Serverime Girişler Kapanıyor

__DarquesSe

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Oyun Sürümü
1.8
Ben batihosttan bir sunucu açtım ve bazı pluginler yükledim ilk başta bir şey yoktu ama pluginler eklendikçe sunucu girişleri kapattı.Yani oyunun içindeki oyuncular bu durumdan etkilenmiyor ama sunucuya girmek isteyenler sunucuya giremiyor çünkü sunucu kapalı gözüküyor.Lütfen yardım eder misiniz,

ThePizm

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Ben batihosttan bir sunucu açtım ve bazı pluginler yükledim ilk başta bir şey yoktu ama pluginler eklendikçe sunucu girişleri kapattı.Yani oyunun içindeki oyuncular bu durumdan etkilenmiyor ama sunucuya girmek isteyenler sunucuya giremiyor çünkü sunucu kapalı gözüküyor.Lütfen yardım eder misiniz,
İlk önce şu soruyu sorucam; Yeni pluginler ekledikten sonra reload mı atıyorsunuz yoksa sunucuyu tekrar mı açıyorsunuz.
Yukarda belirttiğimi yapmıyorsanız, plugin listenizi atarsanız yardımcı olabilirim.​

Sismei

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Plugin dosyalarını görüntü olarak atarsanız bakabiliriz + CasualProtector diye bir plugin varsa onu siliniz.

ThePizm

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Plugin dosyalarını görüntü olarak atarsanız bakabiliriz + CasualProtector diye bir plugin varsa onu siliniz.
CasualProtector pluginini bende kullanıyorum, işe yarar bir plugin, ondan kaynaklandığını düşünmüyorum şahsen.
Ama pluginin sürümünden sürümüne değişir.​

Sismei

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
CasualProtector pluginini bende kullanıyorum, işe yarar bir plugin, ondan kaynaklandığını düşünmüyorum şahsen.
Ama pluginin sürümünden sürümüne değişir.​

Genellike DGN'de sorun olmuyor CasualProtector bende olmamıştı ama Radore geçince Casual Silmek zorunda kaldım yoksa sunucu kimsede gözükmicekti!