[Script] Bi Konuda Yardım Alıcaktım ama Yardımcı Olursanız Sevinirim .

IIKinGII42

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Öncelikle Selamın Aleyküm Sevgili Dostlar . Ben Sunucumda Bi Arkadaştan Şu Scriptleri aldım Yanlız Çalışmadı . Direk Daldım DA Konuyu Sölemedim Konu Kill Aura - Makro Tarzı hileleler . Arkadaşımından Adlığım Scriptler Bunlar :

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1/ on killauro enable:
jail send player for 999 day at {jail5}
mesaj to "sdgs"
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 2/ on click:
add 1 to {click.%player%}

every 2 seconds:
loop all players:
clear {click.%loop-player%}
wait 1 seconds
if {click.%loop-player%} is 20:
execute console command "jail %loop-player% 10m"
send "&6&lHACK KORUMASI &7> &eMacro & Kill Aura Kullandıgınız İçin Jaile Atıldınız!"
stop
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
BU Scriptlerin doğru Olanlarını Bekliyorum Sizden ...

Forumda İlk konum Yanlışım Olmuş Olabilir K.b yın -
Bu arada İlerleyen Zamanlarda şu an Bakımda Olan Plugin Paketini Paylaşşcam İnşallah . Sizlerinde destekleriyle .
Allaha Emanet Olun !!!