Selam beni ve melodiayı tanımak istermiydin?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

batuhanacar

欺騙
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Selam Forum Gamer,
Ben Batuhan beni belki bu forumdaki çoğu herkes tanıyordur öbür forumlardan ve adımdan artık tek bir platformda değil tüm platformlarda yaygınlaşma kararı aldık artık bu ve bunun gibi bir sürü forumlarda aktiflik göstereceğiz adıma yapılan haksızlık yüzünden xxxx forumunu bırakıp buraya geçiş yaptım umarım burada o forumdaki gibi kitle sorunu çekmeyiz :)

Melodia;
Melodia birçok alanda başarıya ulaşmış 25.05.2021 tarihinde tekrardan faaliyete başlamış profosyonel kişilerden oluşan Minecraft takımıdır birçok ün salmış Minecraft sunucularına hizmet sağlamaktayız :)
Referanslar; FearMC, OnenNW, KadimBlok, CraftRucky, SihirdarVadisi, MineTour, ArcadeCraft, peepoCraft, CasusRitmi, HyperiaNW, Gazador, MineMora, ProlefCraft, RoketCraft, SkyJam, CarlosMC, Riyonka, GuiderNW, BoşCraft, MineReborn, Ripley, CrotusNW, RookCraft, PokeTürk, AUE
Sadece discord sunucumuzda olanlardır bunlar daha çoğuda var daha merak ettiğiniz soruları cevaplıyalım :)

batuhanacar

欺騙
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Egolu gibi anlayabilirsiniz ama egomuz yok gerçeği anlatıyoruz.

Neels

Discord: ByNeels#1212
En iyi cevaplar
21
Ruh hali
Selam Forum Gamer,
Ben Batuhan beni belki bu forumdaki çoğu herkes tanıyordur öbür forumlardan ve adımdan artık tek bir platformda değil tüm platformlarda yaygınlaşma kararı aldık artık bu ve bunun gibi bir sürü forumlarda aktiflik göstereceğiz adıma yapılan haksızlık yüzünden xxxx forumunu bırakıp buraya geçiş yaptım umarım burada o forumdaki gibi kitle sorunu çekmeyiz :)

Melodia;
Melodia birçok alanda başarıya ulaşmış 25.05.2021 tarihinde tekrardan faaliyete başlamış profosyonel kişilerden oluşan Minecraft takımıdır birçok ün salmış Minecraft sunucularına hizmet sağlamaktayız :)
Referanslar; FearMC, OnenNW, KadimBlok, CraftRucky, SihirdarVadisi, MineTour, ArcadeCraft, peepoCraft, CasusRitmi, HyperiaNW, Gazador, MineMora, ProlefCraft, RoketCraft, SkyJam, CarlosMC, Riyonka, GuiderNW, BoşCraft, MineReborn, Ripley, CrotusNW, RookCraft, PokeTürk, AUE
Sadece discord sunucumuzda olanlardır bunlar daha çoğuda var daha merak ettiğiniz soruları cevaplıyalım :)
Güzel işleyiş, mantıklı çalışma lakin Refarns vermek için öncelikle sizinle çalışan yerlerden bence bir izin alın...

Sevgilerimle...

Cranky

Hayattaki en hakiki mürşit ilimdir.
Site Yöneticisi
Site Danışmanı
En iyi cevaplar
21
Hoş geldiniz :alkış:

Sismei

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Batuhan ab hoşgelmişsen

xayibogantr

şekilli şukullu başlık
Moderatör
En iyi cevaplar
12
Ruh hali
Hoş geldiniz. ^^

batuhanacar

欺騙
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hoş geldiniz. ^^
Batuhan ab hoşgelmişsen
Güzel işleyiş, mantıklı çalışma lakin Refarns vermek için öncelikle sizinle çalışan yerlerden bence bir izin alın...

Sevgilerimle...
Teşekkür ederiz hoş bulduk dostlar :)
6 yıldır bu piyasadayım ilk defa duydum sizi hoşgeldiniz
Yeni yeni yayılıyoruz normaldir hoş bulduk :)

Tema

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Bomboş iğrenç buglu bir paket anlıyorum.Ekli dosyayı görüntüle 198639
Sunucuyu girieflemiş mi tüm logu paylaşsaydınız keşke dostum tpall lobide çekilmiş karalamaya devam et dostum lobide bir kişinin isteği üzerine yapılmış ve lobidede anlık 2 kişi var oda tuğrayla isteyen kişi lütfen gereksiz boş yapma.

Tamam ekibimden adam çekmeye devam
Ekli dosyayı görüntüle 198640
Ekli dosyayı görüntüle 198641
Ekli dosyayı görüntüle 198643
Çok kalitelisiniz yahuuu :D

Ekli dosyayı görüntüle 198642
Ekip kaptanımın açıklaması

komiksin istemiyorsan konudan çıkabilirsin ERKUTAYCIM :D
Alıntı paket alıp satmak gibi kaliteli bir ekip öylemi?

batuhanacar

欺騙
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
XXX Forumunda kanıtı var :*
hangi forum mesela o forumdaki açıklamamı uzun uzun yaptım onlarıda anlat :D inkar etmedim sattığım kişilere iade yaptım konu 3-4 ay öncesine ait :D
1622141454279.png

dürüst oldum insanlara anlattım neden inkar ediyim?
1622141588301.png

Qsaf

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kanıtlarmısın sw modunuz bile sizi bıraktı boş konuşmalarınız, boş işleriniz yüzünden cevap bile veremiyorsun "BAK DALGANA TEMA" :D

Ekli dosyayı görüntüle 198644
4778DD55-DF94-4852-9345-E99A15F9CFD1.jpeg

Pek sevmem atmayı böyle şeyleri fakat yalan yanlış konuşmaya da gerek yok. Eğer şahsi bir derdiniz var ise kendi adlarınıza konuşun sahibi olduğum sunucuyu ve ortağımı bu kapsamda dahil etmeyin.

Colonel

Antik Oyuncu
En iyi cevaplar
0
Dediğim gibi foruma aşşağı çekmedekten başka bir şey yapmaz sizin gibi insanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...