Script istek! yapabilen varmı ? basit yani cok zor degildir umarım

virtuaL

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
iyi forumlar üstadlar, script konusunda fazla bilgim yok ama bi kaç istegim daha olacak :/

değişik bi minigame gibi düşünün keşfetme gibi, mesela bi bölgeyi wand ile secip wg verdik adı bölge15buraya önceden kimse gitmedi bi oyuncu yakşalında "yeni bögleye girdiniz, önceden keşfedilmedi" yazmasını istiyorum, ortada keşfet yazan bi sign olacak veya oraya gidilince /kesfet bölge15 yazabilicez. bunu yazınca oraya başka bi oyuncu gelince önceden oraya giden oyuncunun grubunu(clanını) mesela, "önceden burası TC klanı tarafından keşfedilmiş" yazmasını istiyorum..

yardımcı olan üstadlarıma şimdiden cok teşekkürler

Canyo

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konu yeri yanlış.Skript Bölümünde paylaşmalısınız.
Konu yeri doğru. Spriptte bir eklentidir ve yardım konuları bu bölümde açılır. Yalan yanlış kafanızdan uydurduğunuz bilgileri paylaşmayınız.

H

hsndmrts_

Ziyaretçi
yaklaşık 500 satır sürer ancak kolay yapılır ama ben yapamam :D

Canyo

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Minecraft Sunucu Destek daha çok craftbukkit ve sunucu açma ile ilgili olduğunu düşünüyorum.Eğer öyle olmasaydı Sunucu eklentileri ve Skript Bölümü olmazdı dahi bey =)
Sunucu destek bölümü eklentilerde yaşadığınız yardım içerikli konuların paylaşıldığı bölümdür. Skript bölümde yaptığınız rehberler ve oluşturduğunuz skriptlerin paylaşıldığı bölümdür. Bunu bir kenara not edin. Belli ki bazı şeyler sizin düşündüğünüz gibi değilmiş. Daha fazla burayı meşgul etmemeniz dileği ile iyi forumlar.

Canyo

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tartışma çıkmaması ve yediremeyip uyarı/ban atmamanız için susuyorum.
İyi forumlar..
Sırf yetkilerim var diye size atayım ? Daha hiçbir şey yokken şurada size bilgi verirken gelipte şurada yazdığınız yoruma bakın. Burada yediremediğim bir durum yok dostum. Burada başkaların konusunda tartışma yapmamız doğru değil fakat özel konuşma açıp bu konu hakkında rahatça konuşabilirsin. Ayrıca özel konuşmada yasaklama yada uyarı atma gibi bir yetkim yok. Biraz daha edepli konuşmanızı tavsiye ediyorum.

virtuaL

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
konu 2 defa taşındı, hadi hayırlısı :olgun: yanlız biride demiyo ki böle söle al sana script :D[DOUBLEPOST=1405891648,1405891554][/DOUBLEPOST]@Hypniez @canyo , arkadaşlar lütfen sakin olalım ramazan ayında en ufacıcık polimige bile gerek yok bence

Canyo

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Edepsizce bir konuşma yapmadım aksine "bilgisiz/yalan yanlış konuşma/uydurma" sıfatlarını bana uygun görerek siz edepsizlik yaptınız.
Skript hakkında sorular skript bölümündede yapılabilir.
Üstelik burda çok şahit oldum yetkileri olduğu için yediremeyip uyarı/ban atanları.
Gerçekten konuyu kirletmeye gerek yok.Eklentilerle yaşanan sorunlar/sorular/yardım istekleri için zaman bir bölüm mevcut o yüzden burada paylaşılmasını yanlış buluyorum.
konu 2 defa taşındı, hadi hayırlısı :olgun: yanlız biride demiyo ki böle söle al sana script :D[DOUBLEPOST=1405891648,1405891554][/DOUBLEPOST]@Hypniez @canyo , arkadaşlar lütfen sakin olalım ramazan ayında en ufacıcık polimige bile gerek yok bence
Tartışmayı burada bitirelim bence. Edepsizlik olarak algıladıysanız kusura bakmayın. O şekilde demek istemezdim. İyi akşamlar iyi forumlar.