Serverimde Global Market İle ilgili Error Logları var Ne demek İstiyor Calısmıyor Yardım?

Shiptar

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
http://hastebin.com/rakiyobeco.vbs

Bana standart bir global market plugini lazım böyle ,/market listings yazdıgında menü acılcak ve altta kagıt olcak sayfa değiştirmek icin 1 sayfa, 2 sayfa diye
bunu istiyorum ama bunun oldugu sürüm calısmıyor
,/market yazınca oyunda verdigi hata bu;

An internal error occurred while attempting to perform this command

Yeni Sürümlerde Cok Acayip böyle ,/market yazınca menuda sandık mandık renkli cam gibi seyler var cok karmasık olmus yani eski sürümüde hata veriyor.

Lütfen yardım.

MedetYldrk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sürüm eski gösteriyo güncellersen sorunun düzelecektir.

Shiptar

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
güncelide iste dedim gibi
aynısı degil benim iste digim cok acayip yeni sürümü

Shiptar

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0

Gördügün Gibi Böyle Böyle Olmaması Lazım İşte Baska Serverlerde ,/market yazdımı böyle cıkmıyo bendede eskiden vardı eski sürümü
ama simdi yükledim calısmadı öncedende calısmazdı, calısmasa basksa bir sorun var bence

Benim İstedigim Bu Sekilde Olan Global Market Bunun Gibi Olan Sürümde v.1.2.2 veya v.1.2.0 yani 1.6.2 & 1.5.2 sürümleri ama onlarda yukardaki hatayı verip duruyo

MinerTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0

Gördügün Gibi Böyle Böyle Olmaması Lazım İşte Baska Serverlerde ,/market yazdımı böyle cıkmıyo bendede eskiden vardı eski sürümü
ama simdi yükledim calısmadı öncedende calısmazdı, calısmasa basksa bir sorun var bence

Benim İstedigim Bu Sekilde Olan Global Market Bunun Gibi Olan Sürümde v.1.2.2 veya v.1.2.0 yani 1.6.2 & 1.5.2 sürümleri ama onlarda yukardaki hatayı verip duruyo
Hangi resimdeki lazım? Bende son sürüm var, en altta attığın resim gibi.

Shiptar

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
altta ki ama bende hata veriyor işte yoksabendewde var sürümleri