server kendi kendine kapaniyor pluginler burda bakkın 1 sn lütfen

Personinblack

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Bende sana dedimki stats bas sorun galiba ama stast bas ne nerden bilyon diyom çünkü sw kendi kendine kapamadan önce stats bos yazıyor
Israrla son kez söylüyorum yukarıda belirttiğim şeyleri bana iletmezseniz sorununuzu çözmenizde size yardımcı olamam kusura bakmayın.

Personinblack

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
ab

abi şimdi 2gb ram var abi abi bence start bash sorun kapanmadan start stop yazıyor ondan nerde o attam
2 gb ram var diyorsun makinende 2 gb ramin varken bu sunucunun kapanmaması imkansız zaten. Neden diyeceksin 2 gb raminin tamamını oyuna vermişsin işletim sistemine ne kaldı? hiçbir şey dolayısıyla işletim sistemi belleğini boşaltmak için kullanıcı tarafından açılmış işlemleri sonlandırmaya çalışacaktır yani sunucunu.

mertkara154

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
2 gb ram var diyorsun makinende 2 gb ramin varken bu sunucunun kapanmaması imkansız zaten. Neden diyeceksin 2 gb raminin tamamını oyuna vermişsin işletim sistemine ne kaldı? hiçbir şey dolayısıyla işletim sistemi belleğini boşaltmak için kullanıcı tarafından açılmış işlemleri sonlandırmaya çalışacaktır yani sunucunu.
benim sw 1.7. 1.8 idi ben 1.7.2 yaptım kapanmıyor

TurkiyeQQ

/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7
En iyi cevaplar
0
İlerleyen zamanlarda kapanabilir tekrar.