Server çalındı konu kapatılsın

AnadoluTR

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
AÇILIŞI 11.00 ALSANIZ VEYA 11.30 SABIRSALNIYORUMDA :D MADEN GÖRME HİLLSEİNİ ENGELEMEYİN BENDE AÇTIM SW ENGELEDİK SW 10DK DA BİR ÇÖKTÜ PVP ENGELYİNKİ KİLL AURA REGEN SPPED FALAN O TİPLER ÇOK OYUNDA FORUMDADA ÇOK AKTİFSİNİZ BÖYLE Bİ KURUCU SAYISI AZ İYİ FORUMLAR
Güzel yorumun için teşekkürler..Saatte oynama olmayacaktır malesef

İnna

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Server Neden Açılmadı ???

BurakTrHn1

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Server Elbet Güzel
Lakin Hocam 5Dk Oldu Adamlar Nethere Gitti Nasıl Obsidyen Buldular Ve Taş Kazmayla Nasıl Kazdılar.Yani Kafa Karıştırıcı-Kolay Gelişlmesin Hocam
Serverin Zevki Kalmaz

Bycakr

Ağır Eleştirici
En iyi cevaplar
1
AnadoluTR, Sunucu Minecraft Türkiye (Survival) platformundaki sunucular listesinde en alt kısımlarda seyrediyor gibi duruyor. Öncelikle şundan başlamalıyımki ;
1. Sunucu içeriği herşeyi türkçeyken cool durmak amacıylamı [NEW SERVER] yazma gereği duyuldu ?
2. Sunucu sistemleri ve dahi sunucu konu tasarımı neden platformdaki 2 sunucuyla eş/aynı.
3. Plugin sistemleriniz çok eski ve genel olarak alışılmış bir sunucu.
Konuya tekrar dönecek olursak sunucunuzu yetersiz görüyorum.
Başarılar dilerim. [0/10]

FurkanBoğar

Play.GizemliOyuncu.Com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
AnadoluTR, Sunucu Minecraft Türkiye (Survival) platformundaki sunucular listesinde en alt kısımlarda seyrediyor gibi duruyor. Öncelikle şundan başlamalıyımki ;
1. Sunucu içeriği herşeyi türkçeyken cool durmak amacıylamı [NEW SERVER] yazma gereği duyuldu ?
2. Sunucu sistemleri ve dahi sunucu konu tasarımı neden platformdaki 2 sunucuyla eş/aynı.
3. Plugin sistemleriniz çok eski ve genel olarak alışılmış bir sunucu.
Konuya tekrar dönecek olursak sunucunuzu yetersiz görüyorum.
Başarılar dilerim. [0/10]
1-) Servere Kötü Yorum Yapmadan Önce Girip Baksaydınız Yeterince Çalıştıklarını Görebilirdiniz.
2-) Survival Serverlerinde Artık Yeni Özellik G E L M E Y E C E K! Eğer İllaki Yenilik Arıyorsan Survival Harici Serverlerde Oynamanı Tavsiye Ediyorum.
3-) Adamlar Çok İyi İş Çıkarmış Emeklerine Biraz Saygın Olmadan Sunucuya Gelmeden Yorum Yapıyorsun Bu Çok Yanlış Bir Davranış,
4-) Yorumların Doğru Olsaydı Adamların Serveri Açılışta 34/34 Olmazdı :) Şimdi 30 Aktif Oyuncuları Var Başlangıca Göre SÜPPEER Bir Rakam :)

Sana Genel Olarak Bir Yorum Söylüyüm , Artık Bu Tarz Yorumları Bırakmanı Tavsiye Ediyorum , Hiçbir Konuya Tek Bir Düzgün Yorumun Olmazmı Arkadaş :) Neyse İyi Günler AnadoluTR Ekibinede Başarıların Devamını Diliyorum..

MrPolat

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu güzel ve başarılı ! :creeper: Başarılar ! :)

CreaxTR

Victory is only for those who believe him.
En iyi cevaplar
0
Hoş servere benziyor

InvisibleART

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Muhabbete bakın. Yorum sizin;
ilk resim bizim sunucumuzdan, ikincisi ben onların sunucusuna gittiğimeki ilk dakika.

Screenshot_12.png
Screenshot_13.png

YgtGamingTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
1-) Servere Kötü Yorum Yapmadan Önce Girip Baksaydınız Yeterince Çalıştıklarını Görebilirdiniz.
2-) Survival Serverlerinde Artık Yeni Özellik G E L M E Y E C E K! Eğer İllaki Yenilik Arıyorsan Survival Harici Serverlerde Oynamanı Tavsiye Ediyorum.
3-) Adamlar Çok İyi İş Çıkarmış Emeklerine Biraz Saygın Olmadan Sunucuya Gelmeden Yorum Yapıyorsun Bu Çok Yanlış Bir Davranış,
4-) Yorumların Doğru Olsaydı Adamların Serveri Açılışta 34/34 Olmazdı :) Şimdi 30 Aktif Oyuncuları Var Başlangıca Göre SÜPPEER Bir Rakam :)

Sana Genel Olarak Bir Yorum Söylüyüm , Artık Bu Tarz Yorumları Bırakmanı Tavsiye Ediyorum , Hiçbir Konuya Tek Bir Düzgün Yorumun Olmazmı Arkadaş :) Neyse İyi Günler AnadoluTR Ekibinede Başarıların Devamını Diliyorum..
1)çalışsalardı iyi bi sunucu olurdu
2)Survival sunuculara eklenebilecek bir sürü yeni özellik var ama sizin gibi mc tr tayfası bunu reddettiğinden dolayı hiç biri T U T M A Y A C A K!
3)çok iyi iş çıkardılarsa neden eleştirmenlerden kalıyorlar ! ??!??! demekki bu senin düşüncen
4) ilk açılışta dolu olması bir sunucunun diğerlerinden farklı olduğu anlamına gelmez.
Bende size genel olarak söyliyim eleştiriyi kaldıramayacak insanlar varsa foruma konu açmasınlar. iyi forumlar
Muhabbete bakın. Yorum sizin;
ilk resim bizim sunucumuzdan, ikincisi ben onların sunucusuna gittiğimeki ilk dakika.
Ekli dosyayı görüntüle 50900 Ekli dosyayı görüntüle 50901
hele bu en büyük rezillikleri
Her sunucuda bulunan özellikler keşke hazır paket alsaydınız aynıları bulunurdu içinde,belkide böyle yapmışsınızdır ?
Takım > Takım Arkadaşları!
Kazma Görevi > 1000 Taş Veya Toprak Kazdığınızda 2000TL Kazanırsınız,
PVP Koruması > Savaş Esnasında Oyundan Çıkarsan İtemlerin Gider,
Köylü Ticaret > İtemlerinizi Köylülerle Takaslayın,
İpeksi Spawner > Spawnerleri Kırabilir , İstediğiniz Yere Koyabilirsiniz,
XP Saklama > XPLerinizi Saklayıp Daha Sonra Kullanabilirsiniz,
Rütbe Sistemi > Rütbeler Atlayıp Yeni Özelliklere Ve Ekipmanlara Sahip Olun,
Sanal Market > İtemlerinizi Satılığa Sunun,
Kelime Oyunu > 10 Dakikada Bir Chatte Yazı Tekrar Etkinliği,
Eğlenceli Maden > Artık Madende Boş Boş Gezmek Yok! Kazdığınız Taşlardan %1 Oranla Elmas , %2 Oranla Altın , %3 Oranla Demir Çıkacak ,
Coin > Servere Özel "ANADOLU COIN" Parasıyla Değerli İtemler Alabilirsiniz.
Surpriz Kutu >
Coin Karşılığında Alınan Bu Kutuda Belki Koruma 4 Çıkarabilirsin!