Savaş!

Sizce savaşı kim kazanır?

• Liffus'un tarafı [Aydınlık]

Kullanılan: 5 45.5%
  • Lefos'un tarafı [Karanlık]

Kullanılan: 6 54.5%

• Kullanılan toplam oy
    11

Eruvos

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kan kokusu. Bu gün savaş günüdür! Dark Lefos, Light Tower'ı almak için büyük bir plan yaptı. Şimdi ise, onun saldırısını savunmamız lazım. Liffus'un ışığına ihtiyağacımız var! Burada savaş hakkında durumları, haber şeklinde yazıcağım! Lütfen dikkatli olun! Liffus'un gücü sizinle olsun!

Savaşın durumu:
20.02.2016

-Henüz iki taraf da hazırlık aşamasında. İleride, Basilisk'lerin bağrışları duyuluyor!
-Light Tower etrafındaki savunma iki katına çıkarıldı.
-Light City'nin içine olan her türlü geçit içeriden kapatıldı.
-Kuzey Kulesi'ndeki kara büyücülere bir yardım isteği gönderildi.

-Güneydoğudaki Rhoia Halkı'na bir yardım isteği gönderildi.
-Kuzey tarafından bir goblin ordusu saldırıya geçti!
-S.T.A.L.K.E.R Loncası, Liffus'un tarafına katıldı.
-Dev bir siyah ejderha, havadan saldırıya geçti!
-Kuzey Kara büyücüleri yardımı kabul ettiler
.
-S.T.A.L.K.E.R Loncası Yaratılış Ve Ölümün Ejderhasını buldular.
-Üç gün süreceği beklenen bir güneş tutulması başlıyor.
-Light City savunmayı üç seviyeye çıkarıyor.
-Sxyen Tanrıların Makamına çıkıyor.
-Lefos kendisini yok ediyor.
-S.T.A.L.K.E.R'a yardım için, Light City'den şifacı ekipleri gönderildi.
-Light City'nin yer altından sular taşmaya başlıyor.
-Dünya'da garip bir güç sezilmeye başlandı.
-Lefos geri döndü!
-Gerçek formuna dönüştü!
-Dünya garip bir karanlığa boğuldu.
-Light City bir mühür ayinine başladı.
-Altı taştan birisinin yeri saptandı.

Olası gelişmelerde size haber verilecektir.

Son düzenleme:

zRedDragon

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ejderhaların en güçlüsü olarak Lefos'un tarafına geçiyorum ve de Liffus'un tarafını yerle bir etmeye şimdiden hazırlanıyorum.(Çaktırmayın birazda biz RP yapalım eğlenceli oluyor :D )

Uchiha_Madara

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Böyle RP yapanlarla dalga geçenler var. Belki adam bundan zevk alıyor. O da bir forum üyesine nihayetinde. Başta bana da saçma gelmişti ama şöyle bir bakınca gerçekten eğlenceli olduğunu gördüm. Bu forumda her türlü insan var. Neden RP yapanlar da olmasın ki? Sadece bunun için değil. Mesela oyunları da gerçekmiş gibi oynayanlar oluyor. Onlarla da dalga geçiliyor. Bence adam istediğini yapabilir. Bu onun hayal gücünün derinliğini gösteriyor. Bırakın istediğini yapsın. :D

AyrıcaYok (Kalıcı Yasaklanma) Dark Side! Lefos ulan! :D

Sxyen

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
S.T.A.L.K.E.R Loncası Bir Taraf Seçmek İstiyordu Fakat Emin Değildi
Ve S.T.A.L.K.E.R Loncasının Lideri SxyeN Seçimini Yapmıştı İyi Tarafa Katılarak Adaleti Sağlıyacaktı

zRedDragon

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
S.T.A.L.K.E.R Loncası Bir Taraf Seçmek İstiyordu Fakat Emin Değildi
Ve S.T.A.L.K.E.R Loncasının Lideri SxyeN Seçimini Yapmıştı İyi Tarafa Katılarak Adaleti Sağlıyacaktı
@zRedDragon ve diğerleride aydınlık tarafı paramparça edecekleri savaş gününü bekliyorlardı..

Sxyen

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
@zRedDragon ve diğerleride aydınlık tarafı paramparça edecekleri savaş gününü bekliyorlardı..
S.T.A.L.K.E.R Loncası Evren Üzerinde Bulunan En İyi Avcılar Olarak Ormanlara Ve Dağlara Büyülü Tuzaklarını Kurmuşlardır Ve Savaş Gününe Kadar Hazırlıklarını Tamamlamaktadırlar

zRedDragon

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
S.T.A.L.K.E.R Loncası Evren Üzerinde Bulunan En İyi Avcılar Olarak Ormanlara Ve Dağlara Büyülü Tuzaklarını Kurmuşlardır Ve Savaş Gününe Kadar Hazırlıklarını Tamamlamaktadırlar
@zRedDragon 'da bu güne kadar biriktirdiği kin ve nefretle 3 galaksiyi yok edebilecek bir güçtedir.Ayrıca takım arkadaşlarıda her yeri kolayca patlatabilecek , yok edebilecek güçtedir.

Sxyen

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
@zRedDragon 'da bu güne kadar biriktirdiği kin ve nefretle 3 galaksiyi yok edebilecek bir güçtedir.Ayrıca takım arkadaşlarıda her yeri kolayca patlatabilecek , yok edebilecek güçtedir.
Fakat @zRedDragon Ve Dostları Bir Şeyi Unutuyorlardı S.T.A.L.K.E.R Loncası Kendilerine Saldıran Savaş Tanrısını Öldürüp Kanıyla Beslenmişlerdi Onlar Hem Bu Dünyada Hemde Başka Dünyalarda Ölümsüzlerdi

bikkik

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu kadar iyi rp düşünebiliyorsan ejderli mejderli bi harita yada server yapmanı öneririm :)

zRedDragon

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Fakat @zRedDragon Ve Dostları Bir Şeyi Unutuyorlardı S.T.A.L.K.E.R Loncası Kendilerine Saldıran Savaş Tanrısını Öldürüp Kanıyla Beslenmişlerdi Onlar Hem Bu Dünyada Hemde Başka Dünyalarda Ölümsüzlerdi
Bazen sizler için çok üzülüyorum büyük savaş günü ne kadar aydınlık tarafın askeri ve ordusu varsa hepsini 30.000 derecede küle dönüştüreceğim.

Uchiha_Madara

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
[Time for RP]
Korkunç kara büyücü Zeref'îm ben! Ve Lord Lefos'un bana bıraktığı bin kişilik Deniz Katilleri ordusuna sahip kişi. Sonunuzun tadını çıkarın...
[RP finished]
Bak güzel fikir gibi duruyor. Ben bir ara RP mapı yapıyordum. Bu konuyu kullanabilirim. :D

Sxyen

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bazen sizler için çok üzülüyorum büyük savaş günü ne kadar aydınlık tarafın askeri ve ordusu varsa hepsini 30.000 derecede küle dönüştüreceğim.
S.T.A.L.K.E.R Nöbetçi: @zRedDragon Saldırı Günü Bizi 30.000 Derecede küle dönüştürücekmiş
S.T.A.L.K.E.R Kumandan : Buna Karşı Güzel Bir Plan Yapmalıyız.
Sxyen : Tereddüt Etmeyin Onlar Daha Bizi Görmeden Hepsini Yok Edicez Nası Olsa Gölgeler Bizimle
S.T.A.L.K.E.R Halkı : SxyeN Çok Yaşa

zRedDragon

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
S.T.A.L.K.E.R Nöbetçi: @zRedDragon Saldırı Günü Bizi 30.000 Derecede küle dönüştürücekmiş
S.T.A.L.K.E.R Kumandan : Buna Karşı Güzel Bir Plan Yapmalıyız.
Sxyen : Tereddüt Etmeyin Onlar Daha Bizi Görmeden Hepsini Yok Edicez Nası Olsa Gölgeler Bizimle
S.T.A.L.K.E.R Halkı : SxyeN Çok Yaşa
Peki o zaman bende -30.000 derecede buz küplerine dönüştürürüm sizi sorun yok.
Birde şunu da söylemek isterim , siz aydınlık tarafta ki kişilerin korkusu beni güçlendiriyor ve de besliyor yani her ne kadarda güçlü olsanız yine biz kazanacağız ! Muahahahahahaha ! (Nasıl bir cümle lan bu ? )