Seçim sizin,Hangisi daha iyi?

En iyi ve uygun Dilekçe kimin?

• ImexI

Kullanılan: 9 37.5%
  • B35T14

Kullanılan: 5 20.8%
  • MineKing07

Kullanılan: 1 4.2%
  • Camon32

Kullanılan: 2 8.3%
  • Kaan697

Kullanılan: 7 29.2%

• Kullanılan toplam oy
    24
  • Anket kapatılmış .

Camon32

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Düzeltiyorum my fault :(
Edit - Dilekçenizin düzeltilmesini istediğiniz yeri belirtip yazınız düzeltirim*
Cümleyi değiştir:
Hi Mojang,
7 Days Ago: I bought a Premium Minecraft Account at Minecraft.net. But my minecraft account not upgraded. I bought with my credit card. Minecraft.net took my money. Can you help me Mojang ?

Vienicome

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
5. Dilekçe :(
Konuya daha çabuk giriyor, daha kısa daha basit, mis :(

MinecraftModları

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gönderilecek dilekçenin İngilizce olmasına gerek yoktur. Şahsen ben Türkçe göndermiştim (Bu konu ile ilgili değil pelerin konusunda) ''Dilinizi anlıyoruz''
Demişlerdi. Hatta paragraflar halinde de yazışmıştık. Zaten çevirmenler tarafından yazdığınız yorumlar çevrilecektir kendiniz İngilizce yazıp kafaları karıştırmayın :D

• Beğen
Reactions: DIO

Zoriandu

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gönderilecek dilekçenin İngilizce olmasına gerek yoktur. Şahsen ben Türkçe göndermiştim (Bu konu ile ilgili değil pelerin konusunda) ''Dilinizi anlıyoruz''
Demişlerdi. Hatta paragraflar halinde de yazışmıştık. Zaten çevirmenler tarafından yazdığınız yorumlar çevrilecektir kendiniz İngilizce yazıp kafaları karıştırmayın :D
Herif son noktayı koydu bb

• Beğen
Reactions: DIO

MineKing07

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Evet onu belirt bence :D[DOUBLEPOST=1435004067,1435004000][/DOUBLEPOST]
Ahaha gülmekten yerlere yattım :D
Belirttim ama bu daha iyi bence;
Bu arada pelerin biz kullanabilir miyiz?

yavhehe55

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bunlardan birini Mojang'a yazsan destek görevlisi kesinlikle içinden küfreder. :lol:

Camon32

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Siz nası PERELİN GÜLLANÜYONUZ LÖÖÖ ??!?!!