Server ip (Axitr)

jump131

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
beyler ben bugun axitr den server satın aldım ama ip si böle 11.11.11.11 (salladım) ben bunu böle nasıl yaparım serverismi.axitrbilisim.com ???

KenanDemirtaş

Ufkun Ötesinde
En iyi cevaplar
0
Destek dışında galiba Ip yi yazılıya çevirmek için bir bölümde olması gerekiyordu hatırladığım kadarıyla.

DMBNetwork

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hatırladığım kadarıyla öyle bir bölüm vardı hala vardır araştır sunucunun paneline gir orda olması lazım yanlız direk dns ile giriş yapamazsın farklı port ücretsiz olanı seçtiysen direk portsuz girmek için standart portu seçecektin

jump131

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
subdomain bölümü var ama birsürü isim deniyorum hepsi kullanılıyor diyor anlamadım gitti

TurkiyeQQ

/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7
En iyi cevaplar
0
subdomain bölümü var ama birsürü isim deniyorum hepsi kullanılıyor diyor anlamadım gitti
Kullanılıyor diyorsa o adı alan var demekki. Daha kesin bir sonuç için destek ile konuşun.

BY_MAFYA

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
AxiTR Bilisimden sunucu alıyoken sana zaten ilk girişte soruyor
  • Ücretsiz
  • Ücretli (5 TL )
Olarak eğer sen bundan Ücretsiz olanı seçtiysen bunu çevirmen için sunucuyu silip tekrar kurman yada axitr ile iletişime geçmen gerekir (Ulaşma İhtimalin Çok Zayıf Hatta İmkansız Gibi )

RyanMich

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
AxiTR Bilisimden sunucu alıyoken sana zaten ilk girişte soruyor
  • Ücretsiz
  • Ücretli (5 TL )
Olarak eğer sen bundan Ücretsiz olanı seçtiysen bunu çevirmen için sunucuyu silip tekrar kurman yada axitr ile iletişime geçmen gerekir (Ulaşma İhtimalin Çok Zayıf Hatta İmkansız Gibi )
Hic alakasi yok kardesim sub domainden duzgun birsey bulursan yapabilirsin...

OmerSeranMNC

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
AxiTR'den sunucu almıştım aldığıma bin pişman olmuştum, tabi ozamanlar küçüktüm bilgim yoktu. 20 slotluk bir sunucu aldım subdomain'i yaptım 2 gün sonra sunucu yoktu panelde girmiyorduda destek talebi açtım kural ihlali yaptığınız için server silindi diye mesaj gelmişti aslında daha bir şey bilmiyordum içine bir şey yüklememiştim. fakat ginede kapattılar. şu an girmeye çalışıyorum hesap yok girmiyor. 5 yıllık hesap nasıl olsa..

Neyse subdomain bölümünden yapabilirsin. eğer play.xxxxx.com'lu bi ip adresi istiyorsan extra bir ücret ödemen gerekmekte. portsuz ip için.