Server birleştiricek birileri aranır

bugrabozkurt1

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhabalar arkadaşlar benim serverim 3GB Ramlidir slotu istedğim kadar yapabilirim fakat kasmalar olabilir server birleştiricek birileri aranır skypem : bugrabozkurt2

MustafaMertBulut

MC.MAXCRAFT.AT
En iyi cevaplar
0
Ben Nitradoyum Aga 5Suncum var nitradoda 80Gunu var survival sunucum gunde +50cekiyor ugrasinca 60-70Buluyor simdi hub yapicam ilk kitpvp ekliom sonrada faction bide skyblok eklencek serverin skyblokmu senn
Unut o isi nitrado ile başka bir hostingi birlestirirsen nitrado panelini kapatır nitradonun bungeecord koruması paylaşılması yasakmis

ahmetemineren

Marangoz
En iyi cevaplar
0
@Turk4life321 merhaba dostum. benim hub sunucum ile birlesebilirsin Skyblock-Faction Var. Suan açılma surecindeyiz lobimizde var. eger ister iseniz skypem : milesso.gamer

alan adıda var. 37 tl ye almıstım.

BY_MAFYA

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben Nitradoyum Aga 5Suncum var nitradoda 80Gunu var survival sunucum gunde +50cekiyor ugrasinca 60-70Buluyor simdi hub yapicam ilk kitpvp ekliom sonrada faction bide skyblok eklencek serverin skyblokmu senn
Kardeşim hatırlıyorsan sana nitradonun iyi olmadığını söylemiştim benim tavsiyem batihost istediğin şekilde yönlendirebildiğin paneli var eğer batihosta geçebiliyorsan senin için çok iyi olur birde başka bir tavsiye olarak kitpvp daha sonra kur bildiğim kadarıyla senin sunucu survivaldı onun yanına skyblock yakışır !

Merhabalar arkadaşlar benim serverim 3GB Ramlidir slotu istedğim kadar yapabilirim fakat kasmalar olabilir server birleştiricek birileri aranır skypem : bugrabozkurt2
Kardeşim sana tavsiyem kimse ile ortak girme ilkte tatlı gelebilir hızlı şekilde büyürsün fakat sonradan sürekli ayrılıklar olur çünkü sunucun büyüdüğünde kafanda yapmak istediklerini tam yapamazsın sıkıntı olur eğer ortak olacak kişi sana yakınsa yada yakın arkadaşınsa öyle girmeni tavsiye ederim yinede sen bilirsin dediğim gibi bu benim düşüncem ve tavsiyem