SaykoNetwork.keyubu.com | - OPSKYBLOCK - | - YENİ AÇILDI - | - (1.8x)| - /adakit , /adafly , /market , /rapor

SametKing

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
ÖZELLİKLER.png

RAM = 4GB
SLOT = SINIRSIZ
IP ADRESİ = SaykoNetwork.keyubu.com
SITE = saykonetwork.denince. biz
HAKKIMIZDA.png

Biz 2016'da kurulan bir sunucu muzu açtık ama geri kapandı.bizim amacımız oyuncularımızın günlük stresinden uzaklaştırmak eğlenceli vakit geçirmesini sağlamak isteyen bir sunucuyuz. Sunucumuzun Yönetim Ekibi Oyuncularına Saygılıdır Rehberlerde rehberlerin veya yönetim ekibinin saygısız davrandığı bir an olursa site üzerinden destek talebi açarsanız ekran görüntünüzle birlikte saygısız olan yetkilinin yetkisi alınır.
ETKİNLİK.png

Sunucumuz'da birçok etkinlik türü vardır devasa event para event'i normal event block eventi spawner eventi daha ne olsunki :) Event Çeşitlerinin Bazı Resimleri
Çekiliş.png

Para eventi.png

Devasa Event.png

Klasik Event.png

Sunucumuzdan kareler.png

SPAWN.png

KASA.png

EDİT.png

BÜYÜ.png

Son düzenleme:

asdfgbvcxz

ActionNW
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu güzelde plugin paketiniz craftminermc plugin paketine benziyor mapler güzel

kyaomer21

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Paket ripcraft tan alınıp editlenmis map desek skyblock mapı degil+sw de acık bulunca banlanıyoruz. size özgün bir sistem yok

SametKing

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Paket ripcraft tan alınıp editlenmis map desek skyblock mapı degil+sw de acık bulunca banlanıyoruz. size özgün bir sistem yok
kyaomer21 siz açık bulmadınız pluginer olabilrmiyim dedin hayır dedim sonra sw kötülmeye başladın ve bende banladım boş boş konuşup konuyu baltalamaya calışma