Sahte Lobi v0.1 (Fake Lobby) | Artık bunun için para vermeye son! ÜCRETSİZ PAYLAŞIM

bakkalmarket7

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
if arg 1 is "%{cakmalobi::aktarilacaklobi}%:
Burda Hata Veriyor Neden :(

enisx41

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ee? Etrafta 20541254 lerce skript var bu hepsini senin yazdığın anlamına gelmez. Şimdi o kapa çeneni ve konudan uzaklaş
Ben her skript'i ben yazdım diye bir şey demedim sana kendi kendine gelin güvey olma laf sokcam diye ayıp.
Yaşını merak ettim ben seni büyük biri olarak görüyordum ama bu sözlerden sonra yaşının düşük oldunu anladım.

Vienicome

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Lütfen, aktif olmayan ustaları çağırttırmayın buraya.

@AhmetMelihTR

Ustalarından plugin öğrenerek kimse kral olamaz.
Ama yazmak ayrı çevirmek/toplamak ayrı şeyler :(
Düz mantık örnek verecek olursam 1200 satırlık C/C++ servis dosyasını türkçeye yada kendi diline çevirmek hatta classları hande pointerlarını ve aklıma gelmeyen zibilyon tane şeyi türkçeye çevirmek ayrı onu baştan yazmak ayrı bir şey :(
Daha basit örnek için "Find And Replace"*

Son düzenleme:

RazAssassin

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ne işe yarıyor bu ?
Bir serverde giriş yapıp sonra bir daha oyundan çıkmadığın sürece giriş yapmıyorsun.Her hubda olması gereken bir şey.Adamlar server seçmek için lobiye gittiklerinde bi daha /login password komutunu kullanmaktan kurtuluyorlar.Tabi bunu bizim ülke buldu.Çünkü ülkenin %98 i cracklı oynuyor!Yani övünülecek bir şey değil bunu bulmak.Ama yinede her lobiye gittiğimizde bize /login password kombinasyonundan kurtaran SonOyuncu'ya teşekkürler. @IRFN @DonduranAtes

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Lapynours

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
rayandu bir öğrenci ustasından iyi olabilir :) bunu aklına sok einstein matematik öğretmeninden daha zeki değilmiydi :)