Server Satıldı Konu Kilit

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KingplayerTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba Kardeşim , Oyuncu Kitlemiz ALLAH'a Şükürler Olsunki Fazla Olduğu İçin Ormanımızda Boş Claim Bırakmıyorlar :) Sunucumuz Henüz 2 Günlük Olmasına Rağmen Sürüyle Claim Atanlar Oldu :) İyi Günler
Play.BizBizeTR.Com #BUSEVDABAMBAŞKA!
Boş claim bırakmıyorlarmı? ahaahhaha. Biraz servera bakmanızı tavsiye ederim.Adamlar claim atıyorlar ve hiçbir blok koymuyorlar.Boş claim dediğim bu.Galiba yanlış anladınız.

bizbizetr

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Boş claim bırakmıyorlarmı? ahaahhaha. Biraz servera bakmanızı tavsiye ederim.Adamlar claim atıyorlar ve hiçbir blok koymuyorlar.Boş claim dediğim bu.Galiba yanlış anladınız.
Orman Yakınlarındaki Boş Claimler Temizleniyor Uzaktaki Claimlere İstediğinizi Yapabilirsiniz

bizbizetr

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
orlarda temizlenmiyor.HAtta build sınırının yanında boş claim var?
Boş Claimler ( Kurallara Uymayan Claimler ) Siliniyor Kardeşim Ormandan Şikayet Gelmiyor Bize , Dikkatli Bakarsan Daha İyi Olur

Play.BizBizeTR.Com >> Timber Eklendi Ve Oyun %95 Türkçeleşti! [ Efsaneye Tanık Ol Kanka! ]

Emristy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Boş Claimler ( Kurallara Uymayan Claimler ) Siliniyor Kardeşim Ormandan Şikayet Gelmiyor Bize , Dikkatli Bakarsan Daha İyi Olur

Play.BizBizeTR.Com >> Timber Eklendi Ve Oyun %95 Türkçeleşti! [ Efsaneye Tanık Ol Kanka! ]
Sunucu gun gectıkce cok ıyı oluyor.

bizbizetr

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Sunucu gun gectıkce cok ıyı oluyor.
Sizin Gibi Güzel Kardeşlerimiz Sunucumuzda Oynadığı Sürece Gönüllerin En İyi Sunucusu Biziz Kardeşim
#BuSevdaBambaşka!

İlaç Kullanmadan Girmeyin :) Çünkü Sunucumuza Giren Bağımlısı Oluyooor! #BuSevdaBambaşka!
>> Play.BizBizeTR.Com <<

CngzhnDSTN

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Çok başaralı bir sunucu , başarılarınızın devamını beklerim :)

bizbizetr

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Play.BizBizeTR.Com >> En Güzel Ortam! En Güzel Kardeşlikler!

bizbizetr

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Play.BizBizeTR.Com >> Efsane Ortam! Efsane Sunucu!

Son düzenleme:

xultra14

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eski Sunucumuz Nitradoydu Evet Bu Bilgiler Eski Sunucuya Ait Dostum :) Bizzat Kendimde Paylaştım Ayrıca Şaşırmışsınız Siz "BizBizeTR Ye Nasıl Saldırsak" Diye Diye Ölüceksiniz Ya :D
Play.BizBizeTR.Com >> Efsane Ortam! Efsane Sunucu!
Merhabalar Furkan bey Ben Arif Serverinizden diyordunuzya Plugin paketimi satıyorum diye Çalıntı plugin paketi editliyip benim demene gerek varmı? bide satıyorsun ya :) kaktüs bugunuda çözdüm bu ara :)
olmuyor dahada

bizbizetr

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Merhabalar Furkan bey Ben Arif Serverinizden diyordunuzya Plugin paketimi satıyorum diye Çalıntı plugin paketi editliyip benim demene gerek varmı? bide satıyorsun ya :) kaktüs bugunuda çözdüm bu ara :)
olmuyor dahada
Paketteki Sadece Grouplar Se7eN Alınmıştır , Eski Rehberimdin Sunucuma Gelip Herkese Mute Atıp Sunucunun Reklamını Yapmışsın , Sana Hiç Yakıştıramadım O Sunucunla Hiçbir yere Gelemezsin Bugünkü Yaşadıkların Ders Olsun Sana Sen Anladın Neler Yaşadın :)

Play.BizBizeTR.Com >> BizBize! Cayır Cayır! Hadi Gel Bu Ortamı Sende ŞAHLANDIR!

xultra14

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Paketteki Sadece Grouplar Se7eN Alınmıştır , Eski Rehberimdin Sunucuma Gelip Herkese Mute Atıp Sunucunun Reklamını Yapmışsın , Sana Hiç Yakıştıramadım O Sunucunla Hiçbir yere Gelemezsin Bugünkü Yaşadıkların Ders Olsun Sana Sen Anladın Neler Yaşadın :)

Play.BizBizeTR.Com >> BizBize! Cayır Cayır! Hadi Gel Bu Ortamı Sende ŞAHLANDIR!
bot atmıcam diyorsunuz atıyorsun?

bizbizetr

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Play.BizBizeTR.Com >> Tüm Kardeşlerimize Selamlar!

Play.BizBizeTR.Com >> +50 Online! Gel Kanka Ortam Efso!

Play.BizBizeTR.Com >> Serüven Son Sürat Devam Ediyor Kankaa!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...