Selam size yürüyen ölüler

Midoss

Bay Boş
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Ya arkadaşlar, eskiler, yoldaşlar neredesiniz? Konu dışı bölümü nasıl bu kadar boş olur?

Esigum

play.thehexanw.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Gerçekten öyle. Her gün güzel bir konu gelecek diye umut ediyoruz.
Günlük forum eylemlerim :

1537640991494.png

1537641014974.png

1537641045405.png

Jacops

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Forum şu an vasat durumda.

turkler

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Belki de sorunu forumdan çok kendimizde aramalıyız ha ?
hayır kardeşim, eski forumdaki ban dalgası ve yeni site temasına geçiş birçok kişinin forumu bırakmasını sağladı (Özlüyoruz seni adenzu babaa)

SarpE

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
1
hayır kardeşim, eski forumdaki ban dalgası ve yeni site temasına geçiş birçok kişinin forumu bırakmasını sağladı (Özlüyoruz seni adenzu babaa)
Öncelikle beyefendi sizinle bir kan bağımız yok. Bu nedenle kardeşiniz olmuyorum. Bu konuda anlaştığımızı varsayıyorum çünkü bunu yazarken bir monolog içerisindeyim taki siz yazana dek, her neyse. Yenilikler mazide kalan ve işlevini yitiren sistemler, kurumlar vb. için yapılır. Her yeniliğe insan doğası gereği direnç gösterir. Yenilik faydalı dahi olsa (bkz. 1.8-1.12 yahut saltanattan cumhuriyete geçiş.) Bu durumda sizin de geçmişi aramanız olağandır. Kesinlikle kabul edilebilir bir pisikoloji. Öte yandan yeni site teması sadeliği hedefleyen bir yenilik idi fakat zevkleri ve de renkleri tartışmak avamlık ve aptallık olacağı için bunu bir kenara bırakıyorum. Bir de şunu söylemeden edemeyeceğim, yeni tema insanların forumu bırakmasını sağladı değil yeni tema insanların forumu bırakmasına neden oldu dememiz daha doğru olacaktır. (Bkz. anlatım bozuklukları, yanlış sözcük kullanımı.) Sevgiler, saygılar... -SarpE

turkler

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Öncelikle beyefendi sizinle bir kan bağımız yok. Bu nedenle kardeşiniz olmuyorum. Bu konuda anlaştığımızı varsayıyorum çünkü bunu yazarken bir monolog içerisindeyim taki siz yazana dek, her neyse. Yenilikler mazide kalan ve işlevini yitiren sistemler, kurumlar vb. için yapılır. Her yeniliğe insan doğası gereği direnç gösterir. Yenilik faydalı dahi olsa (bkz. 1.8-1.12 yahut saltanattan cumhuriyete geçiş.) Bu durumda sizin de geçmişi aramanız olağandır. Kesinlikle kabul edilebilir bir pisikoloji. Öte yandan yeni site teması sadeliği hedefleyen bir yenilik idi fakat zevkleri ve de renkleri tartışmak avamlık ve aptallık olacağı için bunu bir kenara bırakıyorum. Bir de şunu söylemeden edemeyeceğim, yeni tema insanların forumu bırakmasını sağladı değil yeni tema insanların forumu bırakmasına neden oldu dememiz daha doğru olacaktır. (Bkz. anlatım bozuklukları, yanlış sözcük kullanımı.) Sevgiler, saygılar... -SarpE

Öncelikle, yazdıklarının %90'ı ''HUuRrrR YaZııM KuRallraRı'' kafasında olduğu için onlara yorum yapmayacağım.

İkinci olarak,

>Öncelikle beyefendi sizinle bir kan bağımız yok. Bu nedenle kardeşiniz olmuyorum.
Bunu dedin, ve şu andan itibaren benden kibar olma isteme hakkını kaybettin.

>Öte yandan yeni site teması sadeliği hedefleyen bir yenilik idi fakat zevkleri ve de renkleri tartışmak avamlık ve aptallık olacağı için bunu bir kenara bırakıyorum.
Digg forumlarını hatırlar mısın, bilmiyorum. Büyük boyutlarda bir forum sitesiydi, milyon dolarlık şirket, az çok eski MCTürk gibi, ama çok daha büyük. Sonra, yeni bir temaya geçiş yaptılar, ve kullanıcıların çoğu farklı sitelere yöneldi (Daha çok reddit, fakat büyük ihtimalle başka bir forumlara da yönelmişlerdir, insanlar sonuçta)

>(bkz. 1.8-1.12 yahut saltanattan cumhuriyete geçiş.)
Bir oyunun özelliğini, bir ülkenin düşmekten kurtulmasına karşılaştırıyorsun.

>-SarpE
Burada biraz objektiflikten kayacağım, ama bence forumlardaki imza özelliğini kullanamadığın için ucuza kaçıyorsun. Eğer yorumlarında imza istiyorsan adam gibi basarsın parayı.

SarpE

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Öncelikle, yazdıklarının %90'ı ''HUuRrrR YaZııM KuRallraRı'' kafasında olduğu için onlara yorum yapmayacağım.

İkinci olarak,

>Öncelikle beyefendi sizinle bir kan bağımız yok. Bu nedenle kardeşiniz olmuyorum.
Bunu dedin, ve şu andan itibaren benden kibar olma isteme hakkını kaybettin.

>Öte yandan yeni site teması sadeliği hedefleyen bir yenilik idi fakat zevkleri ve de renkleri tartışmak avamlık ve aptallık olacağı için bunu bir kenara bırakıyorum.
Digg forumlarını hatırlar mısın, bilmiyorum. Büyük boyutlarda bir forum sitesiydi, milyon dolarlık şirket, az çok eski MCTürk gibi, ama çok daha büyük. Sonra, yeni bir temaya geçiş yaptılar, ve kullanıcıların çoğu farklı sitelere yöneldi (Daha çok reddit, fakat büyük ihtimalle başka bir forumlara da yönelmişlerdir, insanlar sonuçta)

>(bkz. 1.8-1.12 yahut saltanattan cumhuriyete geçiş.)
Bir oyunun özelliğini, bir ülkenin düşmekten kurtulmasına karşılaştırıyorsun.

>-SarpE
Burada biraz objektiflikten kayacağım, ama bence forumlardaki imza özelliğini kullanamadığın için ucuza kaçıyorsun. Eğer yorumlarında imza istiyorsan adam gibi basarsın parayı.
Ah beyefendi ah,
“Bir oyunun özelliğini, bir ülkenin düşmekten kurtulmasına karşılaştırıyorsun.” Yahut yazıyor orada yahut ne demek, yahut ? Veya demek. Size, yeniliklere direnç gösterilen bazı olaylardan örnek vererek ne demek istediğimi izah ediyordum. Bellki ki daha sade yazmak lazımmış, anlatımı birkaç örnek ile destekleyince zorlanmışsınız. Sorun değil dikkat edeceğim birdahakine. “Burada biraz objektiflikten kayacağım, ama bence forumlardaki imza özelliğini kullanamadığın için ucuza kaçıyorsun. Eğer yorumlarında imza istiyorsan adam gibi basarsın parayı.” Her zaman objektif kalırsak insan olmamızın mânâsı kalmazdı. O yüzden bu kısım da anlayışla karşılanabilir fakat bir bilgi, ufak bir not ilave etmekte fayda görüyorum. Normalde bunu yazmayacaktım fakat birdahakine bazı cümleler kurmadan önce bilgi toplamanız amacı ile ufak bir öneri niteliğinde yazacağım. Bendiniz her nekadar bir süre önce bütün ünvanlar silindiği için şu an sahip olmasam da talep ettiğimde alabileceğim “Bonkör” ünvanına sahibim. Bu arada “Bonkör” ünvanı 6 yahut 9 aylık sponsor almış olan üyelerin talep edebileceği bir ünvandır. Bir de kimin neye para harcayacağı hiç sizi alakadar etmez demek isterdim ama bunu söylememi engelleyecek birkaç kelimeyi başta koymayı akıl edebilmişsiniz. Bkz.(Objektiflikten KAYACAĞIM) Bu arada “kardeş” kelimesini kullanmanızadan rahatsız olduğumdan mı kibar olmanızı isteme hakkımı kaybettim ? Gülünç çünkü kibarlık istenmez ya insanın doğasında vardır ya da o cümleniz ile kendiniz tescil ettiğiniz gibi yoktur. Sevgiler, saygılar... —SarpE

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Bir başkasının yazım hatasını açığa vurmak bildiğim kadarıyla uyarı almanızı "sağlayacaktır." TA Kİ bunun farkına varıp yorumunuzun ilgili kısmını düzeltene kadar...

Hangi PSİKOLOJİk koşulda olursak olalım buna dikkat edelim.

SarpE

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Bir başkasının yazım hatasını açığa vurmak bildiğim kadarıyla uyarı almanızı "sağlayacaktır." TA Kİ bunun farkına varıp yorumunuzun ilgili kısmını düzeltene kadar...

Hangi PSİKOLOJİk koşulda olursak olalım buna dikkat edelim.

Psikolojik durumlar ve bu durumları oluşturan duygular iş yaparken bizi yanıltabilir, yavaşlatabilir. Ben bir iş yaparken duygularımı iş bitene kadar kullanmamayı tercih ediyorum. Fakat size bakılırsa bana bu mesajı yazarken bir sürü duyguya ve arzuya yenik düşmüşsünüz. Evet, ilk cümlenizdeki bir bilgi hatasını da düzeltelim. Ben bir yazım hatasını değil anlatım bozukluğunu düzelttim.

Bu arada aşağıdaki yazıyı, çok iyi yaptığınız (!) ve amaçlarından biri de üyeleri/ üye haklarını korumak olan danışmanlık mesleğinin neresi ile bağdaştırabiliriz ? Bunu yazarken hangi pisikolojideydiniz ? “Bence hangi PİSİKOLOJİk koşulda olursak olalım buna dikkat edelim.”

3BB53118-8E01-4AD7-9604-105C4D1D741D.jpeg

Mr_Obliviate

Play.BlokDunyasi.Net
En iyi cevaplar
18
Ruh hali
Burası Minecraft forumu buna kimsenin itirazı yoktur herhalde. Minecraft'ın oyuncu sayısı düştü forum öldü. 439,124,623 tane Faction sunucu açıldı. Config editlemeyi bilen pluginer oldu (aslında bu hep böyleydi) Config editlemeyi beceremeyen, tüm sunucusunu forumdan yardım dilenerek yaptırıp, sonra sunucusunu kapatan çok zeki insanlar olduğu için oyuncular bıkmış durumda. Son oyuncu'nun neden o kadar oyuncusu var? çünkü geliri çok. Neden geliri çok? Çünkü insanlar paralarının değeceğini biliyorlar oyuncu kaybetmeyeceğini ve sunucunun kapanıp parasının boşa gitmeyeceğini biliyorlar. Skript yazamıyorsanız Essentials'ın tüm komutlarını sular seller gibi bilemiyorsanız 70tl geliriniz yoksa asla sunucu açmayın.

PwParadox

Konun için düşüncem profil kapağımda
En iyi cevaplar
0
Psikolojik durumlar ve bu durumları oluşturan duygular iş yaparken bizi yanıltabilir, yavaşlatabilir. Ben bir iş yaparken duygularımı iş bitene kadar kullanmamayı tercih ediyorum. Fakat size bakılırsa bana bu mesajı yazarken bir sürü duyguya ve arzuya yenik düşmüşsünüz. Evet, ilk cümlenizdeki bir bilgi hatasını da düzeltelim. Ben bir yazım hatasını değil anlatım bozukluğunu düzelttim.

Bu arada aşağıdaki yazıyı, çok iyi yaptığınız (!) ve amaçlarından biri de üyeleri/ üye haklarını korumak olan danışmanlık mesleğinin neresi ile bağdaştırabiliriz ? Bunu yazarken hangi pisikolojideydiniz ? “Bence hangi PİSİKOLOJİk koşulda olursak olalım buna dikkat edelim.”

Ekli dosyayı görüntüle 99639
Çok yanlış gelmişsin. O mesajı ikimiz aramızda eğlenirken atmıştı. Bütün hikayeyi bilmeden suçlama yapma lütfen.