Şemsi The Human Intro

MantisWrath

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Şemsi'yi bir çizgi dizi haline getirmeyi planlıyorum. Biliyorum çok kötü oldu fazla özenmedim
(Niye etiketler çalışmıyo !!!!!!!!!!)

Adragos

Kızıltaş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hahahaha :D böyle şeylere bayılıyorum sen bunu çizgi diziye çevir sonuna kadar izlerim :D

MantisWrath

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hahahaha :D böyle şeylere bayılıyorum sen bunu çizgi diziye çevir sonuna kadar izlerim :D
Teşekkürler güzel yorumlarınız beni motive ediyor :)[DOUBLEPOST=1435704662,1435704621][/DOUBLEPOST](Abone olrsn gzl olr hany .s)

Adragos

Kızıltaş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
orada tek gözü yeni gördüm bence sen illüminatinin yeni üyesisin ve bize bu çizgi dizi ile subliminal mesajlar göndermeyi planlıyorsun .s
şaka bi yana (ciddiye alma bunu :D ) youtube hesabım olsaydı cidden abone olurdum ben konunu beğenebiliyorum sadece benden destek bu kadar kusura bakma :D

Goktug14

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
orada tek gözü yeni gördüm bence sen illüminatinin yeni üyesisin ve bize bu çizgi dizi ile subliminal mesajlar göndermeyi planlıyorsun .s
şaka bi yana (ciddiye alma bunu :D ) youtube hesabım olsaydı cidden abone olurdum ben konunu beğenebiliyorum sadece benden destek bu kadar kusura bakma :D
Youtube hesabın yok?!WFT beniim için en önemli şey

Goktug14

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
neden niçin niye Şemsi The Human neden niçin niye Şemsi The Animal değil :D

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0

MantisWrath

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
I working :)

Animasyonu bir dakika yapmaya çalışıyorum ve 1 saniye 24 kare yani bu toplam 1500 kare ediyor daha çok var ama tüm gün çalışacağım no problem :)

Adragos

Kızıltaş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
I working :)

Animasyonu bir dakika yapmaya çalışıyorum ve 1 saniye 24 kare yani bu toplam 1500 kare ediyor daha çok var ama tüm gün çalışacağım no problem :)
adam bam diye ekranda beliriyo. WUTT?! adam op :/