Sen Necisin?

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Narutonun iki serisinide izledim boruto sarmadı :/ one piecede bir olayın anlatılması bölümlerce sürüyor ama şunu demeliyim ki ''Classroom Of The Elite'' anime ömrüm boyunca en sevdiklerim animelerden biriydi onuda bitirdim :/
Birisine anime önerirken türkanimenin animeler bölümüne girip sayfa değiştiriyorum bu tartışmaya son verelim isterseniz ayrıca 1200 bölümlük yugiohda güncelim

NaikiTheDovah

Ender Dragon Trainer
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Birisine anime önerirken türkanimenin animeler bölümüne girip sayfa değiştiriyorum bu tartışmaya son verelim isterseniz ayrıca 1200 bölümlük yugiohda güncelim
Yugioh cocukken izlerdim ben :D
Narutonun iki serisinide izledim boruto sarmadı :/ one piecede bir olayın anlatılması bölümlerce sürüyor ama şunu demeliyim ki ''Classroom Of The Elite'' anime ömrüm boyunca en sevdiklerim animelerden biriydi onuda bitirdim :/
benimde kamisama hajimemashita :lol: 2. sezonunu 3 yil bekledim ve sonunda cikti

NaikiTheDovah

Ender Dragon Trainer
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Anime cizgi filmdir abartmayin isterseniz :ciddi:
kiseijuu-sei-no-kakuritsu-gif.gif

Gavatos

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Oto Elektrikçi (çırak)

• Beğen
Reactions: DIO

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Jojocuyum.

Animeciyim diyenler lafı uzatmayın hepinizi teklerim.

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
(anime çizgi filmdir, bırakılmalıdır...)
Evet Türkçe anlamı olarak ima ediyorsan anime çizgi filmdir. Ancak insanların zevklerine karışıp Onları zevklerine göre yargılamak hiç birinizin haddine değil.