SALT SURVIVAL İÇİN GECECİ ARKADAŞLAR TOPLANSIN !

yentibaba

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Selamlar arkadaşlarım, kardeşlerim, tüm forumdaşlarım...
Gececi bi tayfa düşünüyorum ama bu şart değil, duruma göre gündüz de oynayabiliriz. Gececilikten kasıt hem yaşça daha olgun arkadaşların gece kalabiliyor olmaları, hem de daha konsantre şekilde uzun süreli bir oyun sağlanabiliyor olması. (Kısacası oyun esnasında çat diye oyundan ayrılmayacak olanları bekliyorum.. En aşağı 3-4 saat PC'de kalabilmeli.. Çünkü t
adı kaçıyor grup oyunları esnasında ekipten biri çıkınca..)
Yaş mevzusunda bir kısıtlama bu kez getirmeyi pek düşünmüyorum ama karşılıklı uyum bakımından ve gerek muhabbet,gerek espiri anlayışları bakımından çok uzak yaş aralıklarında olmak sıkıntı doğurabiliyor.. Bide videoda sesler arasında benim ses dede gibi kalmasın dermişim.. xD (Anlaşılacağı üzere Skype'lı olunacak. Herkeste olsun istiyorum.. Çünkü İmece usulü iş bölümleri yapacağız, direktifler verilecek, görev dağılımları olacak, sıkışınca yardım istenecek vs vs derken ses şart oluyor.. Fakat çok eğleneceğiz.. Daha önceki deneyimleriniz gibi olmayacak bizim oyunumuz.) Neyse işte bahsi geçen nedenlerden ötürü 16-17 yaş sınırı olabilir belki ama 18 üzeri olursa tadından yenmez bu grup.. Video da çekme planım var. Orjinal doğallıkta bir grup oyunu sergilemek hoş olacaktır.. Oyuncular arası pvp kapalı olacak şekilde ortak yaşam projesi olacak mevzu. Bildiğin hayatta kalma mücadelesi işte. Farzetki aynı uçakta lost adasına düştük :p :D Hah işte o misal.. Salt (sade) survival bir oyun olacak. Hepimiz az çok özlüyoruzdur arada sırf orjin survival olarak oynamayı bence :)) Neyse, durum bu şekilde kardeşlerim...

Not: Konuyla ilgili bana en çabuk steam ve skype üzerinden ulaşabilirsiniz. Foruma sık sık bakamıyorum.
steam: yentibaba , Skype: yentibaba

Son düzenleme:

ÖmerBİL

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Durum Güncel bekliyoruz arkadaşlar ...[DOUBLEPOST=1418827761,1418748953][/DOUBLEPOST]++++[DOUBLEPOST=1418840946][/DOUBLEPOST]++

lasetay

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
uzun zamandır vanilla survival oynayabilecegm olgun bir ekip arıyorum.
irtibata gecerseniz , tanısmak aranıza katılmak isterim.

yentibaba

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Skype üzerinden beni ve Ömer kardeşimi ekleyebilirsin değerli kardeşim. Biz de seni aramızda görmekten mutluluk duyarız. Görüşmek üzere

BoomLeony

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Yaşım 17 eğer irtibata geçerseniz oynamayı cok isterim skype ve mic var skypeden istekde bulundum.

yentibaba

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bi bizimle konuşur musun kardeşim. Skype'den bi tanışıp konuşalım, bazen genç kardeşlerimiz bizi şaşırtabiliyor olgun karakterleriyle.. Minimum 20+ tercihimiz normalde ama istisnai durumlar olur görüşelim tanışalım bi.
Zaten herşeyden önce arkadaşlık kardeşlik ortamı ön planda bizde. Oyunlar değişir oyunlar tükenir, dostluk kardeşlik arkadaşlık baki kalır.. Nice yeni oyunlarda görüşülür sonrada...

J3luess

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
kardeş yaş 14 saat akşam 10.30 dan sonra arada bir kalıyorum pc başında sabahları gelebilirim

yentibaba

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kardeşlerim cidden sarmaz, sizin açınızdan diyorum ben, sıkılırsınız.. Çünkü bizde en küçüğümüz 21 yaşında en büyüğümüz 30 yaşında. 14-15 gerçekten sıkıntı olur, sizin açınızdan da diyorum. Keşke ben sizin yaşlarda olsam, o kadar çok ilan varki o yaşlarda grup olmak isteyenler var forumda. Dolu hattâ..