sennanetwork REZİLLİĞİ

ErayAlkan

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
LeBlach adlı kişi bana ulaşıp survival plugin paketi yaptırmak istediğini elimdeki paketlere göz atmak istediğini söyledi
bende ona 2 paket gösterdim beğendiğini 6 hazirana kadar tamamlanmasını istedi ben genelde paketleri 2 günde bitirip teslim ettiğim için 7 gün bana çok rahat ve daha iyi şeyler çıkartacağım bir süre olacaktı lakin paketi bitirip teslim etmek istediğimde bir türlü cevap vermeyen bu emeğe saygısı olmayan arkadaş paketi başka birine daha yaptırıp ondan satın almış paket yapan arkadaşlardan ricam bu saygısız sizden bi paket talep ettiğinde yapmayın 3 kişiye paket yaptırıp 2 kişiyi mağdur edip birini seçiyor gerçekten değişik bir kumaş

1591693807137.png

1591693848013.png

1591693883174.png

LeBlach

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu arkadaş internette Donsuz adlı arkadaşın paketini birleştirip satmaya çalıştığını fark ettim ve almak istemediğim için cevap vermedim.

Bunun üzerine ağlamaya başlayıp forumda konu açma gereği duymuş hizmet almak isteyen arkadaşlara duyurulur.

ErayAlkan

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu arkadaş internette Donsuz adlı arkadaşın paketini birleştirip satmaya çalıştığını fark ettim ve almak istemediğim için cevap vermedim.

Bunun üzerine ağlamaya başlayıp forumda konu açma gereği duymuş hizmet almak isteyen arkadaşlara duyurulur.
Benden paket alan arkadaş bu paketin farklı versiyonunu atıp hand mc nin yöneticilerinden izin aldığını ve böyle bir paketin üzerine çalışmamı istediği için o paketi yaptım havlamana gerek yok rezil bir insansın konuşmalarındanda anlaşılıyor ki bu durumu sana o paketi gösterdiğimdede söyledim özellikle.

ColeraNetwork

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
BeefTacos u tanırım ama RyzonFC nin paketini kopyalayıp int e paylaşmasın dan sonra kendisine sevgim kalmadı emek verilmiş ugrasilmiş bi sunucuya bunu yapmak adil değildir burdada Yahya kardeşimiz int de aynısı olduğu için almadığını söylüyor anladığım kadarıyla o haklı duruyor

ErayAlkan

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
BeefTacos u tanırım ama RyzonFC nin paketini kopyalayıp int e paylaşmasın dan sonra kendisine sevgim kalmadı emek verilmiş ugrasilmiş bi sunucuya bunu yapmak adil değildir burdada Yahya kardeşimiz int de aynısı olduğu için almadığını söylüyor anladığım kadarıyla o haklı duruyor
ryzonfc olayında %100 olarak haklıyım ayrıca kurucularından birisi verdi paylaşmam için oturupta ben yapmadım.
yinede görüşüne saygı duyuyorum.

ColeraNetwork

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ryzonfc olayında %100 olarak haklıyım ayrıca kurucularından birisi verdi paylaşmam için oturupta ben yapmadım.
yinede görüşüne saygı duyuyorum.
Öylemi özür dilerim YouTube da mapini client le aldığınizi görünce yanlış anladım kusura bakmayın bu konuda bir yorum yapamıcam

iMasterOzan

+ PLAY.ITSJERRYANDHARRY.COM +
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
LeBlach adlı kişi bana ulaşıp survival plugin paketi yaptırmak istediğini elimdeki paketlere göz atmak istediğini söyledi
bende ona 2 paket gösterdim beğendiğini 6 hazirana kadar tamamlanmasını istedi ben genelde paketleri 2 günde bitirip teslim ettiğim için 7 gün bana çok rahat ve daha iyi şeyler çıkartacağım bir süre olacaktı lakin paketi bitirip teslim etmek istediğimde bir türlü cevap vermeyen bu emeğe saygısı olmayan arkadaş paketi başka birine daha yaptırıp ondan satın almış paket yapan arkadaşlardan ricam bu saygısız sizden bi paket talep ettiğinde yapmayın 3 kişiye paket yaptırıp 2 kişiyi mağdur edip birini seçiyor gerçekten değişik bir kumaş

Ekli dosyayı görüntüle 169332

Ekli dosyayı görüntüle 169333

Ekli dosyayı görüntüle 169334
Ben SennaNetwork'te zamanında, Kuruculuk, Adminlik, ve BaşAdminlik yapmış birisi olarak söylüyorumki, söylediğin her şey asılsızdır. Ne Yahya'yı ne de SennaNetwork'ü sevmem. Fakat doğruyu söylemek gerekirse Yahya böyle bir şey yapacak bir insan değildir. Kendisini tanırım, Sevmem fakat iftra atılmasınada göz yummam. Bir sebebi var ki sana cevap vermemiş.

ErayAlkan

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
demekki tanımıyorsun kaç yıllık arkadaşını onun dışındada biz onunla konuştuk aramızda sorun yok şu an konuyu hortlatma bu yorumada cevap verme.

Arejact

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Silindi.

Son düzenleme: