Script almadan önce incelenmeli - Deneyimlerle yazılmıştır, kanıtlanmıştır.

İnfumia

Software And Design
En iyi cevaplar
5
Ruh hali
Merhabalar değerli forum yetkilileri ve birbirinden güzel üyeler.
Konumu 2 Script'i ücreti ödeyerek alan bir sunucu sahibi olarak açmaktayım.
Yorumlarımı gayet objektif bakış açısıyla yaptığımı düşünmekteyim.

Kötüleme yoktur kesinlikle kendi düşüncelerimdir

CraftWEB ( V.... ) ;
Sistemi aldığımda piyasada çok fazla alındığı için sorun çıkmaz, efsane teknik destekleri var şudur budur diye düşünüyorduk. Sağolsunlar, canımızdan bezdirdiler.

Script'in + ve -'leri
+ Sistem görünüşü ve admin paneli gayet şık ve güzel.
+ Ücret'ten sonra script'i alıyorsunuz :)
- Teknik destek olarak felaket kötüler gerçekten, büyük sunucuların acil bir olayı olsa veya bir şey olsa 48 saat sonra cevap veriyorlar.

- Sitelerimizde sürekli lisans hatası gibi hatalar geliyor, 1 saat/2 saat sonra değişiyor. Bu durum oyuncunun kayıt olamaması için bir sıkıntı. Bence bu çok ciddi bir hata ve eksik. Kendileri 6 yıldır bu işi yapıyor fakat piyasada 1 aylık arkadaşlar bile daha iyi bir hizmet veriyor.

NovaSCRİPT ( V... ) ;
Sistemi satın alırken bayağa tereddütlüydük, ucuz ve bilinmiyordu satıcı neredeyse. Daha sonrasında CraftWeb'de yaşadıklarımızı düşündük ve yeni bir satıcı ile anlaşmak için bu arkadaşı bulduk. Discord adı bile korkutucuydu açıkcası. Torbacix
Tabi isimle, işin kalitesinin bağdaşmadığını bizlere gösterdi.

Script'in + ve -'leri ;
- Sistem güncellemeleri çok sık yapılıyor buda sürekli bir değişim ve kurucunun oyuna değil siteye odaklanmasını sağlıyor. Bu hoş değil bence.
+ Teknik destek açısından gerçekten elinden geleni ve daha fazlasını yapıyor. Aldığımız günden beri bizden kaynaklı sorunların hepsine yetişmeye çalıştı. Oyuna girdi, yardımcı oldu. 50 Türk Lirası aldı ama 500 Türk Liralık bir iş yaptı açıkcası. Hakkını buradan helal eder inşallah.

CraftWeb = 200 Türk Lirası
NovaSCRİPT = 50 Türk Lirası

İşin ve kalitenin parayla veya isimle eşdeğer olmadığını SepioliteCRAFT adlı projede gördük. Script alırken lütfen yeni arkadaşların gelişmesini sağlayın.
6 Yıllık uzmanlığın bile ciddi eksiklerinin olduğunu unutmayın.
( Konu tanıtım veya taraf amaçlı kurulmamıştır tamamen kişisel bir yorumdur )
@Berk
@parkonmax

Saygılarımla,
Bycakr

Son düzenleme:

Berk

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu KÖTÜLEME yazılırken hangi kanıtlar ele alındı bilmiyorum lakin CraftWeb lisans sunucusu son 3 aydır sadece 1 saat kesintiye uğradı. O da temel bakım. Onun haricinde son 6 aydır sadece 2 kez çöktü bunlar normal olabilecek şeyler.
Teknik destek konusunda son sürüm olan v5 sürümünde 70 den fazla toplam 40 dan fazla aktif lisans kullanıcısı var. Hepsine yetişemeyiz. Teknik destek süreleri illaki vardır. 19:00 - 23:00 saatleri arasında teknik desteklerin hepsine cevap verilir.
Bunları hangi bilgi veya nereden duyduğunuz şeyler ile kaleme alıyorsunuz bilmiyorum ama bir şeyleri kötüleyecekseniz lütfen düzgünce kötüleyin. En alta taraf tutmuyoruz diyorsanız da lütfen taraf tutmayın.

Ek olarak kamu oyuna duyur yapayım bu kullanıcı adında veya (Bycakr) bu adda hiçbir lisanslı kullanıcımız yok. Yani bunlar deneyimlere dayalı kötüleme değil açıkça taraf tutarak kötülemedir.

İnfumia

Software And Design
En iyi cevaplar
5
Ruh hali
Bu KÖTÜLEME yazılırken hangi kanıtlar ele alındı bilmiyorum lakin CraftWeb lisans sunucusu son 3 aydır sadece 1 saat kesintiye uğradı. O da temel bakım. Onun haricinde son 6 aydır sadece 2 kez çöktü bunlar normal olabilecek şeyler.
Teknik destek konusunda son sürüm olan v5 sürümünde 70 den fazla toplam 40 dan fazla aktif lisans kullanıcısı var. Hepsine yetişemeyiz. Teknik destek süreleri illaki vardır. 19:00 - 23:00 saatleri arasında teknik desteklerin hepsine cevap verilir.
Bunları hangi bilgi veya nereden duyduğunuz şeyler ile kaleme alıyorsunuz bilmiyorum ama bir şeyleri kötüleyecekseniz lütfen düzgünce kötüleyin. En alta taraf tutmuyoruz diyorsanız da lütfen taraf tutmayın.

Ek olarak kamu oyuna duyur yapayım bu kullanıcı adında veya (Bycakr) bu adda hiçbir lisanslı kullanıcımız yok. Yani bunlar deneyimlere dayalı kötüleme değil açıkça taraf tutarak kötülemedir.

Merhabalar hocam yazımı şuanda okumanızı tavsiye ediyorum dikkatli ve objektif olarak @Berk
Yapılan lisansa sahip olan site : Sepiolitecraft.com
Site lisans sahibi Sansürlü olarak : ( Em.. Di... )
Kurulumdan itibaren günde 3 kere biz lisans hatası aldık ve bize cevap olarak her sistemde olabilecek bir şey çözmek için uğraşıyoruz tarzında konuştunuz. Şuanda en son bycakr adda hiçbir lisans kullanıcımız yok demenizi kınıyorum burada size kişisel bilgilerimizi vermek zorunda değiliz, hiç olmadıkta. Teknik desteğiniz gerçekten çok kötü ve çok yavaş. Hiç öyle 19:00 - 23:00'lara girmeyelim. Biz o saattede yazdık, satin dışındada. Her zaman sorunun çözümü için uğraştık ama hiçbir sonuç elde edemeyip diğer script satıcısına geçtik. Arkadaşın belli saatleri vardı ama o belli saatlerde gerçek yardımlarda bulunuyordu lafla hareket etmiyordu. Forumda sizi o kadar iyi tanıyorum ki her site script istiyene sizi etiketlediğim zamanları biliyorum @Bycakr ile... Fakat ne yazıkki deneyimlemem gerekiyormuş etiketi atmadan...
Ek olarak bende kamu oyuna duyuru yapayim, yorumlarımda kötüleme veya kişiye bir takıntım yoktur. Tamamen deneyimlerimle ve kişisel görüşlerimle hareket etmekteyim. Yani bunlar deneyimlere dayalı bir yorumdur :)

Son düzenleme:

İnfumia

Software And Design
En iyi cevaplar
5
Ruh hali
Bunlara ek olarak, sunucu proje yetkililerimizle görüşmeniz üzerine tekrar tekrar bilgi veriyorum. @Berk 4
Söyledikleriniz ile yaptıklarınız öyle bir çelişiyor ki kelimelerle ifade edilmeyecek gibi.
Tüm kamuoyuna bu konu sebebiyle sunucu proje sahibimiz ile görüşmelerini göstermekteyim.
Açık konuşmak gerekirse CraftWeb'in hakkındaki tüm + görüşlerimde - ye çevrildi gibi...

Bu kısımın altındaki görseller kendisiyle çeliştiğinin kanıtlarıdır.
Saygılarımla,

Bütün bunlara ek olarak Kurallar kısmındaki atacağım fotoğraftaki yazıya dikkat çekelim. Eğer ki sitede kayıtlı bir sunucunuz varsa ve büyük düşünüyorsanız, kesinlikle yanaşmanızı tavsiye etmiyorum. Düşünsenize 12 saat boyunca siteniz lisans hatası vericek ve size sadece bekleyin diyorlar :D Ayrı bir trajikomiklik katmış olaya...

Tüm bunlara ek olarak, site scriptini 200 Türk Lirasına aldıktan sonra.
Verdiğiniz para yetmiyor arkadaşlar, her ne kadar Lösemili çocuklara yatırılsa da bu işe bir takım para gidiyor ve bu paralar babanızın hayrına gitmiyor, birşeyler elde edebilmek için gidiyor.
Almadan önce 5.Kez düşünmeniz için gerekli cevapta aşağıda yer almaktadır.
Fakat satış reklamı olarakda 300 Ver (v5) daha para vermeyeceksin diyor.
Arka planı bi görse alan kişi yüreğini kaybeder vallaha...

Saygılarımızla,
İnfumia Ekibi
Sepiolite Ekibi
( Her türlü kanıt niteliğindeki fotğraflar kullanılacaktır. )
( Konu tamamen kamu oyunun görmesi ve gerçekleri bilmesi için açılmıştır. )

Son düzenleme:

OynaFactionTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
bende novacrafterden şikayetçiyim şahsen 7/12 destek diyor aktif oldugunu göremedim iade istedim mümkün değil diyor sorunum var diyorum şunu yap diyor ben zaten bunları bilsem kendisine sormam :)

İnfumia

Software And Design
En iyi cevaplar
5
Ruh hali
bende novacrafterden şikayetçiyim şahsen 7/12 destek diyor aktif oldugunu göremedim iade istedim mümkün değil diyor sorunum var diyorum şunu yap diyor ben zaten bunları bilsem kendisine sormam :)
Merhabalar hocam,
açıkcası şahsi olarak kendilerini çok beğendim. Desteklerini vb. Diğer türlü sizin ne yaşadığınızı bilmiyorum.

OynaFactionTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Merhabalar hocam,
açıkcası şahsi olarak kendilerini çok beğendim. Desteklerini vb. Diğer türlü sizin ne yaşadığınızı bilmiyorum.
bende site scripti beğendim ama destekleri vb cok zayıf ben yazıyorum ertesi gün cevap alıyorum