Saint Sword | 1.8.X | Türkiyenin İlk Full PvP Sunucusu | 7/24 ONLINE

AlbatracZ

Marmara Network
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Herkese Merhaba, SaintSword 2014 Yılında ilk kez kurulmuş türkiyenin ilk "FULL PVP" sunucusudur.
Peki soracaksınız neden "FULL PVP" deniyor buna, Full PvP minecraft'ın 1.5.2 sürümünde oynanılan Faction,Prison,OverPowered Faction,PvP karışımı sunucudur.
Biz yani biz derken 2,3 arkadaşım Minecraft 1.5.2 hep açlık oyunu oynar iken bir sunucu keşfettik ve bu bulduğumuz sunucu FULL PVP'di.
Bu sunucuyu bir portekizli kurmuştu, italyan da olabilir 3 sene öncesiydi ve bu sunucuda ilk türk olarak biz oynamaya başladık 2,3 kişi.
Sonra biz oynadıkça daha çok arkadaşımızı davet ettik ve iyice kalabalıklaştık, sonra biz 10,15 türk olmaya başlayınca sunucu hile dolmaya başlayarak kapattılar.
Türkler hilebaz,sahtekar demiyorum ama böyleydi yani kendi milletime laf etmem. Sonra biz dedikki "Madem kapattılar bizde türk sunucusu olarak açarız" dedik ve
2014 'de Kurduğumuz SaintSword Full PvP yi 2017 yılında karşınıza getirdik.

Sunucu Versiyonu > 1.8.X
Sunucu IP Adresi > SaintSword.Batihost.Com
Sunucu Kapasite > 60

Bug,Glitch Gibi Oyun Ve Sunucu Hatalarını Kullanmak Yasaktır
>
Küfür,Hakaret,Argo Vb Kötü Kelimeler Yasaktır
> Hile,Macro,Speed Auto Clicker Vb İnsan Üstü Hareketler Yasaktır

> Din,Mezhep,Irk Ayrımı Yapmak Yasaktır
> Yetkilileri Trollemek Yasaktır
> Her Türlü Taciz Yasaktır
> Eşya Isimlerine Argolu,Küfürlü Vb Kötü Kelimeler Koymayınız

> AlbatracZ / Admin
> scols2000 / Moderatör

Son düzenleme:

AlbatracZ

Marmara Network
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Factionu full PvP diye yedirmeye çalışmana saygı duydum. Bizim açtıklarımız demo falan mı?

Yorumlarınız Için teşekkür ederim.
Ayrıca factionu pvp diye yutturmak nedir :D orada hikayemizi anlatımışım okumadan etmeden gözünü seveyim yapma bu yorumu.

Bumu pvp kızmına gelirsek spawnda doğup bir basınç plakasına basıp "pvp kitinizi aldınız" sorna aşşa atla pvp başlasın sunucusu değildir.

Skill sistemimiz bulunmakta, sunucuya gelip sorarsanız hepsini size ileteceklerdir teşekkürler.

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
PvP yerinde 10 killstreak yapıp arsalarda mola mı vereceğim olay o mu? Çünkü öyleyse yine mantıksız olmuş. PvP dosyaları satın alacakken Faction diye kazıklanmış olabilir misiniz?

AlbatracZ

Marmara Network
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
PvP yerinde 10 killstreak yapıp arsalarda mola mı vereceğim olay o mu? Çünkü öyleyse yine mantıksız olmuş. PvP dosyaları satın alacakken Faction diye kazıklanmış olabilir misiniz?

beni güldürdünüz allahta sizi güldürsün :D

Arsalarda PvP Açık ve mola sadece Mine ' diye adlandırdığımız kazı yerinde ve Boss bölgesinde, boss bölgesinde skillerini örnek: kılıç skillini kasacaklar.

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
beni güldürdünüz allahta sizi güldürsün :D

Arsalarda PvP Açık ve mola sadece Mine ' diye adlandırdığımız kazı yerinde ve Boss bölgesinde, boss bölgesinde skillerini örnek: kılıç skillini kasacaklar.
O halde hile açanlar daha rahat skill kasacak çünkü böyle kendine özgü(!) fikri olan sunucularda genelde antihile beş para etmez olur. Ben fikri mantıksız buldum bulmaya da devam ediyorum ne yapalım artık.

AlbatracZ

Marmara Network
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Anti Hilemiz hazırlık aşamasındadır şu anda beşparasız tabiri uygunsuzdur sunucu açılalı 2 gün olmuş ve ben bunu nasıl 2014 de 70 oyuncu ile sürdüysem 2017 dede sürdüreceğimi düşünüyorum siz istediğinizi düşünebilirsiniz. Herkesin fikri önemlidir ama dediğim gibi türkiyede bir ilk bu bir süre sonra nası faction kafaya oturduysa bunu otutturacağım.

GameKingTr59

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Anti Hilemiz hazırlık aşamasındadır şu anda beşparasız tabiri uygunsuzdur sunucu açılalı 2 gün olmuş ve ben bunu nasıl 2014 de 70 oyuncu ile sürdüysem 2017 dede sürdüreceğimi düşünüyorum siz istediğinizi düşünebilirsiniz. Herkesin fikri önemlidir ama dediğim gibi türkiyede bir ilk bu bir süre sonra nası faction kafaya oturduysa bunu otutturacağım.
Ve 2 ay sonra sunucu kapanır....

Unliforce

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Fikir güzel yapılar ve plunilerde geliştirilirse daha güzel olur arkanzıdayım..