Yardım servera bağlanma sorunu

helguard

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar bnim bir arkadaşım servere bağlanıyor ama ben servera bağlanınca bağlantı sonu diyor acaba ne yapmam gerekir ?
minecraft sürümüm 1.2.5 ve sadece bu yüklü başka hiç bişi yüklü değil ne yapmam gerekir?

tostostos

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
port vds gibi serverlere mi girmeye çalıştın yoksa hamachi ve tunngle gibi programlarla kurulmuş bir servere mi ? hamachi kullanmadan hamachi bir servere girmeye çalışırsan böyle bir hata alabilirsin.

llNoMoreSlowll

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bende aynı sorunu yaşıyorum nasıl başkalarının girdiği servere gireceğimm

KebabReyiz

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
aynen bnde yaşıyorum yardım edin lütfen

NeadSing

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Minecraft sürumunle serverın sürümü aynı değildir force update yapın

KebabReyiz

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
yaaa benim arkadas açmıştı sürümümüzde aynı ama bağlanmıyor

NeadSing

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Premiumsan oyuna girerken id ve şifre yazıyorsun login yerinin üstünde bir yer var bas oraya force update yazar onada bas sonra oyuna gir. Crackedsan oyunda nick yazdığın yerin altında bir kutucuk vardır yanında force update yazar kutucuğu işaretle oyuna gir.

pacenko

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Premiumsan oyuna girerken id ve şifre yazıyorsun login yerinin üstünde bir yer var bas oraya force update yazar onada bas sonra oyuna gir. Crackedsan oyunda nick yazdığın yerin altında bir kutucuk vardır yanında force update yazar kutucuğu işaretle oyuna gir.
ben sana baştan anlatim biraz başını ağrıtıcam ama kusura bakma bana bi yardım et
ben oyunu internetten indirdim kurdum sonra onlıne oynamak için hamaçhi kurdum bide oyunun server yaması gibi bir şey var download server exe diye bir şey
sonra bu siteden ıp adresleri aldım girmeyi denedim hamachide isimler cıktı onlara tıklayınca siyeh bi pencere açılıyo zaman aşımı diyo
oyunu açıp ordan denedim yine bağlantı kurulamadı diyo bekliyorum lan dünyaları aranıyo diyo ama bir şey bulamıyo
premiyum cracked felan bilmiyorum bi yardım ette dua edim sana hadi

NeadSing

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
He öyle yapmıcan sağ tıklıcan serverın sahibi olan adamın hamachide görünen idsine sonra İpv4 adresini kopyalıcan minecrafta gircen multiplayer bölümüne gircen doğrudan bağlan daki yere kopyaladığın adresi ctrl+v komutuyla yapıştırcan. Oradaki yere sonra bağlana tıklıcan gircek. Bu arada minecraft.netten indirdiğin şey tamamen server kurmayla ilgili ona gerek yok

KebabReyiz

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
CeLLaT53 kardeş kaçkere forceupdate yaptım değişiklik yok aynı bağlanmıyor

NeadSing

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
kardeş giremeyince çıkan hatayı yazarmısın

minemine60

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar ben pocket editionda sw giriyorum login de sifremi felan yazıyorum ama bu komutu kullanmanıza gerek yok diyo ve spawn felanda olmuyorum cevap
Beklerim