Server Yetkili Alımı Builder

KralDerT

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar mmorpg server açmayı düşünüyorum. Serverin hepsini biraz zor yapacağımı düşünüyorum. Buildler falan filan. Map da büyük olacağı için. Mapın içinde köyler,kamp alanları,zindanlar ve daha birçok şey olacağı için 1 veya 2 builder almayı düşünüyorum büyük ihtimalle 1 tane alacağım çünkü fazla yetkili olunca güzel olmuyor diye düşünüyorum. Alımlar bu konu altından yapılacaktır.

Başvuru formu:

Ad:
Daha önce oynadığı mmorpg serverleri:
Daha önce yaptığı yapıtlar:

Arkadaşlar şunu da söyleyeyim yetkiliye hiçbir ücret verilmicektir. Ve mmorpg server açacağımızdan map yapımı uzun olacağı için sabırlı olmalıdır. Yani hep böyle hadi açalım hadi açalım türü kelimeler söylememelidir.
Belirtmeyi unutmuşum. Şuanlık server hamachilidir. Her şey hallolunca sunucu satın alınacaktır.

iboyldz

#OlymposBT[Çırak]
En iyi cevaplar
0
U_U mmorpg U_U hani lapisli fekşına ne oldu :D

KralDerT

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
İlk önce karar vermiştim lapisli açıcaktım sonra kararımdan döndüm lapissiz açacaktım sonra dedim lapissiz açıyom tutmaz bari mmorpg açayım hep beraber oynarız diye düşündüm :/[DOUBLEPOST=1435402380,1435402339][/DOUBLEPOST]Hem lapissiz açıcakken aklıma bir sürü fikir gelmişti dedim bari bu fikirleri mmorpgde uygalayayım :/

Navastar

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Daha önce oynadığı mmorpg serverleri: Reklam vermek gibi olur , skype'tan anlatabilirim.
Daha önce yaptığı yapıtlar: Skype üzerinden detaylı bilgi aktarabilirim.

Kısacası skype'dan ekle ordan konuşuruz :)

KralDerT

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Daha önce oynadığı mmorpg serverleri: Reklam vermek gibi olur , skype'tan anlatabilirim.
Daha önce yaptığı yapıtlar: Skype üzerinden detaylı bilgi aktarabilirim.

Kısacası skype'dan ekle ordan konuşuruz :)
Ekledim kabul edersen tabi birazdan iftar zamanı iftardan sonra konuşuruz.