Server Video - Enfeksiyon Geri Dönüyor

SnKaan

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Enfeksiyon Geri Dönüyor! Sunucumuzun yapımının 2. ayına girmişken yakında sizlerle olcağını duyurmak hosumuza gidiyor.
Sunucudaki Yapıları videoya atıp yayınlıcaktımki sonradan bide ses ekleyim dedim.İyi seyirler..

Not: Sesleri 40 Dakikalık belgeselden aldım o yüzden seslerde hatalar oluşmuş.

R

Reloven

Ziyaretçi
Sunucudaki Yapıları Pek Gösterememişsin Hedefinden Uzak Kalmışsın. Keşke Seslendirmeyi Kendiniz Yapsaydınız Yada Sesi Güzel Ve Dolgun Olan Bir Kişiye. Discovery'deki Belgeselden Alıntı Olunca Soru Cevap Kısımlarıda Karışmış :) Bu Dediklerim Video İçin Geçerli Sunucu Mükemmel.

SnKaan

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucudaki Yapıları Pek Gösterememişsin Hedefinden Uzak Kalmışsın. Keşke Seslendirmeyi Kendiniz Yapsaydınız Yada Sesi Güzel Ve Dolgun Olan Bir Kişiye. Discovery'deki Belgeselden Alıntı Olunca Soru Cevap Kısımlarıda Karışmış :) Bu Dediklerim Video İçin Geçerli Sunucu Mükemmel.

Teşekkürler :) Video can sıkıntısından yaptım zaten asıl videoları "KasaFisi" Youtube channeli tarafından yapılacak. Bu arada merak eden arkadaşlar özel mesaj yoluyla bize ulaştıklarında 2 tarafında online olduğu zamanlarda sunucuyu gösterebilir, gezdirebiliriz ve sunucunun içinde tanıtabiliriz..

ErenBeyazkurt

WhiteGraphic | Tasarımcı
En iyi cevaplar
0
Discovery channel dedected ve isterlerse telif koyabilirler