Server Kapandıı

Hasanmasii

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Crafter95

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
ADMİNLER EDİTLERLE PVP Yİ BATIRIYOR !
Svde Hicup denen bi adamla vs attık enchli elma yiyoruz adamın seti birtürlü kırılmıyor ben 2 sset değiştim hala seti kırılmadı.Hilemle envanterine göz attım ve zulalanmış p4 set buyrun bakın -->

MonsterTime

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
ADMİNLER EDİTLERLE PVP Yİ BATIRIYOR !
Svde Hicup denen bi adamla vs attık enchli elma yiyoruz adamın seti birtürlü kırılmıyor ben 2 sset değiştim hala seti kırılmadı.Hilemle envanterine göz attım ve zulalanmış p4 set buyrun bakın -->

He Saol Hileni Söledin İçin Ayrıca Fotomontajdır Bu 1Stack Set Olmaz 1Kere Ve Ayrıca Adamın Kılıcı Nerde?

NicksizGenç

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kardesım sen buna survival demessın mob arena var :D bedava yemek dagıtıyorsun :D

NicksizGenç

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Çok Zora Sokup Sizi Yormak İstemedim Zaten Koşullar Herkese Aynı Olduğu İçin Hala Survival :D
Kardesım bence onları kaldırmalısın onları kaldırırsan ben oynarım orda.. daha kolay ench yerı kıtaplık lvl kasmalarını saglıyorsun

FinalFantasy

Marangoz
En iyi cevaplar
0
He Saol Hileni Söledin İçin Ayrıca Fotomontajdır Bu 1Stack Set Olmaz 1Kere Ve Ayrıca Adamın Kılıcı Nerde?
Kardeşim Zulalama nedir bilmiyormusun ? İtem Coğaltmayı ? hem böyle fotomontaj olmaz ki. adam /invsee ile bakmış adamın envanterine sadece üstündeki zırh ve o an elinde olan itemi gösterir.Siz bir adminsiniz bu kadar Cahil olmayın lütfen..
Ve Bu ss serverinizin çöp olduğunu açıkca gösteriyor.
İyi Forumlar..

The Man

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kardeşim Zulalama nedir bilmiyormusun ? İtem Coğaltmayı ? hem böyle fotomontaj olmaz ki. adam /invsee ile bakmış adamın envanterine sadece üstündeki zırh ve o an elinde olan itemi gösterir.Siz bir adminsiniz bu kadar Cahil olmayın lütfen..
Ve Bu ss serverinizin çöp olduğunu açıkca gösteriyor.
İyi Forumlar..
Haklisin :) oynadigin bir server var mi onerebilcegin ozelden yazsan :)

MonsterTime

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Haklisin :) oynadigin bir server var mi onerebilcegin ozelden yazsan :)
Serveri Kötülemekten Ölceniz Yavaşşşş! Ayrıca Adam Admin Deil Bişi Deil Ws Attığı Belli Deil Adamın Elindede Kılıç YOK!(GEREKENİ BİZ YAPIYORUZ FORUMU KİRLETMEYİPDE cyxceven Özgür Adlı Skypeye Ulaşırsanız Sevinirim.

FinalFantasy

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Serveri Kötülemekten Ölceniz Yavaşşşş! Ayrıca Adam Admin Deil Bişi Deil Ws Attığı Belli Deil Adamın Elindede Kılıç YOK!(GEREKENİ BİZ YAPIYORUZ FORUMU KİRLETMEYİPDE cyxceven Özgür Adlı Skypeye Ulaşırsanız Sevinirim.
Elinde Kılıç yok diyorsun hala.Kardeşim o an elinde olan itemi gosterir diyorum sana.Bide kırmızı yazıyla yazdım orayı yine anlamamışsın yuh.

Berkd0660

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
SERVERİNİZ ÇOK GÜZEL AMA SERVERİN SOHBETİNDE KUFURLER HAVADA UÇUŞUYOR VE BU BENİ ÇOK RAHSIZ EDİYORR ..!! BEN BOSS LARI KESİYORUM ADAM 10 CANI KALA GELİYOR İTEMLERİ ALIYOR HACK KULLANIYOR BUNE KARDEŞİM KURUCU BANA LUTFEN SKYPEDEN ULAŞ ELİMDEKİ 30 TANE SS İ ATİM SANA

Burda kufur ediyor bunun gibi daha cok ss var kurucu bana skypeden ulaş !!

Hasanmasii

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
evt[DOUBLEPOST=1410554802,1410554579][/DOUBLEPOST]BUDA BENDEN OYUNCULARI BIRAK KURUCU BİLE KÜFREDİYOR.
DİSİPLİNSİZ BİR SERVER VE ADALETSİZ BOSS KESİYORUZ AZ CAN KALIYO VE KESİLDİKTEN SONRA DİĞER ADAMLAR İTEMLERİ ALIYOLAR..
BENCE İTEMLER KESEN KİŞİYE GELMELİ (BUDA Bİ BAŞKA SORUN GİBİ,GİBİ,GİBİ....)

[DOUBLEPOST=1410555120][/DOUBLEPOST][DOUBLEPOST=1410555191][/DOUBLEPOST]*ÇOĞU KİŞİDE HİLE VAR HERKES ŞİKAYETÇİKAPI BUGUNDAN GİRİP KESİYOLAR!!!
*OYUNDA ANTİ X RAY YÜK NEDENİ OYUNCULAR ANTİ X RAY OLUNCA OYNAMIYOLAR SERVERDE VE HERKES X RAYLA KASILIO Bİ ÖNCEKİ KONUMDA BELİRTMİŞTİM.
*Kurucular saatlerce afk kalıyolar oyuncularla ilgilenmiyolar!!!