Sanal-Buyucu - Büyü evrenine katılmaya Hazır mısın ? HP-Fantastic Beast Konsepti

HocinaRous

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Forumumuz bakımdadır. herşeyi sizin için yapıyoruz panel sistemimizi ekliyecek ve anasayfamızı güzeleştireceğiz.

Walden

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Hard SA:MP oyuncularısınız siz, tekrar tekrar tebrik ediyorum kaliteli sunucu. Başarılar.

HocinaRous

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hard SA:MP oyuncularısınız siz, tekrar tekrar tebrik ediyorum kaliteli sunucu. Başarılar.
SA:MP hiç oynamadık. bilmiyoruzda değiliz yani.
kınık maceraya hazırımda lütfen şöle konular açarken serveri bitirdiğinizde açın böle konu açıcaksanız bari kapalı beta yapın veya bitirip açın erken konu açınca ne değişiyor ? sweetnetwork 2 yıl oldu halen yapım aşamasında
ve sunucu açılış tarihi : yapım aşamasındamı olm tarih'mi yapıyonuz pararel evrende ne yapım aşamasında neeee neyse
birde sunucunun texture pack'i yapılmadan fotoğrafların texture packle çekilmesi ayrı bir şey deli manyok sayko olmak lazım bunu çekmek için
saklanma sistemi LOL ÇAKMASI bu neya lol çakması oyun yapmışlar
ve videolardaki +9 minecraft müziği bu sabah kahvaltıda cringe yicem sağol kınk :cay:
ve fotoğraflar çok az ama harita %100 evet abi dünyayı yönet
neyse abi sunucunun açılmasına yara yürekten inanıyorum bol şans:pala:
Birşeyler iç istersen kendine gel. Sunucu TexturePacki yapılıyor bu arada %20.

yasinTTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Başvuru sitesine girlmiyor -_-

HocinaRous

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sitemiz Güncelenmiştir linklerde güncelendi. Girip Foruma kayıt olabilirsiniz. Konular yarın veya öbürgün seri bir şekilde açılacaktır.

AlperKTS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Buildler Ve Texture Pack Okadar Gerçekçiki :D Gerçek Sandım Fİlmlerdeki Gibi.

Veba_

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sunucu açılamadı bi türlü. Sistemler çok hoş merakla bekliyorum :D

HocinaRous

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Saolun arkadaşlar en yakın zamanda açılacağız bazı sorunlar var her şey istediğimiz gibi gitmiyor.

Ölmedik , Rahat olun sadece her şey iyi olsun diye uğraşıyoruz biraz ara verdik kafa dağıtmak için eylül gibi suprizlerimiz var.

Sunucu Hazirana ertelendi konu güncellenecektir.