Sarsılmazlar (Part2)

Diggo

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Pazardaki sessizlik devam ediyordu adam ağlıyor acı acı feryat ediyor lanetler okuyordu o sırada arka tezgahtan biri Ayaz'a hançer uzatıp sırtına saplamaya cesaret edecekken Ringow hızlıca adamın elini tutup kırdı
-Kimsin sen (sinirlice)
+Başınızın belası
Adam birkaç hareket yapıp kurtulmaya çalıştıysada nafile oldu.
-*Sorguya çekelim bunu
+Şimdiden zahmet etmeyin ağalar! Ağzıma bıçakta soksanız size söyleyecek lafım yoktur!!
Ringow ve Ayaz adamı hızlıca sürükleyerekten götürüyorlardı arkasından yuh!, lanet olsun, burnumuzun dibine dahi güvenemiyoruz, adalet tecelli etsin! gibi tezavratlar yükseliyordu. Adam sorgu odasına alındı ve içeri öldürmeye teşebbüs ettiği Ayaz sorgu görevlisi seçildi Ayaz bıyığının altında gülerek girdi odaya
-Eğer şimdi adam gibi söylersen seni öldürürüm söylemezsen yine öldürürüm.
+nE
-Eğer söylersen ailenle görüşürsün dostlarından helallik alırsın ve acısız bir şekilde donduralarak huzur içinde ölürsün
+-Korkarak Ya söylemezsem!
-Ozaman değil dostların ailenle dahi görüşemezsin acı içinde işkencelerle öldürürüm seni hem bu dünyada hemde öte dünyada yanarsın dillerini ellerini koparırım!
*Adam uzun süre inat etti yok dedi ama Ayaz'ın tehditlerine ve dayaklarına karşı koyamayıp *Pes! etti
+Lanet adam tamam söylüyorum :(
-Ha şöyle söyle bakayım seni bu hadsizliğe yönelten neymiş!
+Dhor denilen bir adam var bu şehirde ve bu ülkede büyük bir ağ kurdu bir mafya yani, sürekli tezgahıma gelir gasp eder tek kuruş dahi ödemeden hepsini alır götürürdü tabi gık dahi diyemezdim
-Bu it kimmiş detay ver!
+Bana ''eğer o 2 baş belasının işini bitirirsen seni ve tezgahını hür kılarım birdahada dokunmam aksine seni korur kollarım '' dedi bende ekmek teknesi değilmi hernekadar istemeyerekde olsa yapmak zorunda kaldım-+Baştan söylesene şunu! neden dayak yedin uğraştırdın bizi biz şimdi ona haddini bildirmezmiyiz sanırsın sen!
-Tehdit etti ne yapabilirdimki
+Tamam *kurmaylara döner* peşine 2 asker takın 1 hafta boyunda koruma altında olsun ailesini ve evini korusun tezgahı güvenli bir pazara taşınsın
+Hadi kalabalık yapma sende çık şimdi bu işin peşine düşme vakti.
*Aradan uzun zaman geçer lakin İmparatordan bir türlü izin alamaz 2 Inzibat yan yana otururken ağızlarından şu laflar dökülür.
-Ayaz! bu Imparator denilen ***** aşmadımı sence tüm gün zevk içinde ne devletten anlar ne tahttan yarın savaş çıksa paçalarından dökülür maazallah!
+Aman sesli konuşma Ringow bende çok meraklı değilim bu itten izin beklemeye ama naparsınki.
-Kardeşim! tek konu izin değil baksana devletimizi yönetenleri görmezmisin nerde sorumsuz var başa geçirmiş Dhor denilen adam bildiğin ülkede ağ kurmuş daha yönetim bundan birhaber bu da ne böyle.?
-Haklısın kardeş bu pisliklerin tahtlarını başlarına yıkma vakti gelmiştir artık!
+O sırada tahta ve saraya bağlı bir İnzibat komutanı konuşulanları duyar ve kılıcını çekip askerlerine öldürmesi emrini verir.!

Exkaar

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
35
Güzel bir hikaye ama daha güzel bir konu yapabilirsin, devamını bekliyorum.

Melihoper

mc.TurkLion.net
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Güzel hikaye 3. partı bekliyorum..