Server Konu Banner [ÜCRETSİZ] +PSD

HGSquire

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0

20 Dakikada yaptığım küçük bir banner çalışmasını sizlerle paylaşmak ve sunmak istedim, isteyen arkadaşlarda aşağıdan indirebilir ve kullanabilir. Gördüğüm kadarıyla tüm forum konularının banner veya grafikleri hep aynı ve klasik. Buna bir son verin bence :) Çok hatası var elbette aceleyle yaptım, gözden kaçan büyük şeylerde var fakat zamanım yok. Güle güle kullanmanız dileği ile. (Grafksel kaynaklar farklı yerlerden alınmıştır.)
Önizleme:

İndirme Linki [PHOTOSHOP PSD'Sİ] :
TIKLA İNDİR

muhammed1841

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Asimetri canıdr diyenlerdenim ben :(
Orjinal tasarım, devam böyle iyi gidiyorsun +1

WitherLegend

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Evet, katmanları kurcaladım ve Mine Bl*** (Küfür değil reklam yapmak istemiyorum.) sunucusunun logosu falan çıktı arkasında.Helal olsun.Biz Kimiz yazıyor.

HGSquire

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Evet, katmanları kurcaladım ve Mine Bl*** (Küfür değil reklam yapmak istemiyorum.) sunucusunun logosu falan çıktı arkasında.Helal olsun.Biz Kimiz yazıyor.
Hocam şunu söyleyeyim kesinlikle benim reklam yapma amacım yok. Olsaydı zaten bu konuya veya konunun bir bölümüne vs. yazardım. Hatta su an katmanlara bakmama rağmende bulamadım.Denemeler yaparken kalmış. Ayrıca yapmış olsaydım bile ip adresini koyardım. Bir iki denemden gözümden kaçan bir şey yüzünden böyle ön yargılı davranmanız beni kırdı açıkcası.Hangi katmanın oldugunu ss atar mısınız?

Güzel bir girişim. :)
Teşekkürler.

WitherLegend

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Hocam şunu söyleyeyim kesinlikle benim reklam yapma amacım yok. Olsaydı zaten bu konuya veya konunun bir bölümüne vs. yazardım. Hatta su an katmanlara bakmama rağmende bulamadım.Denemeler yaparken kalmış. Ayrıca yapmış olsaydım bile ip adresini koyardım. Bir iki denemden gözümden kaçan bir şey yüzünden böyle ön yargılı davranmanız beni kırdı açıkcası.Hangi katmanın oldugunu ss atar mısınız?

Teşekkürler.
Ön yargı olarak algılamayın bunu, zaten burada bunu alanlar sunucu sahipleri olacak.Sizin reklamınız ne işlerine yarasın ki?
ü
Katman 0.Görünür yapıp aşağı indirince böyle bir görüntüyle karşılaşıyoruz.

HGSquire

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ön yargı olarak algılamayın bunu, zaten burada bunu alanlar sunucu sahipleri olacak.Sizin reklamınız ne işlerine yarasın ki?
ü
Katman 0.Görünür yapıp aşağı indirince böyle bir görüntüyle karşılaşıyoruz.
Burada reklam yapmadıgımı tekrardan söyleyeyim. Siz söylediniz zaten sunucu sahiplerine neden reklam yapayım ki? Yani uğraştığım bir şey için böyle yorumlar gelmesi beni üzdü açıkcası. Orada bu bannerin forum boyutu kadar olması için onu attım ardından da bu boyutlarda yaptım. Boyut için atmıştım yani. Zaten çoğu katmanıda silememiş unutmuşum. Reklam amacım yok.

WitherLegend

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Burada reklam yapmadıgımı tekrardan söyleyeyim. Siz söylediniz zaten sunucu sahiplerine neden reklam yapayım ki? Yani uğraştığım bir şey için böyle yorumlar gelmesi beni üzdü açıkcası. Orada bu bannerin forum boyutu kadar olması için onu attım ardından da bu boyutlarda yaptım. Boyut için atmıştım yani. Zaten çoğu katmanıda silememiş unutmuşum. Reklam amacım yok.
Hayır reklam amacının olmadığını anlıyorum.Zaten onun için dedim ya :D Uğraşmışsın, eline sağlık.

Dantero

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Dostum ellerine sağlık güzel olmuş :). Devamını getirebilmen dileğiyle. (virüs total eklemek zorunda değilmisin?)

JusticeWhip

Pilli mafya
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Arkadaki çerceve sanki Hypixelden alınmış?