8 de çıkıp akşam 11'de eve girdiğim içinde kendi sunucumu açamıyorum. Masraf kısmı zaten bana ait ve tamamiyle ben üstleniyorum gerisi kullanan kişiye kalmış :)