Server ; pluginleri etkileyen eklentiler yardım !

Checal

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Öncelikle S.a ben AxiTr'den almış olduğum serverimde pluginler hakkında sıkıntılar yaşıyorum. Nedeni hosting firmasının kendi pluginlerini vs. yerleştirmiş olması. Ancak plugins dosyasında bunlar gözükmüyor.
PlotSquared kullanmak istiyorum ancak 64x64 e ayaradığıma rağmen 43x43 gibi bir boyutta açıyor. ( bkz:" /mv create plotworld normal -g PlotSquared:size=64 " yazıyorum ancak istenileni vermiyor. " /mv create plotworld2 normal -g PlotSquared:size=64 " vb. yazıyorum o zaman çalışıyor sıkıntı olmuyor. (world ismi plotworld olmassa çalışıyor ancak portallar plotworld diye açıldığından bana o isim lazım.)
/p vs. yazdığımda PlotMe Pluginine ait olan yardım sayfası çıkıyor bunu da kalırmak istiyorum çünkü PlotSquared komutlarına engel oluyor.

Bu Plugin Bu Dünyada Engellenmiştir. Yazısı çıkıyor world ismini değiştirdiğimde , bunu da nasıl editleyebileceğimi söylermisiniz ??

(Axitr 1017 Plugini diye geçiyor onu da nasıl kaldırabilirim ? + Pluginleri Türkçeleştirmek için yapmışlar ancak eksikler oluşmuş)

abdullah2323

BOZKURT
En iyi cevaplar
0
AxiTr pişmanlıktır...
2. ay hemen başka bi hostinge geç

mciltrot34

International Rias Fanclup President
En iyi cevaplar
1
PlotSquared plugininde dünya yaratmayı ./plot setup şeklinde ayarla. Gerisine gelecek olursak sadece host değiştir.

Checal

Marangoz
En iyi cevaplar
0
"
Bu Plugin Bu Dünyada Engellenmiştir" hatası alıyorum , Bunu nasıl kaldırabilirim ?

Checal

Marangoz
En iyi cevaplar
0
AxiTr nin otomatik olarak verdiği plugin paketi , adminle konuştum otomatik sildiler sorun çözüldü.