Salak Milyoner

EquiliBrium

Elmas Madencisi
Emekli
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
salak_milyoner_filmi_gercek_oldu_1515223328_4107.jpg

Salak Milyoner
Kemal Sunal gibi birçok kaliteli insanın oynadığı bir filmdir. Filmin konusunu kısaca özetleyecek olursak Saffet Emine adlı bir kızla evlenecekken düğün günü babaları ölür. Ama babaları tam öleceği sırada onlara tarladaki bir ağacın altını kazmalarını isterler. Dört kardeş kazdıkları yerden altın beklerken babalarının mektubunu bulurlar. Mektupta emanetin İstanbul'da Mehmet Çavuş adında bir adamda olduğu söylenir. Kardeşlerin hepsi gitmeyeceğini söylese de istasyonda hepsi birbiri ile karşılaşır ve İstanbul'a hep beraber giderler. Mehmet Çavuş onlara bir define haritası verir ve dört kardeş bu hazineyi ararken İstanbul'da birçok olaya karışır. Uzun lafın kısası filmde dört kardeşin babalarının bıraktığı o altınları bulmak için harcıyorlar. Filmi izlemeyenler için bir soru sormak istiyorum. Sizce altınları buldular mı ? Ya da altınlar kesinlikle İstanbul'da mı ?

Bir konunun daha sonuna geldik.
İyi Forumlar!

Son düzenleme:

EquiliBrium

Elmas Madencisi
Emekli
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Hocam bu film konuları biraz fazla zorlama durmamış mı? Gamer dergisi için mi bu da? Film köşesi falan da mı var?
Konu dümdüz, görsel yok, renk yok, görünce okuma isteği getirmedi.

İyi forumlar
Bunları kendim açıyorum.

Bolonezella

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Zeki Alasya atayizdir atayiz ! O dedi ki şey dedi şey eee "Namaz kılınacaksa hiç açılmasın" dedi yani... Tiyatro ne için var ki yani ? Biz sahneye çıkıp namaz kılalım diye var yani Tanrı ile kanki olalım diye var yani.
Hocam bu film konuları biraz fazla zorlama durmamış mı? Gamer dergisi için mi bu da? Film köşesi falan da mı var?
Konu dümdüz, görsel yok, renk yok, görünce okuma isteği getirmedi.

İyi forumlar
En azından gamer dergisi adı altında açmıyor yada ana sayfada gözükmüyor <_< @AjStyles
Ve evet haklısın bir ton yazı sadece. Neyse ben tanrı ile kanki olmaya.

Bolonezella

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0