Sen de kaliteli bir sunucuda yetkili olmak istiyorsan içeri girmelisin !

josefbycriminal

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba değerli forum üyeleri. Skyblock sunucumuza deneyimli yetkililer alınacaktır. Eğer işinizde başarılı olursanız terfi olacaksınız.

Alımlar

Rehber (Lütfen gelip başka alım var mı? Diye sormayınız.)

Yetkili alımları için gerekli kriterler

+15 Yaş

Günde en az 4 saat aktif olmalı

üslubundan, dürüstlüğünden ve saygısından taviz vermeyen

Türkçeyi iyi kullanmalı. Yazım hataları yapmamalı.

Oyuncularla tıpkı bir abi - kardeş ilişkisi içerisinde olmalı. Fakat yetkili olduğunu da unutmamalı.

Kriterlere uymayan kişiler boşuna form doldurmamalıdır.

REHBER ALIM FORMU

Adınız :

Soyadınız :

Yaşınız :

Oyundaki adınız :

Daha önce yetkili oldunuz mu ? Olduysanız Nerede ? (Olmadıysanız olmadım yazın.) :

Günlük kaç saat aktif kalabilirsiniz? :

Neden bizimle çalışmak istiyorsunuz? :

Kullanmakta olduğunuz discord adresiniz nedir? :

Cevapları bu konunun altına yazınız. Alınan kişilere geri dönüş yapılacaktır.

SUNUCU IP:
CrazyNW.batihost.net 1.8.X / 1.12.2

Başarılar :)

Selamlar öncelikle. Ben Josef. Azerbaycan asıllı bir Türk'üm. Sizinle çalışmak istiyorum.
Adınız : Josef

Soyadınız : Doefham

Yaşınız : 15

Oyundaki adınız : _Josef_Criminal_

Daha önce yetkili oldunuz mu ? Olduysanız Nerede ? (Olmadıysanız olmadım yazın.) : Evet oldum. Birçok amatör serverlarda yetkili oldum. Çok az yarı profesyonel serverlarda çalışmışlığım var. Bunlardan biri ise KingNW Serveridir.

Günlük kaç saat aktif kalabilirsiniz? : Günlük en az 4-5 saat, en fazla 8-9 saat aktifim.

Neden bizimle çalışmak istiyorsunuz? : Çünki insanlara yardım etmeyi sever, sizin serverınızda çalışmaktan gurur duyarım.

Discord Adresim : JosefbyJosef_19828#5885​

cabbarking

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Selamlar öncelikle. Ben Josef. Azerbaycan asıllı bir Türk'üm. Sizinle çalışmak istiyorum.
Adınız : Josef

Soyadınız : Doefham

Oyundaki adınız : _Josef_Criminal_

Daha önce yetkili oldunuz mu ? Olduysanız Nerede ? (Olmadıysanız olmadım yazın.) : Evet oldum. Birçok amatör serverlarda yetkili oldum. Çok az yarı profesyonel serverlarda çalışmışlığım var. Bunlardan biri ise KingNW Serveridir.

Günlük kaç saat aktif kalabilirsiniz? : Günlük en az 4-5 saat, en fazla 8-9 saat aktifim.

Neden bizimle çalışmak istiyorsunuz? : Çünki insanlara yardım etmeyi sever, sizin serverınızda çalışmaktan gurur duyarım.

Discord Adresim : JosefbyJosef_19828#5885​
Çünki değil çünkü. Genel olarak ufak tefek hatalar dışında bir sıkıntı yok. Sizi deneyebiliriz.

EmirhanK_

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
REHBER ALIM FORMU

Adınız :Emirhan

Soyadınız :Tonoğlu

Yaşınız :16

Oyundaki adınız :EmirhanK_

Daha önce yetkili oldunuz mu ? Olduysanız Nerede ? (Olmadıysanız olmadım yazın.) :oldum bir tane emekskyblock serverinde ve benden çok mutlu oldular ama sunucu kapandı

Günlük kaç saat aktif kalabilirsiniz? :5 veya 6 saat

Neden bizimle çalışmak istiyorsunuz? :Emek skyblock oynamayı çok seviyorum her yer opskyblock serveri oldu sizi buldum o yüzden sizin serverde oynamak istiyorum

Kullanmakta olduğunuz discord adresiniz nedir? :Emirhan#1144

xLite

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba değerli forum üyeleri. Skyblock sunucumuza deneyimli yetkililer alınacaktır. Eğer işinizde başarılı olursanız terfi olacaksınız.

Alımlar

+15 Yaş

Oyuncularla tıpkı bir abi - kardeş ilişkisi içerisinde olmalı. Fakat yetkili olduğunu da unutmamalı.

REHBER ALIM FORMU

Adınız :

Alımlar

+15 Yaş

REHBER ALIM FORMU

Adınız :Sinan

Soyadınız :tiryaki

Yaşınız :18

Oyundaki adınız :xLite

Daha önce yetkili oldunuz mu ? Olduysanız Nerede ? (Olmadıysanız olmadım yazın.) :DreamNW Çünkü bir arkadaşın sorununu çozmeyi seviyorum.

Günlük kaç saat aktif kalabilirsiniz? :12

Neden bizimle çalışmak istiyorsunuz? :Rehber olmadıgından ve sizinle çalışmak benim için büyükbir zevk

Kullanmakta olduğunuz discord adresiniz nedir? :bilgisayarım kötü oldugu için discord kulanamıyorum

SUNUCU IP:

Soyadınız :

Yaşınız :

Oyundaki adınız :

Daha önce yetkili oldunuz mu ? Olduysanız Nerede ? (Olmadıysanız olmadım yazın.) :

SUNUCU IP:

xLite

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
REHBER ALIM FORMU

Daha önce yetkili oldunuz mu ? Olduysanız Nerede ? (Olmadıysanız olmadım yazın.) :oldum bir tane emekskyblock serverinde ve benden çok mutlu oldular ama sunucu kapandı

Neden bizimle çalışmak istiyorsunuz? :Emek skyblock oynamayı çok seviyorum her yer opskyblock serveri oldu sizi buldum o yüzden sizin serverde oynamak istiyorum

Alımlar

+15 Yaş

REHBER ALIM FORMU

Adınız :

Soyadınız :

Yaşınız :

Oyundaki adınız :

SUNUCU IP:

xLite

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

Alımlar

+15 Yaş

REHBER ALIM FORMU

REHBER ALIM FORMU

Adınız :Sinan

Soyadınız :tiryaki

Yaşınız :18

Oyundaki adınız :xLite

Daha önce yetkili oldunuz mu ? Olduysanız Nerede ? (Olmadıysanız olmadım yazın.) :DreamNW Çünkü bir arkadaşın sorununu çozmeyi seviyorum.

Günlük kaç saat aktif kalabilirsiniz? :12

Neden bizimle çalışmak istiyorsunuz? :Rehber olmadıgından ve sizinle çalışmak benim için büyükbir zevk

Kullanmakta olduğunuz discord adresiniz nedir? :bilgisayarım kötü oldugu için discord kulanamıyorum

SUNUCU IP:

cabbarking

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
REHBER ALIM FORMU

Yetkili olduğunuz sunucuyu yazmamışsınız. Biraz klasik ve az cevap verilmiş. Kabul edilmedi.

cabbarking

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Çok kısa cevaplar verilmiş. Kabul edilmedi.

EmirhanK_

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Çok kısa cevaplar verilmiş. Kabul edilmedi.
Reis kapanmış sunucu yazmak gereksiz olur diye dedim ama kısa cevaplar değil bence tam uygun oldugunu düşündüm
(KAPANMIŞ SUNUCUNUN ADI:kingsky)
lütfen alın beni ya ne olur ya bilgim var o kapanmış sunucuda çok güzel yaptım yetkimi memnun kaldılar server kurucusunun maddi durumu yetmedi kapandı server

EmirhanK_

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Reis kapanmış sunucu yazmak gereksiz olur diye dedim ama kısa cevaplar değil bence tam uygun oldugunu düşündüm
(KAPANMIŞ SUNUCUNUN ADI:kingsky)
lütfen alın beni ya ne olur ya bilgim var o kapanmış sunucuda çok güzel yaptım yetkimi memnun kaldılar server kurucusunun maddi durumu yetmedi kapandı server

Plagetra

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
REHBER ALIM FORMU

Adınız : Egehan

Soyadınız : -

Yaşınız : 17

Oyundaki adınız : Plagetra

Daha önce yetkili oldunuz mu ? Olduysanız Nerede ? (Olmadıysanız olmadım yazın.) : 3-4 sene içerisinde birçok sunucuda yetkili oldum. Üzerinden uzun süre geçtiği için isimlerini hatırlayamıyorum. Ama asla unutamadığım admin olduğum HobbitSky emek sunucusu var.

Günlük kaç saat aktif kalabilirsiniz? : En az 5 saat aktif kalabilirim.

Neden bizimle çalışmak istiyorsunuz? : Uzun süredir emek sunucusu arayışındayım. Bir türlü benim dikkatimi çeken bir sunucu bulamıyordum. Bu gün burayı keşfettim. Gelişmekte olan bir sunucu olduğu için katkıda bulunmak istiyorum. Emek sunucularının tekrar gündeme dönmesini istediğim ve bu sunucunun ileride bir yer alabileceğini düşündüğüm için sizinle çalışmak istiyorum.

Kullanmakta olduğunuz discord adresiniz nedir? : Theriné' | Egehan#0021

cabbarking

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
REHBER ALIM FORMU

Adınız : Egehan

Soyadınız : -

Yaşınız : 17

Oyundaki adınız : Plagetra

Daha önce yetkili oldunuz mu ? Olduysanız Nerede ? (Olmadıysanız olmadım yazın.) : 3-4 sene içerisinde birçok sunucuda yetkili oldum. Üzerinden uzun süre geçtiği için isimlerini hatırlayamıyorum. Ama asla unutamadığım admin olduğum HobbitSky emek sunucusu var.

Günlük kaç saat aktif kalabilirsiniz? : En az 5 saat aktif kalabilirim.

Neden bizimle çalışmak istiyorsunuz? : Uzun süredir emek sunucusu arayışındayım. Bir türlü benim dikkatimi çeken bir sunucu bulamıyordum. Bu gün burayı keşfettim. Gelişmekte olan bir sunucu olduğu için katkıda bulunmak istiyorum. Emek sunucularının tekrar gündeme dönmesini istediğim ve bu sunucunun ileride bir yer alabileceğini düşündüğüm için sizinle çalışmak istiyorum.

Kullanmakta olduğunuz discord adresiniz nedir? : Theriné' | Egehan#0021
Gayet başarılı bir form olmuş. Elinize sağlık. Sizi denemek isteriz.

ByKuralsız

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Adınız : Mert

Soyadınız(isteğe bağlı) : Gençer

Oyundaki adınız : Shamsettin

Daha önce yetkili oldunuz mu ? Olduysanız Nerede ? (Olmadıysanız olmadım yazın.) : Çoğu Op Skyblock Sunucusunda Yetkili Oldum Rehber Moderatör vs. bütün yetkilerden oldum. Sunucuları Yazmak Biraz uzun sürebilir. Ve çoğunun ismini unuttum

Günlük kaç saat aktif kalabilirsiniz? : herhangi bir sorun çıkmadığı sürece en az 3-4 saat (En Az)

Neden bizimle çalışmak istiyorsunuz? : Çünkü Sunucunuzda Eksik Rehberler Var Ben Bu Boşlukları Doldurmak istiyorum Emek Skyblock sunucunuz için çok yardımcı olacağım bu sunucuya Çok fazla kişi katılıyor ve çoğu soru soruyor ve genellikle cevap veren az oluyor bende o kişilere yardımcı olmak istiyorum

Kullanmakta olduğunuz discord adresiniz nedir? : 5R ⛧ Lântes ふ#2911