Server açıcam

bugrabozkurt1

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Server açıcam Gzel bir plugin paketi olan skypemden eklesin alıntı değil bug olmucak ne olursa olsun plugin paketi olsun onun olsun :D ortağım olsun ne çok olsun var :D neyse skypem bugrabozkurt2

ByMe

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hangi tür sunucu açacaksın belirtmemişsinki ona göre paket yapalım...

GameKingTr59

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Kısacası ekmek elden su gölden demiş açmış konuyu arkadaş. Ne olursa olsun plugin paketi olsun yeter dediğine göre.

KilllerDragons

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bende Varda Paralı Pluginler Olduğundan Emeğime yazık Olur Hazırlarken :D

YasirUS

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eskiden ben seni hatırlıyorum her ay 3 PL paketi istiyordun forumda hiçbir paylaşımını görmedim sadece Skript isteklerin ve Paket isteklerin vardı Paketi yapanlar oldu fakat sunucu hiçbir zaman açılmadı...

bugrabozkurt1

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Eskiden ben seni hatırlıyorum her ay 3 PL paketi istiyordun forumda hiçbir paylaşımını görmedim sadece Skript isteklerin ve Paket isteklerin vardı Paketi yapanlar oldu fakat sunucu hiçbir zaman açılmadı...
Bu Forumda beni kazıklıyan adam premiumu çalıp engelledi ve siz bir şey yapmadınız ne yapabilirim birdahamı kazık yiyim alıp ????

berkbeko1978

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeş bende sunucu açmayı düşünüyorum gel birlikte açalım plugin paketi yaparız o sıkıntı değil skype adresim [email protected] yada burdan özelden detaylı konuşuruz