SEN DE Mİ FARKLI BİR SERVER ARIYORSUN?

MrTalha28

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar ben Talha.Factions server kurmaya başladım fakat farklı düşünceler gerekli. Sunucuda:
-Hammadde de lapis olmayacak (viphammadde de olacak)
-PvP hilesi yapanlar sınırsız ban yiyecek (ban + ipban)
-Sunucu KESİNLİKLE emek olacak level öyle kolay kasılmayacak
-HERKES eşit olacak
-Oyunculara KESİNLİKLE item(özellikle de edit) verilmeyecek (Vip satın alırsanız tabii ki başta verilecek ama sonra verilmeyecek)

-ÇOK FARKLI PvP yerleri olacak
-Her gün rain eventi yapılmayacak sadece özel zamanlarda ama yapılınca da elmas blok falan verilmeyecek

Blueyescat

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
MrTalha28' Alıntı:
-HERKES eşit olacak
MrTalha28' Alıntı:
-Oyunculara KESİNLİKLE item(özellikle de edit) verilmeyecek (Vip satın alırsanız tabii ki başta verilecek ama sonra verilmeyecek)
Parayı veren sunucudaki herkesten üstün olacaksa nerede eşitlik? :'(

Vipin mantığı oyuncuların veya kendilerininde eliyle yapabildiği bir şeyi hazır olarak alması olmalıdır.

Diğer özellikler zaten klasik bir sunucuda olması gereken şeyler (yani olmaması anormal) ama vip özelliklerini biraz daha azaltmalısın.

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Klan claimi zor atılsın, pahalı olsun. Viplere töleransı daha da azaltmanız gerekir.

MrTalha28

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Parayı veren sunucudaki herkesten üstün olacaksa nerede eşitlik? :'(
Vipin mantığı oyuncuların veya kendilerininde eliyle yapabildiği bir şeyi hazır olarak alması olmalıdır.

Diğer özellikler zaten klasik bir sunucuda olması gereken şeyler (yani olmaması anormal) ama vip özelliklerini biraz daha azaltmalısın.
Para veren güçlü olmayacak yanı öyle abartılı şeyler verilmeyecek mesela viphammadde de elmas yerine lapis olacak yanı vip alan da uğraşmak zorunda item verilecek derken,öyle hemen p4 set değil p2,en fazla p3

Serverde hiçbir farklılık yok. Tipik kopya server. Açma paran boşa gider.
İşte ben de onu diyorum farklı düşünceler lazım yoksa bunlar küçük şeyler,sadece bu şekilde açmam sunucuyu

Bu a
Serverde hiçbir farklılık yok. Tipik kopya server. Açma paran boşa gider.
Bu arada aklımda iyi fikirler var ama çalınmasın diye söyleyemiyorum

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Para veren güçlü olmayacak yanı öyle abartılı şeyler verilmeyecek mesela viphammadde de elmas yerine lapis olacak yanı vip alan da uğraşmak zorunda item verilecek derken,öyle hemen p4 set değil p2,en fazla p3

İşte ben de onu diyorum farklı düşünceler lazım yoksa bunlar küçük şeyler,sadece bu şekilde açmam sunucuyu

Bu a

Bu arada aklımda iyi fikirler var ama çalınmasın diye söyleyemiyorum
muhtemelen benim fikirlerim senin 2 katın daha iyidir ve bayağı bi kişiye söyledim ama kullanan olmadı. daha doğrusu bende dahil herkes yapmaya üşendi yani çalınmaz merak etme.

Colonel

Antik Oyuncu
En iyi cevaplar
0
Bumu Farklı Boşver Açma Hiç...

Dpelqpleq

2 + 2 = 5
En iyi cevaplar
0
Bunlarıda ekle;
- Gece saat 8'den sonra dısarı cıkılmayacak! Yok öyle
- Zina yapılmayacak! Oyuncu bayan oyunculara dönükse ban yiyecek
- Sunucuda 31 şeysi cekilmeyecek
- Sunucularda malafatı acıp cıplak dolasılmayacak
yaz bunları bak
- nutella fetisi kesinlikle yasak olucak
- ramazan ayında hunger bar 0'a düşse bile ezandan önce bi ok yiyilmeyecek,

MrTalha28

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar yazarken araya iş girdi tamamını yazamamisim duzenlicem sonra yorum yapin

MustafaMertBulut

MC.MAXCRAFT.AT
En iyi cevaplar
0
Böyle Sunucular Bu Son Sıralar Açıldı Ama 5 Online'yi Geçtiğini Görmedim Böle Konuşan Çok Oynayan Yok Ama Yani Boş Şeyler Bunlar Bırakın Lapisli Fekşın Olmassa Oynamıyolar.