Serverimde Oyuncular Marketteki Eşya Çerçevesindeki Eşyaları Alıyor

HalisReyizZ

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Serverimde Oyuncular Marketteki Eşya Çerçevesindeki Eşyaları Alıyor Bunun Önüne Geçmek İçin Bir Plugin Vb. Varsa Paylaşırsanız Sevinirim

BatuBskn0

PayidarNetwork.Batihost.Net
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
tam 8 yıl oynadım bu oyunu bırakmıştım foruma giriyim dedim hep aynı konular bakıyorumda neyse sana yardımcı oliyim frame protect plugini var ve wordguard ile halledilebiliyor araştırırsan unuttum kusura bakma tam komutunu söyleyemiyicem

HalisReyizZ

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Serverinin versionuna göre indirirsen sorun çözülür. Istersen bana ip atıp sunucuya bir bakabilirim. Özeldenn
sürümü aynı bi komutu fln varmı bi /fp owner (kullanıcı ismi) denedim tıkladım eşya çerçevesine hepsine aynısını yaptım ama en baştakiler çalıştı sadece olmassa ip veririm

Zulu

Hurra, Die Welt Geht Unter.
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Hocam öncelikle WorldGuard plugini yüklü olsun,daha sonra wgli alana bir flag daha ekleyeceğiz. komutu = /rg flag [alanismi] entity-item-frame-destroy deny bunu yaz hocam umarım yararlı olur.

HalisReyizZ

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hepinize Öncelikle Teşekkür Ederim Ben Sorunu Çözdüm Kısaca Anlatıyım Önceden Koyulan Eşya Çerçevelerini Algılamıyor O Eşya Çerçevesini Kırıp Yeniden Koyarsak Sorun Çözülüyor Hepinize Teşekkür Ederim

Zulu

En iyi cevaplar
1
Ruh hali
hocam yardımcı olduysam en iyi cevap kısmına tıklaman yeterli:)Xd

Zulu

En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Konunu Soru olarak açsaydın yorumun sağ altında gözükürdü.

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Hepinize Öncelikle Teşekkür Ederim Ben Sorunu Çözdüm Kısaca Anlatıyım Önceden Koyulan Eşya Çerçevelerini Algılamıyor O Eşya Çerçevesini Kırıp Yeniden Koyarsak Sorun Çözülüyor Hepinize Teşekkür Ederim

WG baltası ile çerçevenin olduğu kısmı seçin (çerçeveye bir defa sağ bir defa sol tıklayın) ve şu komutu kullanmayı deneyin:
/fp worldedit takeown itemframe