Scplyh l Medieval Houses l RoninBT'icin.

Catwang

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaslar,
RoninBT İcin yaptigim bir çalışmadır. @Glyphl'e yaparken yapım aşamalarını attim begendigini söyledi.
Sizinde önerinizi almak için bu konuyu paylaşıyorum.25-30 dakkamı aldı dekor degistiirdigimden dolayi bayaği bir uzun sürdü.Zaten bilgisayarimda kötü ancak şuanlık bunlari yapabiliyorum blok koyunca bile kasıyor,neyse halime şükredeyim.Resimlere geçelim..Lanet olası balçıklar!

Medieval Tamamlarken;

BİTİŞE GELİRKEN;

Hepinizi Bu Başlık Altına Bekliyorum RoninBT!
Size Armağanım Olsun :)

Son düzenleme:

HeavenZ

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Madnes'in evine benziyor.

Rylecls_75

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Güzel yapmışsın fakat çatının bitim noktasında düzlükte kullanıdgın woollar ve duvarların düz oluşu beni rahatsız etti.Başka bir şeyse O duvardan çıkan(6. resim de görülyor) Diğer yüz yapıyı bozmuş.Ve bir de haç eklersen kliseye benziyecek evlikten az bir şey çıkmış.

Catwang

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Güzel yapmışsın fakat çatının bitim noktasında düzlükte kullanıdgın woollar ve duvarların düz oluşu beni rahatsız etti.Başka bir şeyse O duvardan çıkan(6. resim de görülyor) Diğer yüz yapıyı bozmuş.Ve bir de haç eklersen kliseye benziyecek evlikten az bir şey çıkmış.
Bilerek yaptim orayı daha güzel göründü aslinda.Yorumun için sağol :)

Rylecls_75

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bilerek yaptim orayı daha güzel göründü aslinda.Yorumun için sağol :)
Güzel görünmesi önemli değil bence işlevini bozmuş.İçerdende çıkarmasaydın orayı dışarıyı uzatsa idin çok güzel bir görüntü ortaya çıkabilrdi :)

owen_1

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
7. Fotoğrafta gayet iyi gözüküyor ancak 6. fotoğraf için tek lafım : Berbat

Catwang

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Güzel görünmesi önemli değil bence işlevini bozmuş.İçerdende çıkarmasaydın orayı dışarıyı uzatsa idin çok güzel bir görüntü ortaya çıkabilrdi :)
7. Fotoğrafta gayet iyi gözüküyor ancak 6. fotoğraf için tek lafım : Berbat
Evet gözünüze kötü gözükmüş olabilir çünkü piramit yaptigim yerde cam vardi onu gösterseydim daha güzel gözükebilirdi.Her 2niz içinde teşekkürler.

Bedzey

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çok düz ve basit değil mi? Eğer benim 'anlamadığım' medieval anlayışı buysa ben yaparım bundan bir sürü farklı şekilde. Neyse emeğine sağlık :) 6. fotoğraftaki alan kötü olmuş cidden.

Xicho

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence güzel. En azından estetik. Sana önerim ışıklandırma koyup gece çekmen. Yapının iyi olması kadar çekildiği yerde önemli.

Catwang

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çok düz ve basit değil mi? Eğer benim 'anlamadığım' medieval anlayışı buysa ben yaparım bundan bir sürü farklı şekilde. Neyse emeğine sağlık :) 6. fotoğraftaki alan kötü olmuş cidden.
Başlıkta belirttigim gibi Medieval house yaptim tower degil :)
Bence güzel. En azından estetik. Sana önerim ışıklandırma koyup gece çekmen. Yapının iyi olması kadar çekildiği yerde önemli.
Teşekkürler.

Catwang

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tower yaptığını söylemedim? Diyorum kiii; düz ve basit olmuş bunu nasıl o şekilde anladın acabaa :olgun:
Düz ve Basitmi ? Aynisini 20 dakkada yaparmısın canım benim.Öndeki kule tarzı şeylerde dahil olmak üzere :) :)