<- [Sanal Survival] -> Atlar - Sanal Market - Boss - Timber - Ipeksi Kazma - Kafa Dusurme - ŞansTaşı

Andromurat

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Şuanda , Survival Platformunda En Çok Özendiğim , Kurucusunun Kişiliğinden Tutup Sunucuya Özen Verişine Kadar EN Başarılı Sunuculardan Birisi.
Gerçekten Hakediyor Bu Başarıyı.
TEBRIKLER , BAŞARILAR.
Eskilerden Splat912 !
Teşekkürler Yorumunuz İçin

Güncel

obvisian

Marangoz
En iyi cevaplar
0
andromurat 1 tane sethome hakkı olması çok kötü en fazla 2 tane olsa iyi olur birde bu para kazanmayı ne zaman halledeceksiniz

Andromurat

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
andromurat 1 tane sethome hakkı olması çok kötü en fazla 2 tane olsa iyi olur birde bu para kazanmayı ne zaman halledeceksiniz
Para kazanmayı zaten hallettik /satis komutunu deneyin sunucuda
2. sethome hakki oyunculara bu sunucuda verilmez verir isem başkalarının evlerine sethome çekeceklerdir.

YasakPeri

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Claimli alanda pvp olmasaymış oynardım burada.

rikkie9

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sunucu çok başarılı gerçekten uzun zamandan beri böyle bir sunucu arıyordum açmanız çok iyi oldu :)

Andromurat

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sunucu çok başarılı gerçekten uzun zamandan beri böyle bir sunucu arıyordum açmanız çok iyi oldu :)
Memnun olan birini görmek güzel :) Teşekkürler

Güncelleme
At Eklentisi Sunucumuza Yüklenmiştir Eskisi Gibi At Satin Alabilir Tek Komutla Cagirabilir, Gonderebilirsiniz :)

Güncel

yusufA.

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
server neden kapalı ?
durup dururken kapandı :/ Rpr_Naiki

TheExplorer

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Başarılar diliyorum muhteşem sunucu olmuş. Eskisi gibi kaliteli. Ayrıca boss'da muhteşem olmuş. Muazzam bir sunucu.

EyupSolak

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Güzel sunucu fakat konu çok sıradan daha önem verebilirdiniz konuya iyi forumlar.

Yasinovski

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Gerçekten sağlam bir server umarım eskisinden de uzun ömürlü ve bol oyunculu olur :)