• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
  • rabisu
    Minecraft Türkiye Forumu Reklam   Minecraft Türkiye Forumu Reklam   Minecraft Türkiye Forumu Reklam

Selamlar!

Reol

Sudan Çıkmış
Herkese selamlar!

Forumda aranıza bugün katıldım. Aslında daha önceden de üyeydim ama görünüşe bakılırsa eski hesabımın şifresini unuttum :emin: ki bu hesabı da zaten o yüzden açtım. Umarım eski günlerdeki gibi yeni arkadaşlıklar edinebilirim, bu konuda bana yardımcı olmak adına kendinizi birkaç dakikanızı ayırıp tanıtabilirseniz çok mutlu olurum. Tekrardan selamlar ahali!

Eski hesabının adını forum desteğe yollayıp bilgilendirirsen sana iade konusunda yardım edebileceklerini düşünüyorum.
Ama aramıza hoşgeldin.

Reol

Sudan Çıkmış
Eski hesabının adını forum desteğe yollayıp bilgilendirirsen sana iade konusunda yardım edebileceklerini düşünüyorum.
Ama aramıza hoşgeldin.
Hoş bulduk efendim, elimden geleni denerdim fakat harcayacağım vakide değmeyeceğini düşünüyorum yeni bir hesap açmak varken.
Hoş buldum :dost:
Aramıza tekrardan hoş geldin kadim dostum :dost:
Hoş bulduk kadim insan!

EquiliBrium

play.guardiansofadelia.com oyna.eienia.com
Ruh Hali
Minecraft
OnurPT
Forumda kurallar önemli bir yer taşıyor.Fazla uyarı almazsan senin hesabın için iyi olacak.Ben forumda sevilmeyen kişilerdenim.Tahminimce sebebi de yaptığım eleştiriler.

Son düzenleme:

MegaCrafter

Obsidyen Madencisi
Steam
megacrafter12
Minecraft
_MegaCrafter
Hoşgelmisen gardaşım :D Ben... Iıı... Nası tanıtabilirim ki kendimi? Aslında profil fotoğrafım benim hakkımda bilmen gerekenleri direk açıklıyor. Yazılımla uğraşan ve Life Is Strange'in ağır fanboyu olan bir tipim. Onun dışında zaten forumda fazla gözükmüyorum bile :D

Breakthrough

Obsidyen Madencisi
YASAKLANDI
Minecraft
mSquid_
Hoş geldin.
Buranın abilerini öğren önce. Kime nasıl davranacağını bilmezsen kalıcı yer edinemezsin.
Kısacası; adam ol uleyn!!!
(Bu yorum sadece bir şakadır. #12'den sonra gelecek arkadaşlarıma selam olsun.)

Reol

Sudan Çıkmış
Hoş geldin genç adam, bir bilge der ki; kurallar her zaman en önemli şeylerdir. Kuralları okumayı asla unutma.
Hoş gördük yaşlı insan. Kuralları okudum zaten ama senin de dediğin gibi uymak için elimden gelenin en iyisini yapacağım.
Forum da çok eski olmasam da hoş geldin. :dost:
Eski olmanın çok bir şey ifade ettiğini sanmıyorum, hoş bulduk!
Hoş geldin foruma. Nice uyarılara. :) Bu arada bana dede derler...
Aman uyarı almayalım ilk dakikadan, hoş bulduk dedem :D
Hoş buldum.
Hoşgelmisen gardaşım :D Ben... Iıı... Nası tanıtabilirim ki kendimi? Aslında profil fotoğrafım benim hakkımda bilmen gerekenleri direk açıklıyor. Yazılımla uğraşan ve Life Is Strange'in ağır fanboyu olan bir tipim. Onun dışında zaten forumda fazla gözükmüyorum bile :D
Yazılımdan çok anlamam ama Life is Strange gerçekten güzel bir oyun, aynı şekilde ben de çok seviyorum. Umarım daha sonra tekrar denk geliriz, hoş bulduk!
Hoş geldin.
Buranın abilerini öğren önce. Kime nasıl davranacağını bilmezsen kalıcı yer edinemezsin.
Kısacası; adam ol uleyn!!!
(Bu yorum sadece bir şakadır. #12'den sonra gelecek arkadaşlarıma selam olsun.)
Hoş bulduk. Uyarına şaka olmasına rağmen uymaya çalışacağım :p
Hoş buldum :bayrak: (Ne alaka bilmiyorum ama olsun :S)
Teveccühünüz efendim, sizin kadar olmasa da :şapka:

Swuupie

son cosas de la vida
Takım Lideri
Steam
Swuupie
Ruh Hali
Hoş geldiniz. Uyarı almamaya dikkat edin. :pala:

Son düzenleme:
Hoşgeldiniz, Sefalar getirdiniz.
Şöyle 1 tane çay size :cay:
Önceden kayıtlı olduğunuz için, Hoşgeldin yazmayacaktım aslında.
Ama n'olur n'olmaz, yazdım Ben yinede. :D

Gutenberg

Butarlayabirşinikkekeremekereekmişler.
Minecraft
Gutenberg
Hoş geldin :) Öncelikli olarak forum kurallarını, sık sorulan soruları ve Resepsiyon bölümünde bulunan "Forum Özellikleri ve Kullanımı" adlı bölüme bakarsan forumla ilgili az çok bilgi sahibi olabilirsin, elbette ki bunlar dışında da yapıp yapmaman gereken şeyler/davranışlar var ancak hepsini zamanla öğreneceksin :)