Sen de kaliteli bir sunucuda yetkili olmak istiyorsan içeri girmelisin !

cabbarking

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Adınız : Mert

Soyadınız(isteğe bağlı) : Gençer

Yaşınız : 15

Oyundaki adınız : Shamsettin

Daha önce yetkili oldunuz mu ? Olduysanız Nerede ? (Olmadıysanız olmadım yazın.) : Çoğu Op Skyblock Sunucusunda Yetkili Oldum Rehber Moderatör vs. bütün yetkilerden oldum. Sunucuları Yazmak Biraz uzun sürebilir. Ve çoğunun ismini unuttum

Günlük kaç saat aktif kalabilirsiniz? : herhangi bir sorun çıkmadığı sürece en az 3-4 saat (En Az)

Neden bizimle çalışmak istiyorsunuz? : Çünkü Sunucunuzda Eksik Rehberler Var Ben Bu Boşlukları Doldurmak istiyorum Emek Skyblock sunucunuz için çok yardımcı olacağım bu sunucuya Çok fazla kişi katılıyor ve çoğu soru soruyor ve genellikle cevap veren az oluyor bende o kişilere yardımcı olmak istiyorum

Kullanmakta olduğunuz discord adresiniz nedir? : 5R ⛧ Lântes ふ#2911
Türkçe kullanımında hatalar var. Kabul edilmedi.

TheJlosus

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Merhaba değerli forum üyeleri. Skyblock sunucumuza deneyimli yetkililer alınacaktır. Eğer işinizde başarılı olursanız terfi olacaksınız.

Alımlar

Rehber (Lütfen gelip başka alım var mı? Diye sormayınız.)

Yetkili alımları için gerekli kriterler

+15 Yaş

Günde en az 4 saat aktif olmalı

üslubundan, dürüstlüğünden ve saygısından taviz vermeyen

Türkçeyi iyi kullanmalı. Yazım hataları yapmamalı.

Oyuncularla tıpkı bir abi - kardeş ilişkisi içerisinde olmalı. Fakat yetkili olduğunu da unutmamalı.

Kriterlere uymayan kişiler boşuna form doldurmamalıdır.

REHBER ALIM FORMU

Adınız :Berk

Soyadınız(isteğe bağlı) :

Yaşınız :16

Oyundaki adınız :RodSkillzz

Daha önce yetkili oldunuz mu ? Olduysanız Nerede ? (Olmadıysanız olmadım yazın.) Daha önce birkaç skyblock serverinda rehberlik yapmıştım. Fakat isimleri aklımda değil.

Günlük kaç saat aktif kalabilirsiniz? :Günlük 4-4.5 saat boyunca aktif kalabileceğimi düşünüyorum.

Neden bizimle çalışmak istiyorsunuz? :İnsanlara yardım etmeyi seviyorum fakat bunlarla beraber rehberin yetkilerini kullanmakta bir neden.

Kullanmakta olduğunuz discord adresiniz nedir? :Jexue...#8562

Cevapları bu konunun altına yazınız. Alınan kişilere geri dönüş yapılacaktır.

SUNUCU IP:
CrazyNW.batihost.net 1.8.X / 1.12.2

Başarılar :)

Son düzenleme:

cabbarking

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Ufak bir hata dışında sorun yok. Sizi deneyebiliriz.

Erbatur

Gözlerimin içindeki ülkemsin sen benim.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Adınız : Ufuk Eren

Soyadınız(isteğe bağlı) : Çimen

Oyundaki adınız : iStarWinner

Daha önce yetkili oldunuz mu ? Olduysanız Nerede ? (Olmadıysanız olmadım yazın.) :

2017-2018: Konya Craft Forum Editörlüğü
2017-2018: Forum.Gamer Editörlük ve Asistanlık
2017-2018: Legendary Network Adminlik

2018-2019: LegendCraft Adminlik
2018-2019: OttomanMC Moderatörlük

Günlük kaç saat aktif kalabilirsiniz? : Günlük Olarak 3, Haftalık Total de ise 40 ı bulur.

Neden bizimle çalışmak istiyorsunuz? : Kaliteli ve güzel bir sunucuya benziyorsunuz. Başlıktan da anladığım kadarıyla, iddalısınız. Seçilmesem de şimdiden başarılar dilerim.

Kullanmakta olduğunuz discord adresiniz nedir? : İskandinav#6005

cabbarking

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Adınız : Ufuk Eren

Soyadınız(isteğe bağlı) : Çimen

Oyundaki adınız : iStarWinner

Daha önce yetkili oldunuz mu ? Olduysanız Nerede ? (Olmadıysanız olmadım yazın.) :

2016-Konya Craft Kısa Süreli Rehberlik
2017-2018: Konya Craft Forum Editörlüğü
2017-2018: Forum.Gamer Editörlük ve Asistanlık
2017-2018: Legendary Network Adminlik

2018-2019: LegendCraft Adminlik
2018-2019: OttomanMC Moderatörlük

Günlük kaç saat aktif kalabilirsiniz? : Günlük Olarak 3, Haftalık Total de ise 40 ı bulur.

Neden bizimle çalışmak istiyorsunuz? : Kaliteli ve güzel bir sunucuya benziyorsunuz. Başlıktan da anladığım kadarıyla, iddalısınız. Seçilmesem de şimdiden başarılar dilerim.

Kullanmakta olduğunuz discord adresiniz nedir? : İskandinav#6005

Şuanda rehber ihtiyacımız yok. Ancak alımlar sürekli aktif.

iiXKiller

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
REHBER ALIM FORMU

Adınız :Ali Yiğit

Soyadınız(isteğe bağlı) :Özgür

Yaşınız :17

Oyundaki adınız :iiXKiller_

Daha önce yetkili oldunuz mu ? Olduysanız Nerede ? (Olmadıysanız olmadım yazın.) :oldum ama o server biraz zayıf olduğu için çok da iyi bir rehberlik yapamadım ama bu server daha güçlü olduğu için daha iyi bir rehberlik yapabileceğime inanıyorum :D

Günlük kaç saat aktif kalabilirsiniz?:5 ve 10 saat arası

Neden bizimle çalışmak istiyorsunuz? :çünkü bu server daha güçlü olduğu içi diğer serverlar birazdaha zayıf

Kullanmakta olduğunuz discord adresiniz nedir? :VoRoByWeK208#5545

cabbarking

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
REHBER ALIM FORMU

Adınız :Ali Yiğit

Soyadınız(isteğe bağlı) :Özgür

Yaşınız :17

Oyundaki adınız :iiXKiller_

Daha önce yetkili oldunuz mu ? Olduysanız Nerede ? (Olmadıysanız olmadım yazın.) :oldum ama o server biraz zayıf olduğu için çok da iyi bir rehberlik yapamadım ama bu server daha güçlü olduğu için daha iyi bir rehberlik yapabileceğime inanıyorum :D

Günlük kaç saat aktif kalabilirsiniz?:5 ve 10 saat arası

Neden bizimle çalışmak istiyorsunuz? :çünkü bu server daha güçlü olduğu içi diğer serverlar birazdaha zayıf

Kullanmakta olduğunuz discord adresiniz nedir? :VoRoByWeK208#5545
Şuanda rehber ihtiyacımız yok. Ancak yine de sorulan soruya farklı cevap verilmiş. Sunucular güçlü , zayıf gibisinden. Kabul edilmedi

ReaDyForMe

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Adınız :Mustafa

Soyadınız(isteğe bağlı) :Yıldırım

Yaşınız :22

Oyundaki adınız :ReaDyForMe

Daha önce yetkili oldunuz mu ? Olduysanız Nerede ? (Olmadıysanız olmadım yazın.) :olum 1 Kere Sunucu da kurucluk yetkısı 3 kere mimar 2 kere mod 1 kerede adminlik

Günlük kaç saat aktif kalabilirsiniz? :12-6

Neden bizimle çalışmak istiyorsunuz? :oyuna Tekrar Döndüm ve sizin sunucuda baya güzel düzenlenmiş ve güzel insanlar olduğuna inanıyorum o insanlara yardım etmek eğlenceli ve güzel dakikalar geçıreceğımıze inanıyorum bu yüzden sizlerle çalışmak istiyorum

Kullanmakta olduğunuz discord adresiniz nedir? :Crazy Network ReaDyForMe#5643

Son düzenleme:

cabbarking

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Adınız :Mustafa

Soyadınız(isteğe bağlı) :Yıldırım

Yaşınız :22

Oyundaki adınız :ReaDyForMe

Daha önce yetkili oldunuz mu ? Olduysanız Nerede ? (Olmadıysanız olmadım yazın.) :olum 1 Kere Sunucu da kurucluk yetkısı 3 kere mimar 2 kere mod 1 kerede adminlik

Günlük kaç saat aktif kalabilirsiniz? :12-6

Neden bizimle çalışmak istiyorsunuz? :oyuna Tekrar Döndüm ve sizin sunucuda baya güzel düzenlenmiş ve güzel insanlar olduğuna inanıyorum o insanlara yardım etmek eğlenceli ve güzel dakikalar geçıreceğımıze inanıyorum bu yüzden sizlerle çalışmak istiyorum

Kullanmakta olduğunuz discord adresiniz nedir? :Crazy Network ReaDyForMe#5643
Şuanda rehbere ihtiyacımız yok ancak yine de değerlendirecek olursak, hatalar var. Kabul edilmedi.

salih22

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Adınız Salih

Soyadınız(isteğe bağlı) :Tiryaki

Oyundaki adınız Scotreles

Daha önce yetkili oldunuz mu ? Olduysanız Nerede ? (Olmadıysanız olmadım yazın.) Daha önce yetkili olmadım.

Günlük kaç saat aktif kalabilirsiniz? :günlük minimum 6 saat aktif kalabilirim.

Neden bizimle çalışmak istiyorsunuz? size katkıda bulunabileceğimi düşünüyorum ve aynı zamanda sorumluluk almayı seven bir insanım.

Kullanmakta olduğunuz discord adresiniz nedir? Salih Tiryaki#8787

cabbarking

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Adınız Salih

Soyadınız(isteğe bağlı) :Tiryaki

Oyundaki adınız Scotreles

Daha önce yetkili oldunuz mu ? Olduysanız Nerede ? (Olmadıysanız olmadım yazın.) Daha önce yetkili olmadım.

Günlük kaç saat aktif kalabilirsiniz? :günlük minimum 6 saat aktif kalabilirim.

Neden bizimle çalışmak istiyorsunuz? size katkıda bulunabileceğimi düşünüyorum ve aynı zamanda sorumluluk almayı seven bir insanım.

Kullanmakta olduğunuz discord adresiniz nedir? Salih Tiryaki#8787
Şuanda rehber ihtiyacımız yok. Ama yine de değerlendirecek olursak, daha önce yetkili olmamış birini kabul edemeyiz. Kabul edilmedi.

xProFX

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

REHBER ALIM FORMU

Adınız :Hüseyin

Soyadınız(isteğe bağlı) :AKAN

Oyundaki adınız :xProFX

Daha önce yetkili oldunuz mu ? Olduysanız Nerede ? (Olmadıysanız olmadım yazın.) :olmadım fakat kendim sunucu kurdum ve pluginlerle aram iyidir.

Günlük kaç saat aktif kalabilirsiniz? :6-7 bayram gibi önemli günler hariç hep bu serverdeyim.

Neden bizimle çalışmak istiyorsunuz? :server hakkında çoğu şeyi biliyorum ve Burda bulunmak hoşuma gidiyor. Oyunculara yardımcı olmak çok güzel bir şey.

Kullanmakta olduğunuz discord adresiniz nedir? :Huseyin11#8525

Son düzenleme:

xProFX

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Adınız : Hüseyin

Soyadınız : AKAN

Yaşınız : 16 yaşındayım.

Oyundaki adınız : xProFX

Daha önce yetkili oldunuz mu ? Olduysanız Nerede ? (Olmadıysanız olmadım yazın.) : Birkaç serverde Builder mimar vs. Oldum onun haricinde Aternostan çok Server kurdum ve pluginler hakkında bilgiliyim, tecrübeye sahibim.

Günlük kaç saat aktif kalabilirsiniz? : Bayram vs. Hariç Günlük en az 6 saat aktif kalırım.

Neden bizimle çalışmak istiyorsunuz? : Serverde Çok vakit geçiriyorum ve oyunculara yardımcı olmak istiyorum oyuncu tutmak istiyorum Server için en iyisini yapmaya çalışıyorum.

Kullanmakta olduğunuz discord adresiniz nedir? : Huseyin11#8525