Server'ım İçin Yardımlarınıza İhtiyacım Var.

Asist

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merahaba,

Server'ımda Deneme Builder ve Builderlar İçin /warp Builder Var. /warp Builder "Builder" İsimli Dünyada. MvInv İle İtem Kaçırmalarını Engelledim. "Builder" Dünyasının
Game Mode'unu Creative Olarak Ayarladım. Normal Dünyaya Arsa Dünyası V.s. Geçtiklerinde İtemler Üstünden Kayboluyor Ve Game Mode'u Otomatik Olarak Survival Oluyor.
Fakat Group Manager'da Şöyle Bir Sıkıntı Var. Group Manager World İçinde Sadece World Var Ama 4 Tane Dünya Var Ama Sadece World Var Anlatbildim mi ? Bilmiyorum.
Sadece World Olmasına Rağmen Sanırsam Global Groups Sayesinde Tüm Dünyalarda Aynı Gruplar Yer Almakta. Benim İsteğim Bunu Her Dünya Aynı Ama "Builder" Adlı Dünyada
Groupların Farklı Olması. Nedeni İse /tpaccept gibi Komutları Kullanmasını Builder Warpında Yasaklayacağım. Bunu Yapan Bir Plugin Bilmiyorum Permleri Ayarlamam Gerektiğini
Düşünüyorum. Fakat Dediğim Gibi Permleri Ayarlayınca Tüm Dünyada Bu İşlev Oluyor.

Çözüm Olarak Şöyle Bir Şey Yapsam Olur mu ? GroupManager>World Dosyasının İçine "Builder" Adlı Klasör Oluşturup Orada Farklı Bir Builder Yetkisi Versem Diğer "World" Dosyasında
Farklı Bir Yetki Versem İşe Yararmı? Deneyipte Bir Şeylerin Bozulması Canımı Çok Sıkıyor Bu Yüzden Denemek İstemiyorum. En İyisi Yardımlarınızı Beklemek Olacağını Düşünüyorum.
Yaptığınız Yorumlar İçin Şimdiden Teşekkürler, Hoşça Kalın.

Konumun Forum Kurallarında Hata Yapmamış Olması Dileğiyle.

A

Andrty

Ziyaretçi
group manager world world_the_Ends olan dosyalar varya. Ordayken world dosyasının kopyasını oluştur ve ismini Builder (yani dünya ismi) yap. Onda belirlediğin izinler builder dünyasında geçerli olacaktır.

Asist

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sanırım konuyu tam okumamissiniz world harici dünya yok world the end vb.
Edit: var ama groupmanagerda yok