Sarsılmazlar(FİNAL(?)

Bu aslında birince sezon olup ikinci sezonda Ayaz hakkı için savaşa devammı etsin yoksa bitsinmi.

• Kullanılan toplam oy
    1

Diggo

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ayaz'ı sevmeyen ve askerlere saldırın emrini veren o alçak Dhor'un hain bir ajanıydı komutan kılığına girmiş bir sahtekardı! Eğer Ayaz orduların komutanı olursa kendisini yerin dibine sokacağını bilip korkmuştu zavallı Dhor o komutanın adıysa Rocco idi Rocco hanedan bittiği tükendiği için ve Ayaz suçlu bulunup tüm yetkileri elinden alındığı için en yetkili komutan konumundaydı ve Ayaz'ın yargılanması için bir mahkeme kurulmasına çoktan hükmetmişti yönetim kurulundan birçok üye itiraz etti ama nafile hepside yataklarında ölü bulundu tesadüf işte ne edersin! Ayaz kovuşa götürüldü ve burada kavgalı dövüşlü çatırtılı iki gün geçirdi: Ayaz yatağında otururken 2 iri cüsseli adamın sert bakışlarına maruz kaldığını beyazdan farketti ve sert bir ifadeyle yüzünü onlara doğru çevirip yatağında indi
-Ne ola? Çokmu şaşırdınız
+*Hayvani kahkahalar* Senin gibi hain bir komutanın buraya düştüğünü görmek ellerimizi kaşındırmadı değil doğrusu!
*Ayaz beklenmedik bir anda adamın burnunu kıracak şekilde vurdu diğer arkadaşı ise yere düşmüştü çünkü burnuna darbe yiyen adam acıyla çökmüştü*
+*Yavaşça ayağa kalkarak* Seni pislik, seni adi!
Orada bir kavga kopar ve buna karşılık Ayaz tek kişilik hücreye alınır ve burada haftalar geçirir
*Benim yaptığım tek şey bir Inzibat olarak devletim için savaşmaktı ben sonuna kadar mücadele verdim hep savaştım kılıcımı geri çekmedim ve artık devletimin elinde öleceğim bu bana gurur verir buradan kurtulma şansım yok yoksa çıkıp herkese haddini bildirirdim! O sırada 2 cılız muhafız gelip Ayaz'ı tuttular ve götürmeye başladılar kasvetli saray'ın koridorlarında geçerken mazi gözünde canlanmıştı bir zamanlar sarsılmaz zırhı ve dostu Ringow'la Imparatoruna vazife için yürüdüğü bu yolda ölüme yürüyordu.