Server Denemesi için ekip lazım :)

RebeLKilleR

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Merhabalar. Benim adım Gürcan. Minecraft'te premium değilim. O kadar profesyonel de değilim :D Forumlarda, sitelerde vs.vs. gezerken bir bakıyorum, önüne gelen herkes bir server açmış, bir map yapmış.. Ya da ne bileyim.. Başkalarıyla paylaşacak birşeyleri var. Tabiiki Minecraft üzerinde :)

Mademki herkes yapıyor, bende toplumun içine karışıp, bende bir Hamachili Bukkit Server açayım dedim. Şuanda 3 kişilik bir ekibim var..

Ben, ikiz kardeşim Sercan ve arkadaşım Batuhan...

Gerekliler:

Redstone bilgisi olan, yaşı 14+ , ve de saat genel olarak 15:00 ile 20:00 arası online olabilecek..
Builder. Yani yapı konusunda iyi bir kişi. kriterler yukardakiyle aynı.
Sağlam bir adminlik tecrübesi olan bir kişi. Bu kişi birçok CommandBook, WorldGuard, WorldEdit vs.vs. gibi pluginler hakkında sağlam bilgisi olması lazım :) kriterler yine yukardaki gibi.

Gelecek olanlar öncelikle buraya yorum atabilirler. Skype hesabımı ekleyebilirler = "quRc4n" (tırnaklar yok) Skype hesabımı ekleyecekler eklerken ileti yazabiliniyor :D Oraya forum.minecraftturk den eklediğinide bildirirlerse sevinirim :)

Saygılarımla!!!!

sehabe99

Bir Stack
En iyi cevaplar
0
Zaten 3 kişiymissiniz bence daha fazla kişi lama çünkü hamachi server oldugu için çok fazla lag ve çökmeye neden olablir!

sehabe99

Bir Stack
En iyi cevaplar
0
bari 0 lag pl yükle çünkü bende 5 kişi ile hamachi oynadım.çok büyük sorunlar çıkabiliyor mapta falan!

MuZo44

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Benim redstone bilgim var worldedit economy gibi pluginlerde bilgim var ama 11 yaşındayım... FFUU! :(
Not: Premiumum
Not2: Adminlik tecrübemde var (Bknz: Gokucraft)

RebeLKilleR

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Benim redstone bilgim var worldedit economy gibi pluginlerde bilgim var ama 11 yaşındayım... FFUU! :(
Not: Premiumum
Not2: Adminlik tecrübemde var (Bknz: Gokucraft)

kardeş, bakarız bi çaresine aslında o kadarda sorun değil :D pluginler hakkında benmde biraz bilgim var ama yinede yaşadığım sorunlar var. onları bilmen yeterli olur ve onlarda burdan anlatılmaz. Redstone hakkında resmen hiçbi bilgim yok.. ışıklandırma sistemi yaparken (!) sınırsız elektriği bulmuşum haberim yok ışığı açıp kapatamıyorum bile xDD o derece fena kötü bi redstone m var.. neyse sykpe ekle bakarız skype = quRc4n