Server İçin Kodları İyi Bilen Admin,Rehber,Reklamcı Ve Builder Gerek!

twister1000

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba Arkadaşlar Ben Server Açıcam Ve Bana Kodları İyi Bilen Admin Oyunu iyi Bilen Rehber Builderligi İyi Builder Ve Reklamci Lazımdır! Sececegim Admin Serverin 2.Sahibi Olacaktır Her Hangi Bir Para Talep Etmiyorum!
Alımlar;
Admin (2.Kurucu)
Adın:
Soyadın:
Yaşın:
Kod Bilgin:
Rehber
Adın:
Soyadın:
Yaşın:
Şu Zamana Kadar Kaç Serverde Rehberlik Yaptın?:
Builder

Adın:
Soyadın:
Yaşın:
Builderligin 10/?:
Reklamcı
Adın:
Soyadın:
Yaşın:
Oyunda Kaldıgın Süre:

furkanatacoglu

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Admin (2.Kurucu)
Adın:Sezer
Soyadın:Tezcann
Yaşın:19
Kod Bilgin:Üst seviye

KralDerT

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Admin (2.Kurucu)
Adın: Beraat
Soyadın: Vermemeyi tercih ederim.
Yaşın: 15

Kod Bilgin: Buna nasıl cevap vereceğimi anlamadım daha açık bir şekilde söylersen daha iyi bir cevap verebilirim. Yada şöyle bir soru sorayım. Kod bilgisi derken hangi pluginlere ait kod bilgisi çünkü baha yüksek bir miktarda plugin var. Tanıdık pluginlerse örneğin: Authme,essentials.world edit,world guard aklıma gelmedi daha fazlası onlarda bilgilerim iyidir.

Skype: Skypeyi 3-4 aydır kullanmıyorum bilgisayarı değiştirdiğim için. Eğer zorunluysa skypeyi tekrar indirebilirim skype adım kraldert

Builder
Adın: ÜSTTE YAZIYOR
Soyadın: ÜSTTE YAZIYOR
Yaşın: ÜSTTE YAZIYOR

Builderligin 10/?: Lütfen diyorum böyle sorular sorma; builderligin 10/?: diye bir soru yoktur çünkü adamın ilk yapışıdır kendine göre güzeldir 10da10 verir önemli olan senin beğenip beğenmemen. İstersen daha önceden yaptığım buildlerin resimlerini atabilirim .... eğer bulabilirsem.

twister1000

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Builderlikte 10/? Yazmamın Sebebi Kendine Güvenen Bi İnsan Zaten Yapar Onun İçin Yazdırdım Skype Cok Lazım Olucagını Pek Sanmam Ama Sana Kalmış Tekrar İndirip İndirmemek Kod Bilgisi Derkende Örnegin World Edit World Guard Ws`dir...
Eger Yaptıgın Yapıları Bulup Paylaşırsan Cok Sevinirim Cünkü 2 builder Ve Admin Oldu Secim Yapmam Gerek...

KralDerT

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Daha demin arkadaşla konuşmuştum skype indir demişti oynarız demişti indirdim şimdi ekliyorum 1dk
. Arşive bir bakarım önceden uploadladıysam filan..[DOUBLEPOST=1431814678,1431814382][/DOUBLEPOST]

Bu warp arsalar için yapmıştım.

bunlar warp lapis ama lapisi koymadım scsi kolay alınsın diye

bu spawn tanıdık gelebilir. İnternette gördüğüm bir spawn gibi yapmaya çalıştım ama aynısı değil.

Sadece 3 tane uploadlamışım. Daha fazla vardı ama ss almamışım istersen yapabilirim serverde sorun olmaz. Ama söyleyeyim biraz yavaş sürer çünkü eskisine göre şimdiki bilgisayarımın özellikleri kötü kasabilir

İstersen önceki serverlerimin konuları vardı ordan resimlerini buraya atayım bulabilirsem ?

Edit:
Skype indirdim
Skype adı : Kraldert

+ Olarak Commandblockda da az çok bilgiliyim.

Son düzenleme:

ImSuperiorHD

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Adım: Selim
Soyadım: ***
Yaşım:14
Builderlığım: 8,5-9,0/10
Command bilgim iyidir her türlü OP ve Wand commandlarını bilirim 2.Kurucu,Admin,Moderatör,Builder olabilirim
*Yaptığım yapıtların ss lerini foruma atmadım henüz şu ana kadar 4 farklı serverda 2 admin 1 builder 1 rehber oldum

twister1000

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
En Sondan 3. Yaptıgın Yapı Çok Hoşuma Gitti Güzel Bir Yapı Katılan Arkadaşlara Teşekkür Ederim Ama Suandan İtibaren Lütfen Builderlik Basvurusu Yapmayın! Cok Fazla Builder Bavurusu Yapıldı Teşekkür Ederiz... Serverimiz Büyük İhtimal 18.05.2015`te Açılacaktır

Son düzenleme:

korayerol1362

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Adminlik
Adın: koray
Soyadın: erol
Kod Bilgin: 9/10

Rehberlik
Adın: koray
Soyadın: erol
Şu Zamana Kadar Kaç Serverde Rehberlik Yaptın?: 15
(Adminlik verirseniz adminken rehberin işlerinede bakarım)

Kalerda

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Lütfen şu builder arayan server sahipleri bilinçlenin , resim koy demek yerine serverda bir deneyin kimin doğru söyleyip söylemediğini o zaman anlarsınız.

MrBaranAbi

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Adminlik
Adın:Baran
Soyadın:Çamlı
Yaşın:13
Kod Bilgin:Wg we buildimde iyidir

KralDerT

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Lütfen şu builder arayan server sahipleri bilinçlenin , resim koy demek yerine serverda bir deneyin kimin doğru söyleyip söylemediğini o zaman anlarsınız.
Ona bende katılıyorum kardeşim. Bazı gerzekler internetten alıyorlar ben yaptım diye yutturuyor. Ama emin ol benim koyduğum resimler kendime aittir. Hatta aynı arsaları 2 serverde yaptım.

katık

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Admin (2.Kurucu)
Adın:Kaan
Soyadın:Tuncel
Yaşın:15
Kod Bilgin: WE WG %95

Simdidien teşekkürler

twister1000

Ağaç Yumruklayıcı