Şanslı Olan Katlar! | SkyBlock Sunucular İçin Şanslı Kırık Taş Katlama Skripti!

DangerYusuf

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Merhaba arkadaşlar, ben yusuf nam'ı diğer DangerYusuf
Bu gün size ilk yaptığım skripti göstereceğim aynı zamanda paylaşacağım
iyi ve kötü yorumlarınızı bekliyorum
tekrar söylüyorum ilk yaptığım skript olduğu için biraz amatörce olabilir :)

cooltext297180054825429.png

Op skyblock sunucular için veya isteğe bağlı kullanabilecekler için yapılmıştır!
Skript'te x32,x16,x8 Sıralaması İle
Kırık taş kırarken [x32 Kırık Taş %0.5 - X16 Kırık Taş %0.7 - X8 Kırıktaş %0.9] şans ile envanterinize
Özel isimli çubuk verir ve bu çubuklar üstteki gibi
3 Gruba ayrılır, ve çubuğa sağ tıkladığınızda Örn 'x16 Kırık Taş' envanterinize x16 Kırık taş verir
ve çubuğu envanterinizden siler ve bunun yanında normal çubuk bu gruplar arasında devre dışıdır

cooltext297180121797193.png

Kod:

Kod:
on break of cobblestone:
    chance of 0.5%:
        give a stick named "&3x32 &7Kırık Taş" with lore "&a&lSağ Tıklayarak 32 Kırık Taş Elde Edebilirsin" to player
        send "&e&l[&a&lDGNW&e&l] &6Tebrikler X32 Kırık Taş Çubuğu Kazandın!" to player
    chance of 0.9%:
        give a stick named "&3x8 &7Kırık Taş" with lore "&a&lSağ Tıklayarak 8 Kırık Taş Elde Edebilirsin" to player
        send "&e&l[&a&lDGNW&e&l] &6Tebrikler X8 Kırık Taş Çubuğu Kazandın!" to player
    chance of 0.7%:
        give a stick named "&3x16 &7Kırık Taş" with lore "&a&lSağ Tıklayarak 16 Kırık Taş Elde Edebilirsin" to player
        send "&e&l[&a&lDGNW&e&l] &6Tebrikler X16 Kırık Taş Çubuğu Kazandın!" to player

on rightclick holding a stick:
    if display name of player's tool contains "&3x32 &7Kırık Taş":
        remove stick named "&3x32 &7Kırık Taş" with lore "&a&lSağ Tıklayarak 32 Kırık Taş Elde Edebilirsin" from player
        give player 32 cobblestone
        send "&e&l[&a&lDGNW&e&l] &6X32 Kırık Taş Başarı İle Envanterine Eklendi!"
    if display name of player's tool contains "&3x16 &7Kırık Taş":
        remove stick named "&3x16 &7Kırık Taş" with lore "&a&lSağ Tıklayarak 16 Kırık Taş Elde Edebilirsin" from player
        give player 16 cobblestone
        send "&e&l[&a&lDGNW&e&l] &6X16 Kırık Taş Başarı İle Envanterine Eklendi!"
    if display name of player's tool contains "&3x8 &7Kırık Taş":
        remove stick named "&3x8 &7Kırık Taş" with lore "&a&lSağ Tıklayarak 8 Kırık Taş Elde Edebilirsin" from player
        give player 8 cobblestone
        send "&e&l[&a&lDGNW&e&l] &6X8 Kırık Taş Başarı İle Envanterine Eklendi!"

Ekli dosyalar

• cooltext297179544059714.png
    cooltext297179544059714.png
    14.8 KB · Görüntüleme: 303
Son düzenleme:

SC_Riber

SC-Riber.Games
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güzel olmuş biraz. Ancak geliştirebilirsin

RLC

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
1
Gereksiz fazladan satır kullanmışsın. Kısa versiyonu:
PHP:
on break of cobblestone:
    chance of 0.5%:
        give a stick named "&3x32 &7Kırık Taş" with lore "&a&lSağ Tıklayarak 32 Kırık Taş Elde Edebilirsin" to player
    chance of 0.9%:
        give a stick named "&3x8 &7Kırık Taş" with lore "&a&lSağ Tıklayarak 8 Kırık Taş Elde Edebilirsin" to player
    chance of 0.7%:
        give a stick named "&3x16 &7Kırık Taş" with lore "&a&lSağ Tıklayarak 16 Kırık Taş Elde Edebilirsin" to player

remove stick named "&3x32 &7Kırık Taş" with lore "&a&lSağ Tıklayarak 32 Kırık Taş Elde Edebilirsin" from player
        remove stick named "&3x16 &7Kırık Taş" with lore "&a&lSağ Tıklayarak 16 Kırık Taş Elde Edebilirsin" from player
        remove stick named "&3x8 &7Kırık Taş" with lore "&a&lSağ Tıklayarak 8 Kırık Taş Elde Edebilirsin" from player

DangerYusuf

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Gereksiz fazladan satır kullanmışsın. Kısa versiyonu:
PHP:
on break of cobblestone:
    chance of 0.5%:
    chance of 0.9%:
    chance of 0.7%:

Düzenledim Yorumunuz İçin Teşekkürler

DangerYusuf

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Güzel olmuş biraz. Ancak geliştirebilirsin

Daha Ne Ekleyebilirim Diye Düşünüyorum Fakat Aklıma Gelmiyor Yakında Yeni Skriptler Yazıp Tekrar Sunabilirim Bu Skript Bence Olabileceği Son Noktalarda Hemen Hemen Genede Yorumun İçin Teşekkürler :)

SC_Riber

SC-Riber.Games
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Daha Ne Ekleyebilirim Diye Düşünüyorum Fakat Aklıma Gelmiyor Yakında Yeni Skriptler Yazıp Tekrar Sunabilirim Bu Skript Bence Olabileceği Son Noktalarda Hemen Hemen Genede Yorumun İçin Teşekkürler :)
İlk skriptine göre başarılı olmuş boş zamanlarında yazarsan daha iyi skriptler ortaya çıkabilir. Yinede hoş olmuş beğendim
İyi forumlar!

SarpE

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Dostum, her kelimenin büyük harf ile başlaması çok sinir bozucu. Şayet skripte gelirsek öncelikle herkeste bi´ ilk skriptim olayı var. İlk olması bir şey değiştirmez, kaliteden ödün vermemek lazım ayrıca yayınlanan bir skript kayda değer bir nitelik taşımıyorsa ya da daha önceden yapılmışsa bu sadece depolama israfıdır bir skripti yayınlarken bunu unutmamak gerekir. Hevesini kırmak istemem o yüzden daha fazla yazmayacağım. Başarılar!..

DangerYusuf

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Dostum, her kelimenin büyük harf ile başlaması çok sinir bozucu. Şayet skripte gelirsek öncelikle herkeste bi´ ilk skriptim olayı var. İlk olması bir şey değiştirmez, kaliteden ödün vermemek lazım ayrıca yayınlanan bir skript kayda değer bir nitelik taşımıyorsa ya da daha önceden yapılmışsa bu sadece depolama israfıdır bir skripti yayınlarken bunu unutmamak gerekir. Hevesini kırmak istemem o yüzden daha fazla yazmayacağım. Başarılar!..
İlk Başta Yorumun İçin Teşekkürler Bu Benim Konu Düzenim Ama Bundan Sonra Dikkate Alırım İlk Skriptim Dememin Sebebi İse Skripti Beğenmeyip Kötü Eleştiri Yapacaklar Olacaktır İlk Yazdığım Skript Olduğu İçin Kaçırdığım Şeyler, Hata Yaptığım Yerler VB, Hatalaran Dolayı Fazla Eleştiri Olmasının Önüne Geçmek İçin Öyle Bir Cümle Yazdım
Rahatsız Olduysan Ki Olmuşsun Kusura Bakma Dikkate Alacağım - Ve bu skripte daha önce hiç rastlamadım bu sebeple boşluğu doldurmak istedim kesinlikle alıntı değil bunu bildirmek isterim (alıntı yapmışsın gibi bir mesaj yazmamışsınız kendim söyledim bunu teşekkürler)