[=Saykoloji (@ZorinTR)=]

Yeselectro

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Aerokinezi'ye başlayan var mı? Ben mum düşürdüm az önce :D

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Herkes yapamaz.
Bak şöyle oluyor.
Öncelikle kanını bükeceğin adama ne yapmak istediğini planla. Felç edebilir, adrenalini arttırıp onu bayıltabilirsin. Sonra adamın arkasına geçip, omurun boyun tarafındaki son noktasına iyice bastırıp hemen önüne koşup kalbine bir kere vurursun. Sonra kanı bükeceğin damarı seçersin. Damarı sıktığın gibi odaklanmaya çalışmalısın. Kanı ve damarı düşün. Biraz hızı arttır. Eğer kendi vücudunda karıncalanma oluyorsa iyi yoldasın. Sonra, adam seçtiğin hamleye itaat edecektir. Düzeltmek için, neredeki damarı sıktıysan zıt yönüneki damara vuracaksın. (Mesela, dirsek üstündeki aradan bir damar sıktın, -sağ kol diyelim- sağ bacağın arka tarafına vurman lazım.[DOUBLEPOST=1404972470,1404972416][/DOUBLEPOST]
Telekinesis'i çok abartmışsın ama. Maddeler üzerinde işe yarar o. Canlı bir şeye etki edemez ki?

Hahah :lol: her şeyi bilmiyorsun sen telekinesis en tehlikelisi kan bükmeye bile 31000 çakar siz gerçek gücünü görmemişsiniz adam bundan 100 yıl kadar evvel bir kurbağanın kalbini durdurmuş ve sonrada yine çalıştırmış kurbağa yeniden yaşamış ve meraklı bir doktorun kalbini durdurmaya çalışmış adam fenalaşıp yere düşmüş ardındanda bilerek kalbini durdurmadım isteseydim durdururdum demiş bunlar eskiden olmuş olaylar ve kayıtları bile var ve daha neler neler siz daha hiçbir şey bilmiyorsunuz dünya hakkında o kadar gizemli şeyler varkı bizim zorinlerin saydığı kinesislerin dışında kimsenin pek bilmediği ve neredeyse hiç ama hiç yapamadığı şeyler bile var bu konuda bir birinizle yarışabilirsiniz fakat dünyada aşırı cahil kaldığınız farklı ve inanamayacağınız şeylerde var.

Zorinkun

Blaze Yokedici
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Hahah :lol: her şeyi bilmiyorsun sen telekinesis en tehlikelisi kan bükmeye bile 31000 çakar siz gerçek gücünü görmemişsiniz adam bundan 100 yıl kadar evvel bir kurbağanın kalbini durdurmuş ve sonrada yine çalıştırmış kurbağa yeniden yaşamış ve meraklı bir doktorun kalbini durdurmaya çalışmış adam fenalaşıp yere düşmüş ardındanda bilerek kalbini durdurmadım isteseydim durdururdum demiş bunlar eskiden olmuş olaylar ve kayıtları bile var ve daha neler neler siz daha hiçbir şey bilmiyorsunuz dünya hakkında o kadar gizemli şeyler varkı bizim zorinlerin saydığı kinesislerin dışında kimsenin pek bilmediği ve neredeyse hiç ama hiç yapamadığı şeyler bile var bu konuda bir birinizle yarışabilirsiniz fakat dünyada aşırı cahil kaldığınız farklı ve inanamayacağınız şeylerde var.

• Beğen
Reactions: DIO

Zorinkun

Blaze Yokedici
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Kısaca senin malum yerimden bile bir tarafının üstün olmadığını ve bazı şeylere aşırı cahil olduğunu belirtiyorum.Bir sorunmu vardı?

Coni yazdım bu çıktı :D[DOUBLEPOST=1404999313,1404999229][/DOUBLEPOST]Dur lan profil resmim yapayım lan hoşuma gitti :ASD:SA

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Sil lan onu midem kalktı güzel şeylere bakalım güzel olsun kalbimiz bune anasını satayım malum yerimden bile daha çirkin.SİL ŞUNU HEMEN!

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Mesaj kasmaktan uyarı puanı alıp BAN lanmakmı istiyorsun?

Yeselectro

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Chi Bükenleri Görmedim Sanırım :D Sen Asıl Her Şeyi Bilmiyorsun :D

• Beğen
Reactions: DIO

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Chi Bükenleri Görmedim Sanırım :D Sen Asıl Her Şeyi Bilmiyorsun :D
Emin ol çok fazla şey biliyorum dünyadaki gizemlerle alakalı ve hiçbirinizin bilmediği zaman yolculuğuyla alakalı gerçekleri bunu hiçbiriniz bilmezsiniz işte ve dünyada genel bazı efsanelerle ilgili gerçekleri ve daha fazlasını bilimin bile daha tam keşfetmediği şeyleri...
Ve burada bir kaç kişiyle çocuk gibi ben çok biliyorum ben senden daha çok biliyorum tarzında tartışmada yapıcak değilim.

Yeselectro

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Emin ol çok fazla şey biliyorum dünyadaki gizemlerle alakalı ve hiçbirinizin bilmediği zaman yolculuğuyla alakalı gerçekleri bunu hiçbiriniz bilmezsiniz işte ve dünyada genel bazı efsanelerle ilgili gerçekleri ve daha fazlasını bilimin bile daha tam keşfetmediği şeyleri...
Ve burada bir kaç kişiyle çocuk gibi ben çok biliyorum ben senden daha çok biliyorum tarzında tartışmada yapıcak değilim.
Tamam tamam.
O zaman bana bildiklerinden rastgele bir şey seçip yolla :3 Bilmek istiyorum.

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tamam tamam.
O zaman bana bildiklerinden rastgele bir şey seçip yolla :3 Bilmek istiyorum.
Anlıyorum bilgiye açsın :D ama 3 yıllıka raştırmamı direk birine açıcak kadar da saf birisi değilim ben :lol: eleştirilerede açık değilim hem.

Hachiro-sama

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
dünyada o kadar çok gizem varki :/ UFO lar bile çok görüyorum